18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:30
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-10-10, 16:26
Avatar
Brona_Talerzowa 2013-02-21, 21:37 3
Jeden ma brodę jak amisz, a drugi jakieś kurwa bokobrody. Trochę poza tematem, ale rozpierdala mnie ich stylówa.
Zgłoś
Avatar
capekpl1 2013-02-21, 21:37 1
Ale ma wielkie PKSY <szok>
Zgłoś
Avatar
w................z 2013-02-21, 21:57 186
o ja pierdole jakie gówno. To ma byś sadistic? gimbusiarnia pierdolona. Człowiek napierdolony wchodzi na serwis, żeby jakieś kończyny flaki... no ruskich zobaczyć a tu co? Jakiś pedał czapeczką rzuca po szkole. Między ludzmi to się w ogóle w czapce kurwa nie chodzi, bo żydami nie jesteśmy do chuja. ALE nie, ktoś da film i po co? Na wirtualne piwa liczy? Po chuj mi je, staje mu od tego? A może to substytut nektaru bogów, bo w sklepie jeszcze mu nie chcą sprzedać.

Zastanówcie się kurwa gimbusiarnia, co wrzucacie do internetu, a tym bardziej na portal sadistic bo do chuja... wqrwaicie mnie i pewnie w chuj innych użytkowników, tym gównem co się codziennie pojawia na tym portalu.
Zgłoś
Avatar
ciasteczkowy-potwór 2013-02-21, 22:02 2
o jest ten od wideł dziś mniej sztywny
Zgłoś
Avatar
C................m 2013-02-21, 22:02
wole siedzieć na sadolu
Zgłoś
Avatar
wojtasg3 2013-02-21, 22:24 6
znowu te pedały...
Zgłoś
Avatar
T................a 2013-02-21, 22:35
@wojniz

Wyzywasz gimbusów samemu zniżając się do ich poziomu. Gimbus to stan umysłu a niech się ubierają jak chcą ale ty ich nawet nie znasz a już wyzywasz !! Tacy ludzie jak ty mnie wkurwiają.

@BTW
Za takie komentarze chyba są warny
Zgłoś
Avatar
inwalida_umysłowy 2013-02-21, 22:45 2
Zajebiste. Jak przyjdzie mi renta to mogę was kupić? Co jeszcze potraficie?
Zgłoś
Avatar
w................z 2013-02-21, 23:42 6
@TytanowaPyta, gdzieś mam jak się ubierają. Niech po prostu swoimi cienkimi filmami nie zaśmiecają portalu który jeszcze z rok temu trzymał jakiś poziom. Jak przeglądasz poczekalnie to sam wiesz ile gówna trafia tutaj gówna, które nigdy nie powinno pojawić się w internecie. A trafia na sadistica. Bo rzucanie czapeczką z daszkiem jest taaaaaakie sadystyczne.

PS
Straszne, warna dostanę.
Zgłoś
Avatar
Adacho 2013-02-22, 0:00
wojniz,
Sprawdź ile piw ma mój poprzedni filmik, zastanów się i przestań kłapać ryjem o zaśmiecaniu sadola, 700 osób uważa inaczej, jak Ci się nie podoba to wyłącz komputer, zapoznaj się z rzeczywistością i już nic więcej nie pisz albo dalej udowadniaj nam, że jesteś głupi
Pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
T................a 2013-02-22, 0:01
@up
No i właśnie po to jest poczekalnia, właśnie na takie rzeczy. Jak wyśle pierdyliard razy ten sam filmiki to może za następnym razem dojdzie do niego świadomość, że jest chujowy. Bezsensu się spinać.
Zgłoś
Avatar
fazzie 2013-02-22, 0:57
pierwsza część była chujowa w dym, a druga nawet nawet jest chujowa w dym też -.-
Zgłoś
Avatar
S.O.A.D. 2013-02-22, 0:59 1
@wojniz

Jak tak cię dupa boli, że portal schodzi na psy, to może czas coś z tym zrobić? Siedzisz tu już ponad rok, a nawet jednego tematu nie masz. Typowa mentalność: dupy nie ruszać, a wymagać, bo z nieba ci się kurwa należy.
Zgłoś
Avatar
HejterSadola 2013-02-22, 1:01
Postanowiłem że od dzisiaj nie rozdaję piw osobą które używają słowa "gimbus"- co za dużo to nie zdrowo, nie znacie innych określeń które mogą wjechać na ambicję czyjejś osoby? Mam nadzieję że ktoś mnie poprze (nie piwami, nie potrzebne mi one).
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie