18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Trolling Tvp
C0C0JUMBO • 2021-04-24, 22:20
Sekretarz Miasta Kielce trolluje reżimowe media



Może i długie, ale piwo dla gościa
Zgłoś
Avatar
C0C0JUMBO 2021-04-24, 23:29 30
Asuritta napisał/a:

powinien wylecieć na zbity ryj ... za takie olewanie ludzi za ktorych kase niby pracuje



Kolejna płytka ameba społeczna... A ja się zastanawiałem kto popiera pis

Zgłoś
Avatar
Wiewór 2021-04-24, 23:41 15
Asuritta napisał/a:

powinien wylecieć na zbity ryj ... za takie olewanie ludzi za ktorych kase niby pracuje



Ile ty masz iq? Większość ludzi zrozumiała o co chodzi.
Zgłoś
Avatar
Erqti 2021-04-25, 0:15 3
bycie pierdolniętym zobowiązuje, ku uciesze motłochu.
Zgłoś
Avatar
Dot 2021-04-25, 0:22 1
dajcie mu spokój, chopak się zestresował troszke jak i caly urzad miasta w kielcach na przeciwko tvp3
Zgłoś
Avatar
skywalker75 2021-04-25, 0:51 10
Wiewór napisał/a:

Ile ty masz iq? Większość ludzi zrozumiała o co chodzi.



jasne że wiekszośc zrozumiała - jestem słabym urzędnikiem ale wiecie próbuję, nieudolnie robić bekę z TVP, wiec wiecie, spokojnie możecie wybrać mnie na kolejną kadencję . Ja dalej będę kręcił wałki, ale może TVP info już nie bedzie wiec trudnych pytań nikt nie zada i bedzie pięknie. Wystarczy , że chłop założy tęczową opaskę napisze jebać pis i może zostac nawet prezydentem Wawy, przy odpowiednich układach. O "oświecony" elektorat, jak widać po co niektórych tutaj, nie musi się martwić
Zgłoś
Avatar
robsonx79 2021-04-25, 1:04 8
Że dziennikarz pyta się o przełożonego - naprawdę tym z tvpis to już się w dupach poprzewracało. Prowokują, i nikt nie chce z nimi gadać, to trzeba polepszyć warsztat dziennikarski, ale nie latać ze skargą.
Zgłoś
Avatar
miroslaw111 2021-04-25, 1:29 8
Mieszkam w Kielcach i nie płace im (w podatkach) za trelowanie za mój hajs kogokolwiek tylko za pracę. Niech znajdzie sobie robotę w prywatnej spółce i robi co chce
Zgłoś
Avatar
DarkSaian 2021-04-25, 1:30 12
Asuritta napisał/a:

powinien wylecieć na zbity ryj ... za takie olewanie ludzi za ktorych kase niby pracuje


mówisz o tym pseudo dziennikarzu?
Zgłoś
Avatar
Archeolog 2021-04-25, 1:59 20
Jak mówi stare przysłowie "uderz w stół a pińcetplusy się odezwą". W każdym razie ***** *** i duże piwo dla Pana Sekretarza za książkowy trolling TVPiS.
Zgłoś
Avatar
plastic 2021-04-25, 2:21 6
wojenki polityczne za wasze pieniądze. nawet na sadolu totalniacy was urabiają swoim damage controlem wmawiając, że to trolling i wszystko jest zajebiście. kilka lat zajęło internautom zrozumienie, że krzyczenie "its a prank bro" nie usprawiedliwia tego co się odjebało, więc w tym wypadku też pewnie zejdzie kilka lat. samorządowi partyjniaccy rzecznicy nie odpowiadają na pytania, bo im się dziennikarz nie podoba, a wy klaszczecie i się cieszycie, bo 5 miesięcy temu już ktoś was wytresował na ten numer. zajebiście być człowiekiem

ps. pazuzu - to jakaś jebana przykrywka agory do działania na sadolu. pozdrawiam redakcje.
Zgłoś
Avatar
Tuco 2021-04-25, 2:27 8
CzerstWybut napisał/a:

To jest jawne robienie z ludzi debili


Sorry, ale Ty chyba nie wiesz czym jest montaż w rękach mediów.
Niezwyciężony napisał/a:

TVN jest stacją prywatną sama na siebie zarabia, nie pasuje ci ich produkt to za niego nie musisz płacić.
Z TVP jest dokładnie na odwrót, więc to nie jest jeden chuj.


