18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
meszamorum 2011-04-02, 16:13 4
Może i nad morzem, ale na suchary i tak potrzeba czegoś do popicia

Zgłoś
Avatar
Janusz~ 2011-04-02, 17:43 4
meszamorum napisał/a:

Może i nad morzem, ale na suchary i tak potrzeba czegoś do popicia

Obrazek



Jesteś tutaj trochę ponad miesiąc a tak w piórka obrosłeś?
Zgłoś
Avatar
Szalony_Rockman 2011-04-02, 17:53 3
Podróba "nie ma cwaniaka na warszawiaka". Osobiście uważam, iż oryginał lepszy.
Zgłoś
Avatar
dr_dex 2011-04-02, 20:04 6
Po "Projekt Warszawiak" i "Projekt Sopot" (czy jak kto woli trójząb) czekamy teraz z niecierpliwością na "Projekt Trąbki Wielkie"
Zgłoś
Avatar
vampirevorador 2011-04-02, 20:33 2
Avik96 sprawdź znaczenie słowa "parodia" potem "podróba" i nie używaj więcej słów jeśli znaczeń nie znasz bo wstyd sobie robisz

Co do teledysku to również uważam że PW lepsze
Zgłoś
Avatar
RivenoL 2011-04-02, 20:33 1
@up
od razu ''Projekt Sadistic''
Zgłoś
Avatar
meszamorum 2011-04-02, 21:10
Justin Bieber napisał/a:



Jesteś tutaj trochę ponad miesiąc a tak w piórka obrosłeś?



Powiedział użyszkodnik z nieco ponad czteromiesięcznym stażem i średnią w okolicach 1 ostrzeżenia na miesiąc, tylko dlatego, że miałem czelność stwierdzić fakt oczywisty.
Zgłoś
Avatar
Gszysztow 2011-04-02, 21:14 1
O ile Projekt Warszawiak miałem za taką samą chujowiznę jak "Będę brał cię w aucie" o tyle na to ścierwo już nie mam słów. Wczoraj w faktach wypowiadał się jakiś pajac, stwierdził, ze Projekt Warszawiak dał pstryczka w nos, a oni odbijają owego pstryczka- ja jebie...

@meszamorum- Chyba przespałeś 2010, tak w skrócie: kwiecień- rozpieprzony Tupolew, na wiosnę- powodzie tysiąclecia, w sierpniu Bogatynia była wodną stolicą Polski, a później to już walka o krzyż i podniesiony VAt- nudy.
Zgłoś
Avatar
qulson 2011-04-02, 22:39 1
moj boze jestem z 3city ale to jest strasznie gowniane, warszawiak przy tym gwalci, niestety.
Zgłoś
Avatar
Borek91 2011-04-02, 23:15
@meszamorum wygrałeś plebiscyt na oszołoma tygodnia. Gratuluję.
Zgłoś
Avatar
oroboros 2011-04-03, 0:11
Musiałem sprawdzić czy to napewno sadistic po włączeniu tego gówna.

Jednak sadol, kurwa no co to ma być? Mało stron jest dla pojebanych pseudosmiesznopiosenkofilmnków?

Ja jebie
Zgłoś
Avatar
meszamorum 2011-04-03, 11:11
Gszysztow napisał/a:



@meszamorum- Chyba przespałeś 2010, tak w skrócie: kwiecień- rozpieprzony Tupolew, na wiosnę- powodzie tysiąclecia, w sierpniu Bogatynia była wodną stolicą Polski, a później to już walka o krzyż i podniesiony VAt- nudy.



O kurwa rzeczywiście. Widać patrzyłem w czyjś inny profil
Zgłoś
Avatar
Janusz~ 2011-04-03, 11:37
meszamorum napisał/a:



Powiedział użyszkodnik z nieco ponad czteromiesięcznym stażem i średnią w okolicach 1 ostrzeżenia na miesiąc, tylko dlatego, że miałem czelność stwierdzić fakt oczywisty.



Po 1. nie ma kurwa czegoś takiego jak "fakt oczywisty".
Chyba, że jesteś prozaikiem i piszesz teksty, więc można by podpiąć to pod środek stylistyczny zwany tautologią.

Po 2. jak już chcesz mi dojebać, to się lepiej przygotuj. Faktycznie przespałeś chyba cały rok. A warn jest jeden, a ma wartość 4.

dr_dex - ja czekam na "Projekt Pruszcz Gdański", ale się chyba nie doczekam. Czas stworzyć własny
Zgłoś
Avatar
j................3 2011-04-03, 14:50
pójdźcie w chuj z tymi wielkomiejskimi imprezami gdzie piwo z puszki kosztuje 8 zł a w giecie zioła są 3 duże za 30zł
o tabsach i władzie nie wspomnę bo nie ma a laski wracają do domu o 23
Zgłoś