18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:30
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-10-10, 16:26
Avatar
zwykly99 2013-02-22, 11:32 1
Wojniz nie napinaj się jak gacie na dupie
Zgłoś
Avatar
mazin 2013-02-22, 12:05
A mnie się podoba. I bokobrody i zabawy czapką. Nie wiem wprawdzie, czemu na sadistiku, ale co tam...
Ważne, żeby się nie pedalili i nie głosowali na komuchów.
Zgłoś
Avatar
Apox 2013-02-22, 12:26
@moskal88
Tak... Kolesie wykonują 100, albo i 1000 prób na każdy rzut, ale oczywiście tego nie pokażą bo wstyd. Pokazują tylko co wychodzi, a ludzie bez mózgów uznają że są oni jakimiś nadludźmi bo "nawet im to wychodzi"
Wszystkie filmiki z piłkami, czapkami, dildami i innych chujstem nie są pokazem umiejętności tylko głównie szczęścia.
Zgłoś
Avatar
Adacho 2013-02-22, 13:20
Apox napisał/a:

@moskal88
Tak... Kolesie wykonują 100, albo i 1000 prób na każdy rzut, ale oczywiście tego nie pokażą bo wstyd. Pokazują tylko co wychodzi, a ludzie bez mózgów uznają że są oni jakimiś nadludźmi bo "nawet im to wychodzi"
Wszystkie filmiki z piłkami, czapkami, dildami i innych chujstem nie są pokazem umiejętności tylko głównie szczęścia.



specjalnie dla Ciebie :

+ zauważ, że sceny w pierwszej części z nauczycielką musiały być wykonywane za pierwszym razem, z zaskoczenia. Co do innych musisz uwierzyć na słowo, owszem zdarzało się, że czapka nie wpadała na łeb, ale zapewniam, że dość rzadko
Zgłoś
Avatar
D................t 2013-02-22, 13:57 1
A ja mam jeszcze jedno pytanie. Ty sobie walcowałeś turboptysia, jak zobaczyłeś że dostałeś za to gówno 700 piw? Masz np. wrażenie, że masz już rzesze fanów i powinieneś internet karmić kolejnymi super częściami tego syfu?
Bo przejrzałem Twoją długą liste postów na sadolu i wydaje mi się, że jesteś takim typowym dzieckiem bogatych rodziców, a tacy na ulicy tracą ząbki a w takich miejscach jak sadistic, nie ogarniasz że 99% osób podtarło by sie tą twoją magiczną czapką
Zgłoś
Avatar
Adacho 2013-02-22, 14:31 1
@Defect
To umówmy się, że ty zostaniesz na ulicy, zajmiesz się wybijaniem zębów a ja zajmę się swoim życiem, które urozmaicam sobie takimi epizodami jak tworzenie tych dwóch filmów o czapkach . Także bywaj zdrów i bez odbioru.
Zgłoś
Avatar
Numernabis 2013-02-22, 14:31 2
wojniz ma racje.
Wrzucasz filmiki o jakimś rzucaniu czapeczką. O kurwa jakie to jest fajne.
700 osób które dało Ci piwo za poprzedni filmik, to odsetek dzieci, jak Ty, które jeszcze mało widziały i zaskakuje ich, że można rzucić czapką na 20 metrów i trafić w cel.
Kurwa jaki ten filmik jest głupi.
Na jm wrzucaj sobie takie pedałkowate filmiki.
O czym zrobisz następną serię? o grze w kapsle?
Ten portal traci swój charakter przez takie pojebane filmiki jak ten.
Kiedyś tutaj nie było nawet tych jebanych gwiazdek, a poczucie humoru było wyjątkowo sadystyczne, że kiedy człowiek tu wchodził to go odrzucało i nawet nie musiał wchodzić na dział hard.
A teraz?
Pełno tu niedowartościowanych zjebów i pedałów, co nauczą się szyć na drutach i zaśmiecają mój umysł swoimi pierdolniętymi ambicjami.
Zgłoś
Avatar
Jopas91 2013-02-22, 15:56
Adacho,
Zgłoś
Avatar
Kutarate-Miszcz 2013-02-22, 17:35
wojniz napisał/a:

o ja pierdole jakie gówno. To ma byś sadistic? gimbusiarnia pierdolona. Człowiek napierdolony wchodzi na serwis, żeby jakieś kończyny flaki... no ruskich zobaczyć a tu co? Jakiś pedał czapeczką rzuca po szkole. Między ludzmi to się w ogóle w czapce kurwa nie chodzi, bo żydami nie jesteśmy do chuja. ALE nie, ktoś da film i po co? Na wirtualne piwa liczy? Po chuj mi je, staje mu od tego? A może to substytut nektaru bogów, bo w sklepie jeszcze mu nie chcą sprzedać.

Zastanówcie się kurwa gimbusiarnia, co wrzucacie do internetu, a tym bardziej na portal sadistic bo do chuja... wqrwaicie mnie i pewnie w chuj innych użytkowników, tym gównem co się codziennie pojawia na tym portalu.



Wysiliłem się i wszedłem w ten temat tylko żeby postawić piwo za ten oto post Sam bym tego lepiej nie ujął
Zgłoś
Avatar
PanPaszczak 2013-02-22, 18:33
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
Numernabis 2013-02-22, 19:25
@Paszczak.
Nie zrozumiałeś przekazu.
Tu chodzi o to by utrzymać jeszcze resztki które zostały z charakteru tego forum, które ongiś jechało każdego nowo przybyłego frajera. Na dodatek, to forum było obrzydliwe, chamskie i obleśne i to nas kręciło.
A teraz, dzieci, cioty, pedały, gimbusy, nieśmieszne kawały, chujowe wstawki z kwejka i moderatorzy którzy zapomnieli co jest wyznacznikem oryginalności tego forum.
Zgłoś
Avatar
d................7 2013-02-22, 19:55
@wojniz czemu jestes takim frajerem ? walisz teksty jak by ci stary kakao pisiorem w dupie mieszal... masz dzial hard i jak chcesz sobie poogladac sadystyczne filmy to wystarczy kliknac taka ikonke u gory ekranu a jak brak ci inteligencji i nie wiesz jak to zrobic to nie udzielaj sie bo smierdzi gnojem z twoich komentarzy
Zgłoś
Avatar
marna 2013-02-23, 0:46 1
YtDaMaA napisał/a:


A teraz, dzieci, cioty, pedały, gimbusy, nieśmieszne kawały, chujowe wstawki z kwejka i moderatorzy którzy zapomnieli co jest wyznacznikem oryginalności tego forum.



chyba zapomniałeś kto tworzy ten portal
przypominam, że to użytkownicy decydują jaki materiał wychodzi na główną, opiwowując go lub nie. Niestety oryginalnością najczęściej w mniemaniu użytkowników jest narzekanie, że kiedyś to ten portal był taaaki a teraz jest taki.
Zgłoś
Avatar
fun88 2013-02-23, 11:44
ja pierdole gimby... nacpalibyscie sie albo najebali a nie beretem rzucacie
wstyd mi kurwa za nowe pokolenie, bucha zapali i upierdolony jak by pione spalił albo kielona pierdolnie i już najebany... rzucać czapką w szkole.... kurwa kiedyś się w szkole zatykało pisuar i powódź robiło żeby na chate pójść bez enki..
Zgłoś