18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Witam, wraz z kolegami studiujemy informatykę na drugim roku na uczelni XXX.
Mamy od kilku miesięcy pewnego prowadzącego od laboratorium którego bardzo lubimy, On Nas chyba też ponieważ notorycznie dostajemy różne ciekawe maile w związku z zaliczeniem laboratorium.
Oto część z nich:

"Jeżeli chce pan, żebym powtórnie oceniał pana sprawozdania, to oczywiście jest taka opcja.Już 1 października 2013 roku będzie kolejna edycja tego przedmiotu i wtedy z zapałem się za to wezmę."

"Pana program działa poprawnie, jednak nie wiem jakim cudem. Ocena 2.0"

"Niestety, ale życie w Polsce jest okrutne. Poeta, pseudo-dziennikarz lub inny literat nie muszą umieć programować, ale inżynier informatyk musi umieć pisać po polsku."

"Algorytm jest napisany poprawnie, jednak w odpowiedzi na 3 pytanie brakuje kropki na końcu zdania. Proszę poczytać o zasadach pisowni w języku polskim. Ocena 2.0"

"Proszę napisać algorytm po polsku. Jeżeli ma pan problemy z językiem polskim, może pan napisać po angielsku.
Pisząc algorytm, proszę wziąć pod uwagę definicję: www.pl.wikipedia.org/wiki/Algorytm"

"Proces dydaktyczny związany z nabywaniem wiedzy i umiejętności zakończył się.
Pisanie sprawozdań było jednym z etapów tego procesu. Pisząc sprawozdanie,
student miał szansę na poprawę programu napisanego na zajęciach, utrwalenie wiedzy i zwiększenie umiejętności nabytych podczas zajęć.
Aktualnie przebiega proces weryfikacji wiedzy i umiejętności studentów.
Narzędziem weryfikacji jest samodzielne napisanie programu, który zawiera
elementy przerabiane na zajęciach.
Student, który nie skorzystał z możliwości, jakie dawał normalny proces dydaktyczny,
ma możliwość wykazania, że zdobył wymaganą wiedzę i umiejętności, rozwiązując
zadania zaliczeniowe"

"Minimalny okres pomiędzy oddawaniem kolejnych projektów to jeden tydzień. Wiadomym jest że jeśli student nie obrobił projektów w wyznaczonym terminie to nie posiada odpowiedniej wiedzy do ich wykonania, więc nie może otrzymać zaliczenia."
"Nawet nie chciało się panu uruchomić tego programu, żeby sprawdzić, czy działa. Ocena 2.0"

"Ja nie bardzo wiem, jak zrobić odczyt linii z nieotwartego pliku. Liczyłem na to, że znajdę odpowiedź w kodzie, ale się przeliczyłem."

"Plik gui.xhtml ma błędy składni. w863. wrzuta . pl /obraz/9vG4rAxjR63/error " - screen wrzucony tylko dla pełnoletnich

"Pana referat jest prawie dobry....ale nic się pan z niego nie nauczył."

"Proszę się przygotować z wyrażeń regularnych, ale takich sprytnych,
w których separatorem słów czasami nie jest spacja.
Jest to trudne zagadnienie, ale widzę, że pan ma potencjał do zgłębienia go."

"Po napisaniu referatu z pewnością widzi pan błedy w algorytmie metody iloczyn i uzyskana wiedza okaże sie bezcenna na zaliczeniu.
Ocena z tego cwiczenia nia będzie miała wpływu na pana ocenę końcową, ponieważ najnizszej oceny nie biorę pod uwagę.
Ocena ze sprawozdania 2.0"

"Proszę sobie znaleźć definicję algorytmu, wtedy pan zrozumie, dlaczego ocena nie może być wyższa."

"po rozpakowaniu folderu lab_5 nie otrzymałem folderu lab5"

"Na dowolnym serwisie oferującym za darmo usługi hostingowe, utworzy pan prostą stronę internetową z zawartością:

Obiekt jest instancją klasy.
Klasa jest uogólnieniem zbioru obiektów o identycznym stanie i zachowaniu.
Student 2FDI kierunku Informatyka xxxx xxxx
semestr zimowy 2012/2013

Akapity 1 i 2 mają być wyśrodkowane i napisane pogrubioną czcionką 20pt.
Akapity 3 i 4 mają być wyrównane do prawej i napisane pochyłą czcionką, z odstępem od prawej krawędzi strony równym 10% szerokości strony.

Prześle mi pan link do tej strony."

"Proszę się przygotować z wyrażeń regularnych, ale takich sprytnych,
w których separatorem słów czasami nie jest spacja.
Jest to trudne zagadnienie, ale widzę, że pan ma potencjał do zgłębienia go."

