18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:25
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
poligon6 2020-03-13, 9:11 65
Ja pierdole! Jaki syf i jeszcze dwa szczury w mieszkaniu.

Ładnie trzeba mieć nasrane we łbie by trzymac takie gówno w domu, wogóle trzymanie smierdzacych pchlarzy to ciemnota w XXI wieku!
Zgłoś
Avatar
SpeedyG 2020-03-13, 9:47 27
Trzymanie każdego zwierzaka w domu to smród, nawet kota. Oczywiście każdy właściciel, który chowa swojego pupilka w domu zaraz będzie krzyczeć, ale prawda jest taka że zmysł węchu ludzkiego przystosowuje się do zapachów po kilkudziesięciu sekundach i już nie czuje danego zapachu.
Psa czy kota można myć dwa razy dziennie, ale niemiły zapach dla kogoś nowego zawsze będzie wyczuwalny.
Dodatkowo takie szczury jak na filmiku są głupie, ponieważ mają małe móżdżki i widać, że właściciel ich nie wytresował/ ułożył. Ja bym go kilka razu kopnął po takim ataku, że poleciałby do drugiego pokoju to piesek spokorniałby i nauczył cierpliwości.
Zgłoś
Avatar
edmund 2020-03-13, 10:12 1
nagrywający sam nie rucha więc innym też nie da
Zgłoś
Avatar
xv89 2020-03-13, 10:39 12
poligon6 napisał/a:

Ja pierdole! Jaki syf i jeszcze dwa szczury w mieszkaniu.
Ładnie trzeba mieć nasrane we łbie by trzymac takie gówno w domu, wogóle trzymanie smierdzacych pchlarzy to ciemnota w XXI wieku!



Boli dupa, biedaku z wynajętej piwnicy, że właściciel nie pozwolił ci ze sobą chomika z socjalnego mieszkania zabrać?
Zgłoś
Avatar
poligon6 2020-03-13, 11:09 37
xv89 napisał/a:

Boli dupa, biedaku z wynajętej piwnicy, że właściciel nie pozwolił ci ze sobą chomika z socjalnego mieszkania zabrać?



Juz jakiś miłosnik psich odbytów sie odezwał.
Zgłoś
Avatar
Jokerd 2020-03-13, 11:55 6
Zapierdoliłbym takiego szczura jakby mi tak „szczekał” na kwadracie...
Zgłoś
Avatar
ePeeL 2020-03-13, 11:57 14
poligon6 napisał/a:

Wogóle trzymanie smierdzacych pchlarzy to ciemnota w XXI wieku!



Dlatego Cię wyjebali z chałupy, no nie miej nikomu za złe.
Zgłoś
Avatar
Jiddish 2020-03-13, 12:13
Maly, ale wariat.
Zgłoś
Avatar
Rogrog 2020-03-13, 12:36 4
poligon6 napisał/a:

Ja pierdole! Jaki syf i jeszcze dwa szczury w mieszkaniu.
Ładnie trzeba mieć nasrane we łbie by trzymac takie gówno w domu, wogóle trzymanie smierdzacych pchlarzy to ciemnota w XXI wieku!



Wieskinaku, naucz się pisać pierw. W ogóle...
Zgłoś
Avatar
tarcer123 2020-03-13, 12:51
Ja lubie psy i zwierzęta. Ale pies ma u mnie posłanie w korzytarzu i nie ma prawa biegac mi po fotelach czy łózku. Jakies zasady obowiazują.
Zgłoś
Avatar
gumstg 2020-03-13, 13:21 1
poligon6 napisał/a:

Juz jakiś miłosnik psich odbytów sie odezwał.



Tak widac twoj bol dupy zjebie genetyczny to ze siedzisz w swojej piwnicy bo cie rodzice tam trzymaja to juz nie moj problem. Sam mam psa i jakos moi znajomi czy znajomi rodzicow nie maja z tym problemu. Ale taki zjebany gowniak jak ty zawsze bedzie sie sral
Zgłoś
Avatar
skywalker75 2020-03-13, 13:35
Co one tam, footjoba robią?
Zgłoś
Avatar
poligon6 2020-03-13, 13:40 3
gumstg napisał/a:

Tak widac twoj bol dupy zjebie genetyczny to ze siedzisz w swojej piwnicy bo cie rodzice tam trzymaja to juz nie moj problem. Sam mam psa i jakos moi znajomi czy znajomi rodzicow nie maja z tym problemu. Ale taki zjebany gowniak jak ty zawsze bedzie sie sral



Przestań ujadać jak durna sobaka, bo nie idzie tego zrozumiec, albo tak ci się łapy trzęsą jak piszesz bo pies cie zapina.
Zgłoś
Avatar
gumstg 2020-03-13, 14:10 2
poligon6 napisał/a:

Przestań ujadać jak durna sobaka, bo nie idzie tego zrozumiec, albo tak ci się łapy trzęsą jak piszesz bo pies cie zapina.



Nie musisz mi pisac jakie masz upodobania. Jestem tolerancyjny i rybka mnie kto z kim w lozku i co robi. Twoj wybor ale nie musisz tego oglaszac na forum.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie