18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:14
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
trollowanie ruskiego pracownika
f................n • 2013-10-17, 16:38
Przytoczę Wam autentyk z dzisiaj. Jestem właścicielem małego biura nieruchomości, zatrudniam kilku pracowników i jakoś udaje nam się związać koniec z końcem, ale nie o tym dziś.
Pracowała u mnie pewna dziewczyna białoruskiego pochodzenia. Mentalność miała typowo wschodnią, przyjechała do Polski, by znaleźć bogatego męża, pracownik był z niej niestety kiepski, wieczne przesiadywanie na Vkontakcie (ruski fejsbuk), sprawdzała promocję na ciuchy etc. Rozwiązaliśmy umowę a ona wróciła po referencje, chciała żebym nakłamał, by łatwiej jej było dostać pracę. Jednakże, jako że sam prowadzę działalność nie chciałem wkopać jej przyszłego pracodawcy i tak oto spełniłem jej życzenie.



P.S. Całkiem nieźle mówiła po polsku, ale nie rozumiała trudniejszych słów. (wybiegła przeszczęśliwa)
Zgłoś
Avatar
p................n 2013-10-17, 19:39 3
Tak, z "oralnego" może się wyłgać, ale "zaspokajanie wyuzdanych potrzeb kadry menadżerskiej" jest jednoznaczne. Wg SJP: "wyuzdany - przesadnie niemoralny w sferze seksualnej". Tak więc gratuluję talentu, właśnie zarżnąłeś ten swój "interesik", a jeśli jesteś żonaty, to być może i małżeństwo.
Zgłoś
Avatar
Bila 2013-10-17, 19:40 3
Jak wróci z czeczenami do dupsko pęknie.
Zgłoś
Avatar
Bila 2013-10-17, 19:40
Jak wróci z czeczenami do dupsko pęknie i na hardzie będziesz się skarpetą chwalił.
Zgłoś
Avatar
BongMan 2013-10-17, 19:47 5
Dlatego wolę pracować za granicą niż u polskiego buraka i cwaniaka.
Zgłoś
Avatar
Wikmndfm 2013-10-17, 19:50
@Bila
Tobie już chyba pękło, bo podwójnie komentarze wysyłasz.
Zgłoś
Avatar
Seus 2013-10-17, 19:50 4
chuj wam w dupę moralniacy, załóżcie firmę i wtedy udawajcie porządnych

dobrze zrobił, za lecenie w chuja w robocie się jej należało

poza tym to jest sadistic a nie kwejk czy inne gówno

dla autora - zimne piwko jak moja dziewczyna
Zgłoś
Avatar
matii914 2013-10-17, 19:51 3
@BongMan

No to spieprzaj za granice jak Ci tak źle Sosnowiecki buraczku
Zgłoś
Avatar
Dranzes 2013-10-17, 19:59
Novac napisał/a:

@frikenmen poważnie coś takiego podpisałeś? Powiedz że nie byłeś na tyle głupi?

Kolega wyżej ma 100% rację i jeżeli ktoś jej powie co ma na papierku to ładnie jej wypłacisz.



nie pierdol, ważne, że główna jest ;D
Zgłoś
Avatar
h7kchryst 2013-10-17, 20:09 2
dobry żart baranie, ale on zna Cię z nazwiska, a ci ze wschodu są jak ninja... uważaj zanim cię znajdą i położą kres człowiekowi skurwielowi
Zgłoś
Avatar
p................k 2013-10-17, 20:19
Mnie się podobał Twój trolling. Piwo.
Zgłoś
Avatar
zjerycha 2013-10-17, 20:32 4
od kiedy na sadistiku same moralne i miłujące blizniego pizdy przesiadują? większość wypowiadających się w tym temacie to zjebane cwele które tylko czekają żeby komuś pocisnąć.. Zamiast wyluzować i pośmiać się z nie wiadomo czy prawdziwej historyjki, spinacie dupska i szykanujecie bogu ducha winnego Polskiego przedsiębiorcę.
chuj w dupę ukrainkom z takim nastawieniem, jebane mendy żerujące na facetach i posiadające jedynie własną pizdę..
Zgłoś
Avatar
Sanitarjusz 2013-10-17, 20:34
właśnie mi się przypomniało... ale bym zalał jakąś szparkę.
za historię oczywiście piwko
Zgłoś
Avatar
Proximate 2013-10-17, 20:40
Jak dla mnie to bałeś się jej odmówić, a teraz kręcisz, że niby ją wrobiłeś.
Lamus jesteś
Zgłoś
Avatar
Waki 2013-10-17, 20:45 1
Heh śmieszny z Ciebie koleżka, ciekawe co powiesz jak przyjdzie do Ciebie pozew, np o naruszenie dóbr osobistych... a swoją drogą referencje full profeska
Zgłoś
Avatar
Camel_06 2013-10-17, 20:48
@Bylo nie spinaj sie tak, bo popuścisz. Na tej stronie są historie i prawdziwe, i rzekomo prawdziwe, trzeba umieć rozróżniać i śmiać się z tego, dlatego w pierwszym poście napisałem że mam nadzieje że to fake. No a jak ktoś zupełnie poważnie robi z siebie buraka i to się roznosi jak zaraza a inni idą w jego ślady, to wskazane jest powiedzenie prawdy na ten temat, może się któryś zreflektuje. Buraków u nas dostatek, nie trzeba ich powielać, a od wymiany opinii jeszcze nikt się nie rozchorował. No chyba że najcelniejszym argumentem w dyskusji była lecąca cegła, to wtedy tak.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie