18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:54
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:55
🔥 Wesele po rosyjsku - teraz popularne
Trolling, level: Poland :D
o................n • 2013-07-13, 21:37
Tydzień temu na poboczu drogi w okolicy holenderskiej miejscowości Luttelgeest znaleziono wyglądającego na potrąconego wilka. Znalezisko było o tyle ciekawe, że w gęsto zaludnionej Holandii wilki nie występują od ponad 150 lat. O martwym zwierzęciu pisały prawie wszystkie holenderskie media. Teraz okazuje się, że najprawdopodobniej zwierzę podrzucili "żartownisie z Polski" - pisze portal RTLnieuws.nl.



Martwy wilk zrobił w Holandii karierę medialną. W kraju rozpoczęła się debata, w trakcie której rozważano, czy to możliwe, że nieobecna od 150 lat populacja wilka niespodziewanie się odrodziła.

Testy DNA i sekcja zwłok

Najpierw przez kilka dni naukowcy badali, czy rzeczywiście znalezione przy drodze zwierzę to wilk. Wykonano sekcję zwłok i badania DNA. W końcu naukowcy potwierdzili podejrzenia. Z 98-procentowym prawdopodobieństwem określili, że zwierzę to dwu- lub trzyletnia samica wilka.

Zorganizowana przez nich konferencja prasowa była transmitowana przez holenderskie telewizje.

- Nie mogliśmy sobie tego wytłumaczyć - powiedział w wywiadzie dla gazety "De Noordoostpolder" Evert Menkveld ze stowarzyszenia Faunabeheer Flevoland. - Wilki nie żyją na tych terenach - dodał.

Zoolog wytłumaczył, że Holandia jest zbyt gęsto zaludniona, by mogły żyć tam wilki. Zwierzęta te żyją z daleka od ludzi i bardzo rzadko podchodzą pod ludzkie zabudowania.

Analiza sekcji zwłok doprowadziła naukowców na nowy trop. Okazało się, że w brzuchu wilka znaleziono niestrawionego bobra, zwierzę, które również nie występuje w Holandii. To sprawiło, że naukowcy orzekli, że podrzucony wilk to żart. Stwierdzili także, że zwierzę musiało wcześniej żyć w Europie Wschodniej.

Polacy zawieźli do Holandii martwego wilka?

Holenderskie media zgodnie piszą, że martwy wilk musiał zostać przywieziony w bagażniku przez imigrantów z Europy Wschodniej i porzucony na poboczu tak, że wyglądał na potrąconego. W pobliżu miejsca znalezienia wilka znajduje się szklarnia, w której w wakacje pracują wyłącznie przybysze z Europy Wschodniej, głównie Polski.

Z kolei portal RTL Nieus twierdzi, że prawdopodobnie byli to Polacy.



Tak na marginesie to obecnie w Holandii jest bardzo duża nagonka na Polaków, ba! jest nawet partia polityczna która otwarcie propaguje nienawiść do Polaków
Zgłoś
Avatar
o................n 2013-07-15, 23:53
ostatni,

Geolog to dobra fucha? Widać, że gówno wiesz o tamtych czasach, bo dobra fucha to był generał czy konstruktor broni. Mój dziadek zarabiał mniej niż rolnik lub robol, bo geologia to była "inteligencka" nauka, co oznacza, że wroga systemowi. No ale skąd jełop twojego gatunku miałby o tym wiedzieć

Może i "gówno" ale skoro już piszesz na takie tematy to podstawowa wiedza być powinna.

Hah, bratać się? No cóż, skoro tak nazywasz pobór powszechny to nie mamy sobie za wiele do powiedzenia. Kolejny przykład twojego debilizmu i ignorancji

Można wiedzieć o jaką "blachę" chodzi? I proszę o konkrety. Bo z tego co wiem to były szeregowy-czołgista, a później szeregowy-nasłuchowiec nie mieli ani grantów ani ulg. To tak jakby sekretarkę pracującą w kopalni nazywać górnikiem.

Za bardzo nie rozumiem toku twojego myślenia. Każdy post mający rzekomo zdyskredytować mojego dziadka który produkujesz nie tylko nie dyskredytuje, ale i pokazuje twoją miałkość intelektualną (mam nadzieję, że to nie jest za trudne słownictwo dla ciebie).
"Przeróbka" medalu za zasługi bojowe, który mój dziadek otrzymał za męstwo w boju tylko pokazuje twoją tępotę - rozumiem order Lenina czy coś w tym stylu, ale to jest jeden z najliczniej dawanych medali i serio, nie rozumiem jak dodanie gówna na kawałek metalu ma cokolwiek zmienić... No ale w sumie masz już markę idioty, więc w sumie żadne zaskoczenie.

Nudny jesteś, wymyśl coś ciekawszego, albo przynajmniej zacznij pisać zdaniami złożonymi, żeby nie było nudno mi czytać, bo jak na razie jesteś żałosny.


EDIT: a, no i proszę o KONKRETNE dowody na moją lewackość. No i o kim mówisz pisząc "wszyscy wiemy"? Masz rozdwojenie jaźni?
Zgłoś