" Życie inżyniera informatyka jest ciężkie. Nie dość, że musi pan znać te wszystkie języki programowania, liczyć szeregi, pochodne i całki, rozumieć XML, HTML, XSLT,
BPML, UML, to jeszcze musi pan orientować się w tych dziwnych literackich terminach, o których uczą humanistów.

Przymiotnik odmienia się przez przypadki, liczby i rodzaje i w dodatku się stopniuje. Te cechy przymiotnika opisuje słowo "fleksja". Pana program uwzględnia odmianę
przez przypadki przymiotnika w liczbie pojedynczej w rodzaju męskim. Akurat miał pan szczęście, że "bieżący" stopniuje się za pomocą słów pomocniczych "bardziej" i
"najbardziej", więc nie trzeba programować stopniowania.

Program należy uzupełnić o odmianę przez przypadki pozostałych rodzajów i liczbę mnogą."

Bonus :
"Jeżeli jest prawdą, że robiąc sprawozdanie był pan pod wpływem tabletek sprzedanych przez bliżej nieokreślonego aptekarza, dymu z suszonych roślin nieznanego
pochodzenia, który przedostał się do pana pokoju kanałem wentylacyjnym i napojów o nieznanym składzie chemicznym, to może pan przysłać poprawione sprawozdanie."

Jest jeszcze wiele innych maili o których po prostu zapomniano, lub ktoś bał się wstawić
Myślę że każdy by chciał takiego prowadzącego
Zgłoś
Avatar
mateuszowy 2013-01-21, 22:43
Po pierwsze to nie pod grunwaldem tylko pod Grunwaldem. Po drugie ogarnij gramatykę i przecinki, bo chujowo się czyta te Twoje wypociny gimbusie. Wypierdalaj lepiej na zajęcia wyrównawcze w podstawówce, bo kurwa masz spore braki Komp to komp, nie będę Ci tłumaczył, bo reprezentujesz za niski poziom.
@master6x6

Też Pozdrawiam serdecznie.
Zgłoś
Avatar
d1abol 2013-01-21, 23:01
mateuszowy napisał/a:

Po pierwsze to nie pod grunwaldem tylko pod Grunwaldem. Po drugie ogarnij gramatykę i przecinki, bo chujowo się czyta te Twoje wypociny gimbusie. Wypierdalaj lepiej na zajęcia wyrównawcze w podstawówce, bo kurwa masz spore braki Komp to komp, nie będę Ci tłumaczył, bo reprezentujesz za niski poziom.
@master6x6

Też Pozdrawiam serdecznie.



Wozisz sie kurwa, jakbys byl co najmniej szlachetnie urodzonyym ksieziem.. ale jednak jestes zwyklym gowianirzem, pamietaj o tym.
Zgłoś
Avatar
mateuszowy 2013-01-21, 23:08
A ty kurwa wyjebałeś do Anglii/Irlandii czy innego gówna jak ostatni tchórz. Nie mogłeś sobie poradzić w Polsce? Brak pracy? Jednym słowem sprzedałeś się gorzej niż polska sprzedajna dziwka, na drodze krajowej nr 6. Chyba że po prostu jesteś debilem i nie używasz polskich znaków. Więc to i tak nic nie zmienia, nadal zostaniesz pipepczką życiową
Zgłoś
Avatar
Varth 2013-01-21, 23:26
mateuszowy napisał/a:

A ty kurwa wyjebałeś do Anglii/Irlandii czy innego gówna jak ostatni tchórz. Nie mogłeś sobie poradzić w Polsce? Brak pracy? Jednym słowem sprzedałeś się gorzej niż polska sprzedajna dziwka, na drodze krajowej nr 6. Chyba że po prostu jesteś debilem i nie używasz polskich znaków. Więc to i tak nic nie zmienia, nadal zostaniesz pipepczką życiową



Ktoś tu przejawia przerost formy nad treścią.
Zgłoś
Avatar
mateuszowy 2013-01-21, 23:28
Jestem kurwa zaszczycony, że pierwszego posta na tym serwisie skierowałeś bezpośrednio do mnie. Dziękuję!
Zgłoś
Avatar
yoshiro 2013-01-22, 18:08
A mnie ten Pan uczył i nawet dawał dobre oceny chociaż za napisanie w kolumnie nazwisko (n) z małej litery dostałem dwa ale za rok będziecie mieli lżej zobaczycie ;p
Zgłoś
Avatar
Rezydent 2013-01-22, 18:10
@up
Nosz się nawet zarejestrował skubany, żeby komenta dać.

@topic
U nas niektóre maile nawet bardziej zabawne były niż tu przytoczone xD
Zgłoś
Avatar
rex130 2013-01-22, 18:43


Zadanie z egzaminu od tego samego gościa.
Zgłoś
Avatar
Qss 2013-01-26, 18:55
Ale dr pisze się bez kropki. I Wy się dziwicie że takie maile dostajecie.
Zgłoś