18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
FloriXx_00 2021-05-11, 13:50 9
Zawsze chciałem być sadolowym ekspertem od zdarzeń i wypadków drogowych. A więc tak, na moje to nagrywający pizda nie patrzał w lusterko, wyjebał na lewy pas z prędkością minimalnie większą od tego samochodu dostawczego. Pan w Audi zapierdalał i jak tamten mu wyjebał to instynktownie go wyminął, jednocześnie wpierdalając się w samochód dostawczy. Albo coś w tym stylu. Morał? Mógł nie zapierdalać, dziękuję.
Zgłoś
Avatar
Juzwa 2021-05-11, 14:06 1
@up Ale mi teraz zaimponowałeś FloriXx_00!
Zgłoś
Avatar
wojtas09999 2021-05-11, 14:46
Zgłoś
Avatar
Znawca_Cipek 2021-05-11, 15:38
FloriXx_00 napisał/a:

Zawsze chciałem być sadolowym ekspertem od zdarzeń i wypadków drogowych. A więc tak, na moje to nagrywający pizda nie patrzał w lusterko, wyjebał na lewy pas z prędkością minimalnie większą od tego samochodu dostawczego. Pan w Audi zapierdalał i jak tamten mu wyjebał to instynktownie go wyminął, jednocześnie wpierdalając się w samochód dostawczy. Albo coś w tym stylu. Morał? Mógł nie zapierdalać, dziękuję.



And what if i say, there is no car?
Zgłoś
Avatar
kaczyhuj 2021-05-11, 20:28
FloriXx_00 napisał/a:

Zawsze chciałem być sadolowym ekspertem od zdarzeń i wypadków drogowych. A więc tak, na moje to nagrywający pizda nie patrzał w lusterko, wyjebał na lewy pas z prędkością minimalnie większą od tego samochodu dostawczego. Pan w Audi zapierdalał i jak tamten mu wyjebał to instynktownie go wyminął, jednocześnie wpierdalając się w samochód dostawczy. Albo coś w tym stylu. Morał? Mógł nie zapierdalać, dziękuję.



Myśle że jednak wyłącznie wina cepa z Audi. Trochę czasu minęło od tego jak gość zmienił pas a ten wyjebał, więc musiał być daleko z tyłu. Pewnie się za gapił lub fura szybka ale hamulce pizda
Zgłoś
Avatar
Budrys2000 2021-05-11, 20:55
FloriXx_00 napisał/a:

Zawsze chciałem być sadolowym ekspertem od zdarzeń i wypadków drogowych.....(...) na moje to nagrywający pizda nie patrzał w lusterko....



Gdybyś napisał "patrzył", to miałbyś dodatkowo status eksperta od języka.
Zgłoś
Avatar
polakwrocek 2021-05-11, 21:23
Koleś z kamerką wymusił. Jak widzę petardę na lewym jak te audi to nie odbijam w lewo , czekam jak przeleci.
A że zapierdalał jak pojebany to już jego sprawa. 10 mniej i pewnie by się nie rozbił.
Zgłoś
Avatar
djpyza 2021-05-11, 21:37
zafiksował się i tyle w temacie. sadolowe kidy nie poruszają się autami tylko zkm xd więc nie wiedza co to znaczy zafiksować się przy poruszaniu się autem zwłaszcza po takiej drodze.
Zgłoś
Avatar
NiemiecWaszPan 2021-05-11, 22:11 2
FloriXx_00 napisał/a:

Zawsze chciałem być sadolowym ekspertem od zdarzeń i wypadków drogowych. A więc tak, na moje to nagrywający pizda nie patrzał w lusterko, wyjebał na lewy pas z prędkością minimalnie większą od tego samochodu dostawczego. Pan w Audi zapierdalał i jak tamten mu wyjebał to instynktownie go wyminął, jednocześnie wpierdalając się w samochód dostawczy. Albo coś w tym stylu. Morał? Mógł nie zapierdalać, dziękuję.


Pierdolisz tam... Zagapił się po prostu i tyle. Pewnie smartfonik w łapie podczas jazdy.

djpyza napisał/a:

zafiksował się i tyle w temacie. sadolowe kidy nie poruszają się autami tylko zkm xd więc nie wiedza co to znaczy zafiksować się przy poruszaniu się autem zwłaszcza po takiej drodze.


Powiedz nam, co znaczy "zafiksować się", bo tylko u ciebie na wsi taki dialekt jest. My nie znamy tego zwrotu.
Zgłoś
Avatar
Romekburczymucha 2021-05-12, 15:41
NiemiecWaszPan napisał/a:

Pierdolisz tam... Zagapił się po prostu i tyle. Pewnie smartfonik w łapie podczas jazdy.
Powiedz nam, co znaczy "zafiksować się", bo tylko u ciebie na wsi taki dialekt jest. My nie znamy tego zwrotu.



Mało wiesz szwabski pachołku
Zgłoś
Avatar
silversurfer 2021-05-13, 18:42
_Yarko_ napisał/a:

Trochę się zagapił.



Nie zagapił. Wyprzedzał po prawej pożyczonym autem nie mając pojęcia o długości samochodu, Źle obliczył prędkość i wciskanie się na żyletki. Pizda
Zgłoś
Avatar
mazga50 2021-05-14, 17:53
Ten materiał już ma trochę lat. Jeśli kierownik audi nie zmienił stylu jazdy, to już nie żyje.
Zgłoś