18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 39 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
szachu 2015-01-02, 18:10 81
Cytat:

Trochę prawdy o murzynach


Cytat:

Osoba w miarę już znana na Sadisticu opowiada o swoich doświadczeniach.



Po samym tytule i opisie myślałem, że BongMan zda relację ze swojego pierwszego razu...
Zgłoś
Avatar
borisklinga 2015-01-02, 18:38
Czy to aby nie jest brat tego półmózga polishadama ?
Zgłoś
Avatar
majsterPn 2015-01-02, 18:38 1
Dobrze gada
Zgłoś
Avatar
Diggerx 2015-01-02, 18:45 2
borisklinga napisał/a:

Czy to aby nie jest brat tego półmózga polishadama ?


To jest kuzyn testovirona
Zgłoś
Avatar
Tetragamatron 2015-01-02, 18:46 2
To samo widziałem przebywając w Norwegii . żaden nie pracuje , na jeden paszport przylatuje 20 Azylantów . raz widziałem jednego który zbierał puszki.
Zgłoś
Avatar
Ant1984 2015-01-02, 19:43 4
Czuję w sercu smutek i zawód, jako że zacny Pan jednak tej kamerki nie odwrócił na swą kobietę
Zgłoś
Avatar
n................o 2015-01-02, 19:56 10
Mój ojciec jeździ po świecie. Był w Indiach, w Egipcie, Jordanii, Kenii i kilku innych. Po kilku wycieczkach powiedział tak: "U Murzynów zawsze kultura. Wychodzę z kibla, murzyn leci szybko posprzątać, a jak myję ręce to mi ręcznik podaje. Jak mu dałem dolara napiwku to jeszcze mi drzwi otworzył i się ukłonił. U Arabów dowiedziałem się po co opłaciłem ubezpieczenie od sportów ekstremalnych. 2 minuty na bezdechu w tym smrodzie to prawdziwe ekstremalne przeżycie. Araby na ulicy śmieci rzucają pod siebie albo do jakiegoś dołu, śmierdzą i ogólnie są nieprzyjemni." Nie zmyślone, zasłyszane od tatuśka. Rasizm rasizmem, ale skądś te stereotypy się musiały wziąć. Czarny jest czarny bo czarny, arab jest brudasem bo jest brudasem.
Zgłoś
Avatar
dlxjejcoixkedjcffeun 2020-07-05, 3:17
Współczuje ci chłopie jak tak możesz jeździć do kogoś i w ten sposób oceniać. Oby nikt tylko tym ludziom tego nie przetłumaczył,bo pewnie karma wróci. Powodznka
Zgłoś