18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:14
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
trollowanie ruskiego pracownika
f................n • 2013-10-17, 16:38
Przytoczę Wam autentyk z dzisiaj. Jestem właścicielem małego biura nieruchomości, zatrudniam kilku pracowników i jakoś udaje nam się związać koniec z końcem, ale nie o tym dziś.
Pracowała u mnie pewna dziewczyna białoruskiego pochodzenia. Mentalność miała typowo wschodnią, przyjechała do Polski, by znaleźć bogatego męża, pracownik był z niej niestety kiepski, wieczne przesiadywanie na Vkontakcie (ruski fejsbuk), sprawdzała promocję na ciuchy etc. Rozwiązaliśmy umowę a ona wróciła po referencje, chciała żebym nakłamał, by łatwiej jej było dostać pracę. Jednakże, jako że sam prowadzę działalność nie chciałem wkopać jej przyszłego pracodawcy i tak oto spełniłem jej życzenie.



P.S. Całkiem nieźle mówiła po polsku, ale nie rozumiała trudniejszych słów. (wybiegła przeszczęśliwa)
Zgłoś
Avatar
JuliaUkrainka 2013-10-17, 20:59
Ja dobrze mówię i pisze po polsku. nie szukasz kogoś do pracy? A no i ogarniam trudne polskie słowa...
Zgłoś
Avatar
culater 2013-10-17, 21:18
Przydałaby się jeszcze fotka tejże pani
Zgłoś
Avatar
majfon 2013-10-17, 21:23
Zwykła świnia z Ciebie. Jesteś wrzodem na zdrowym organizmie Narodu Polskiego. Przez takich ludzi jak ty - złośliwych, chamskich, cwaniaków i hochsztaplerów mamy w Polsce taki burdel.
Zgłoś
Avatar
johny2015 2013-10-18, 0:04 1
Zauważyliście, że tego gościa już tu nie ma ? Lamusy jesteście... skasował konto albo go wyebali a wy się spinacie, dla mnie zwykła prowokacja. A nawet jeśli to prawda, to konus jej w zad. Jak się przychodzi do pracy to psim obowiązkiem jest pracować, tzn. poświęcić te 8h na pracę a nie pierdzenie w stołek. Taka prawda. Każdy by się tu wkurzył... Żałosne... ci wszyscy co jeżdżą po gruzach, ciapakach i całym innym syfie nagle bronią jakiejś głupiej, cwaniackiej, ukraińskiej cipy... hahaha
Zgłoś
Avatar
R4d0 2013-10-18, 8:49 2
No i spłoszyliście chłopa i narobiliście mu ciśnienia strasząc pozwem i wpierdolem od ruskich...
Zgłoś