Ty również jesteś naiwny. Korporacjonizm niczym nie różni się od ustrojowego reżimu. Zazdroszczę poglądu i wiedzy o źródłach utrzymania jakichkolwiek mediów.

Abstrahując od komentarza cytowanych - jak ktoś namiętnie ogląda telewizję i bierze czyjąkolwiek stronę, z automatu staje się ofiarą maksymy "dziel i rządź". Polska jest destabilizowana, za trzy lata klasa średnia pójdzie z torbami i bidokom nie będzie u kogo pracować. Bruksela już szykuje reset ekonomiczny + ekologizm + nowy (ha tfu! ład) porządek, a wy dalej skupiacie się na kargulowo-pawlakowej napierdalance pseudoideologii. Nazwij mnie ktoś foliarzem, gdy w tle prozaicznych sporów o C-19 prowadzi się oficjalne dyskusje i stosuje się oficjalne dokumenty definiujące nadchodzące reformy ustrojowe Europy.

Ten koleś ma w dupie zasady doczesnej gry, bo od okrągłego stołu wszyscy niemal politykierzy osrali praworządność ostracyzmem, czyniąc w ostateczności nasz kraj autorytarną żydokomuną. Ale Polak będzie się cieszył, że ma rozrywkę - póki nie zastąpi jej hiperinflacja i cudowne jej rozwiązania skrajnej lewicy w jarmułkach.

Tyle z obiektywnych obserwacji. Od siebie dodam, że nawet gdyby w tv pojawił się dziennikarz w mundurze, jak za Wojtka, wcale nie zrobi mi to różnicy. Słodkopierdzący świat już się skończył i zostaje tylko patrzeć jak napierdalacie się ze sobą w necie, bo ktoś jest za tymi, a ktoś za tamtymi.

Zgłoś
Avatar
S................n 2021-04-25, 4:08 1
Wiewór napisał/a:

Ile ty masz iq? Większość ludzi zrozumiała o co chodzi.



On nie ma IQ i dlatego nie rozumie
Zgłoś
Avatar
CzerstWybut 2021-04-25, 5:22 8


Łahaha pińcet plusy...

łohoho troling tvpis...

foliarze i pińcet plusy sie odzywajom łohoho....

Super troluje hohoho....

Płacicie podatki na takich ludzi jak i ich działania, widać jednych zadowalają programy rozrywkowe z polsatu typu trudne sprawy a innych głupota polityków. Niczym sie nie różnicie

Obowiązkiem polityka, obojętnie czy to z pisu czy z platformy jest udzielenie odpowiedzi dziennikarzowi i to obojetnie z jakiej stacji. To jest logiczne że jak sie typ wyszczywa na dziennikarza z tv pierdziszu to i wyszcza się gęstym moczem na niewygodnego obywatela który po cos przyjdzie.

Ciekawe czy bedzie wam janusze do śmiechu jak was urzędnik potraktuje tak samo. Mnie to kurwa nie śmieszy bo sie już po urzędach szarpałem i spotykałem podobne zachowania gdzie urzednik sie zawieszał na swojej interpretacji i nie ułatwił mi w zaden sposób.

Chuj tam ważne że tvp strolowane koło dupska mi ta telewizja lata jak nie oglądam tv. Cel osiągnięty bo treść stała się dla was rolą drugoplanową. Piękna rozrywka nie ma co.
Zgłoś
Avatar
Ludobojstw0 2021-04-25, 6:27 3
Co za bezkarne gówno mówiące
Zgłoś
Avatar
PieronJasnySzlag 2021-04-25, 7:59 1
Niezwyciężony napisał/a:

TVN jest stacją prywatną sama na siebie zarabia, nie pasuje ci ich produkt to za niego nie musisz płacić.
Z TVP jest dokładnie na odwrót, więc to nie jest jeden chuj.


A Ty co? Skrajny kuc jesteś?
Media które prowadzą serwisy informacyjne a tym samym są opiniotwórcze powinny podlegać takim samym regułom więc to nie jest jeden chuj.
Tak jakby niektórym lekarzom pozwolono robić jakieś pojebane eksperymenty na dzieciach bo... przyjmująprywatnie i chuj to kogo obchodzi co robią.

Każda dziennikurwa czy to z tvpisu czy tvnu powinna być rozliczana za kłamstwa. No ale kto by to rozliczał skoro teraz rozsądnych jest garstka?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie