18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 26 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
trollowanie ruskiego pracownika
f................n • 2013-10-17, 16:38
Przytoczę Wam autentyk z dzisiaj. Jestem właścicielem małego biura nieruchomości, zatrudniam kilku pracowników i jakoś udaje nam się związać koniec z końcem, ale nie o tym dziś.
Pracowała u mnie pewna dziewczyna białoruskiego pochodzenia. Mentalność miała typowo wschodnią, przyjechała do Polski, by znaleźć bogatego męża, pracownik był z niej niestety kiepski, wieczne przesiadywanie na Vkontakcie (ruski fejsbuk), sprawdzała promocję na ciuchy etc. Rozwiązaliśmy umowę a ona wróciła po referencje, chciała żebym nakłamał, by łatwiej jej było dostać pracę. Jednakże, jako że sam prowadzę działalność nie chciałem wkopać jej przyszłego pracodawcy i tak oto spełniłem jej życzenie.



P.S. Całkiem nieźle mówiła po polsku, ale nie rozumiała trudniejszych słów. (wybiegła przeszczęśliwa)
Zgłoś
Avatar
SolarisN1 2013-10-17, 16:45 1
Dowcipniś z Ciebie
Zgłoś
Avatar
SamSobieBogiem 2013-10-17, 16:55 4
szybko znalazła pracę i znając taką mentalność zaakceptowała wszystkie warunki zatrudnienia.
Zgłoś
Avatar
schab 2013-10-17, 17:00 57
to se kurwa nagrabiles jak z kolegami wroci
a pozatym co to kurwa nasi pracy nie maja a ty ruskim dajesz

no chyba ze w tych tematach oralnych byla dobra to ok
Zgłoś
Avatar
r................o 2013-10-17, 17:00 2
Módl się żeby nie złożyła przeciw Tobie pozwu.
Zgłoś
Avatar
Kaskaderdx10 2013-10-17, 17:12 9
@up. za co pozew? nic jednoznacznego nie napisał
Zgłoś
Avatar
Smutas 2013-10-17, 17:43
Jesteś jednak za głupi na prowadzenie własnej firmy. Ona teraz ona pójdzie z tym papierkiem do sądu, wygra zajebiste odszkodowanie i puści cię z torbami.
Zgłoś
Avatar
Novac 2013-10-17, 17:58 5
@frikenmen poważnie coś takiego podpisałeś? Powiedz że nie byłeś na tyle głupi?

Kolega wyżej ma 100% rację i jeżeli ktoś jej powie co ma na papierku to ładnie jej wypłacisz.
Zgłoś
Avatar
Camel_06 2013-10-17, 18:23 13
Pewnie fake. Bez urazy, ale jak można być takim fiutem? Jeśli to prawda, to zwyczajne chamstwo, buractwo i idiotyzm. Mogłeś jej dać te referencje, nic by Ci to nie zaszkodziło a tak sam sobie narobiłeś brudu, i jeszcze dziewczynie przykrości. No geniusz, kurwa.
Zgłoś
Avatar
wasiuu 2013-10-17, 18:56 26
Chuj z wami napinacze, koleś nie napisał niczego takiego co można jednoznacznie odebrać jako szkalujące dobre imię. "Oralny" znaczy ustny, przekazywany za pomocą mowy (Wikisłownik), a takie często bywają negocjacje. Też bym odjebał taki numer, gdyby nadarzyła się identyczna okazja. A panienka pewnie zadowolona, bo ją jakiś prezes piłuje jak wściekły i zrobił sobie z niej utrzymankę.
Zgłoś
Avatar
MateuszMmz 2013-10-17, 19:20 7
Camel_06 Nie dość, że się opierdalała w pracy to jeszcze bezczelnie wyleciała z propozycją do pracodawcy by ten nakłamał w jej referencjach. I kto tu jest burakiem i idiotą? A skoro jest taka mądra to niech sobie radzi sama
Zgłoś
Avatar
waldemooos 2013-10-17, 19:21 4
Autor tego dokumentu wystawił sam sobie piękną opinię. Typowa polska mentalność "trzeba dojebać drugiej osobie". Pamiętaj, że może kiedyś Ty będziesz potrzebował listu polecającego, a wtedy ktoś napisze, że Pan frikenmen dał się poznać jako burak i prostak.
Zgłoś
Avatar
nielu 2013-10-17, 19:27
"zaspokajanie wyuzdanych potrzeb kadry menedżerskiej" jest całkiem jednoznaczne jak dla mnie. Jeżeli to nie fejk to objaw buractwa i głupoty.
Zgłoś
Avatar
b................h 2013-10-17, 19:30
Oralny, znaczy ustny. Nie dotyczy tylko seksu.
Zgłoś
Avatar
Camel_06 2013-10-17, 19:36 2
@MateuszMmz No ok, więc powinien wystawić uczciwe referencje i odesłać w świat z życzeniami powodzenia w znalezieniu nowej pracy. I cieszyć się że pozbył się chujowego pracownika, na jej miejsce zatrudnić jakąś ogarniętą Polkę. Ale robienie sobie z kogoś jaj, w dodatku w tak prostacki sposób, tylko z powodu nieznajomości języka uważam za buractwo - to tak jakby jakiś Norweg Ci napisał w papierach że po pracy w ramach wynagrodzenia za nadgodziny rżnął Cię w dupę, a co rano na śniadanie dawał lachę do obciągania. Tylko jakoś to tam ładnie ubrał w słowa po norwesku, ale sens pozostaje. Trochę chujowo, nie?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie