18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
HeroDildo 2011-01-07, 19:01
Rozumiem ale nie chce mi się czytać
Zgłoś
Avatar
Sandokan1987 2011-01-07, 20:21
Piękne szyderczo piękne
Zgłoś
Avatar
miguel1910 2011-01-07, 20:44
Też mnie cieszy, że niedługo Francja umieści na fladze półksiężyc niech spierdalają, sami chcieli.
Zgłoś
Avatar
KierowcaAutobusu 2011-01-08, 2:00
chciałbym zauważyć, że ruska nikt nie rucha. i gdzie tu kurwa sprawiedliwość?
Zgłoś
Avatar
aopia 2011-01-08, 2:23 1
KierowcaAutobusu napisał/a:

chciałbym zauważyć, że ruska nikt nie rucha. i gdzie tu kurwa sprawiedliwość?


No, bo rusek rucha Polaka, jednak autor już taki chętny nie był, żeby to zaprezentować.
Zgłoś
Avatar
Avallach 2011-01-08, 2:24 8
"How do you like my panzer fist?" Powinno być panzerfaust gdyż faust to po niemiecku pięść Pewnie, że zrozumiałem tych kilka prymitywnych zdań, być może teraz Ty powinieneś zacząć uczyć się języków gdyż w dzisiejszych czasach nawet dobra znajomość jednego języka to dość mało. Więc pozdrawiam i na przyszłość nie wywyższaj się tak ze znajomością angielskiego, zostaw to takim zawodowcom jak ja Pozdrawiam jeszcze raz i chuj Ci żylasty w dupę xD
Zgłoś
Avatar
edge 2011-01-08, 8:09 4
Avallach napisał/a:

"How do you like my panzer fist?" Powinno być panzerfaust gdyż faust to po niemiecku pięść Pewnie, że zrozumiałem tych kilka prymitywnych zdań, być może teraz Ty powinieneś zacząć uczyć się języków gdyż w dzisiejszych czasach nawet dobra znajomość jednego języka to dość mało. Więc pozdrawiam i na przyszłość nie wywyższaj się tak ze znajomością angielskiego, zostaw to takim zawodowcom jak ja Pozdrawiam jeszcze raz i chuj Ci żylasty w dupę xD



"zostaw to takim zawodowcom jak ja" w czym? w czytaniu? Następny kurwa wielki tłumacz przysięgły z wszystkimi certyfikatami się znalazł. Polaczki...
Zgłoś
Avatar
miedziak 2011-01-08, 8:19
Avallach napisał/a:

"How do you like my panzer fist?" Powinno być panzerfaust gdyż faust to po niemiecku pięść P

(...)

Więc pozdrawiam i na przyszłość nie wywyższaj się tak ze znajomością angielskiego, zostaw to takim zawodowcom jak ja Pozdrawiam jeszcze raz i chuj Ci żylasty w dupę xD



Wiesz, jeśli to ma być po angielsku, to po co dawać po niemiecku?
Zgłoś
Avatar
lufnik1946 2011-01-08, 11:11 2
Sam jestes kur*a kretynem
Zgłoś
Avatar
Danko555 2011-01-08, 11:13
Ja chyba przeoczyłem coś z historii współczesnej. Dlaczego muzułmanie i żydzi dymają europejskie kraje ??
Zgłoś
Avatar
bluzuk 2011-01-08, 11:16 1
Twoja stara jest kretynem.
Zgłoś
Avatar
majkel_27 2011-01-08, 11:37
Avallach napisał/a:

"How do you like my panzer fist?" Powinno być panzerfaust gdyż faust to po niemiecku pięść Pewnie, że zrozumiałem tych kilka prymitywnych zdań, być może teraz Ty powinieneś zacząć uczyć się języków gdyż w dzisiejszych czasach nawet dobra znajomość jednego języka to dość mało. Więc pozdrawiam i na przyszłość nie wywyższaj się tak ze znajomością angielskiego, zostaw to takim zawodowcom jak ja Pozdrawiam jeszcze raz i chuj Ci żylasty w dupę xD



Ty, zawodowiec xD - weź poświęć chwilkę xD i przetłumacz to xD sadistic.pl/zagadka-vt61867.htm bo ja w dzisiejszych czasach xD to jakoś tak nie kumam xD tych krzaczków xD i nie mogę się powywyższać xD
I na koniec jebnę jeszczę jedną buźkę bo to takie cool xD
Zgłoś
Avatar
smagal 2011-01-08, 11:48
dlaczego ten francuz wygląda jak JP2?
Zgłoś
Avatar
Bartz 2011-01-08, 12:28
Dlaczego Polska nie ma twarzy? Mościcki albo Beck by się świetnie nadawali
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie