18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
dk2626 2012-06-01, 20:34 4
ander000 ma racje, widziałem ten filmik.
Kierowca takiego tira nieraz musi wyprzedzić, wystarczy, że ma i 5km/h wyższą prędkość dopuszczalną niż poprzedzający go samochód ciężarowy i musi go wyprzedzić, zeby sie nie wlec za nim, gdyby jechał wolniej to strata czasu, pieniędzy, natomiast zachowanie kierowcy z audi to czysty idiotyzm, on po prostu nie rozumie, że hamowanie i rozpędzanie się takiego kolosa to pochłania ogromne ilości ropy, a co za tym idzie pieniędzy...ludzie nie myślą...
Zgłoś
Avatar
Lechu1234 2012-06-01, 20:42 3
Ale i tak nic nie zmienia tego, że podkurwił go troche i tyle ten zmarnował troche kasy tamten czasu i chuj powkurwiali się i dla nikogo nie przyniosło to pożytku, jakie to popierdolone
Zgłoś
Avatar
Saint Spear 2012-06-01, 21:06
@dk2626 kierowcy jezdza po takich trasach 80km/h na tempomacie, jezeli jeden chce wyprzedzic drugiego (co w praktyce rzadko sie zdarza) to ten przed nim zazwyczaj zrzuca 2-3km na tempo i wyprzedzaja sie z taka wlasnie roznica predkosci. Pozatym czy dla kierowcy osobowki wleczenie sie za czyms, albo czekanie 10 minut az ciagniki sie wyprzedza to nie jest strata CZASU ani pieniedzy? Gdyby firmom transportowym nie oplacalo sie lac ropy do ciagnikow to uwierz mi ze nikt by do tego interesu z wlasnej kieszeni nie dokladal, wiec co kogo obchodzi to ze musi sie rozpedzic i zwalniac co "pochlania ogromne ilosci ropy".
Zgłoś
Avatar
Bridgwater88 2012-06-01, 21:10 1
u mnie w UK pelno takich trolli jest na autostradach...jak sie mozna domyslic wiekszosc z nich to kobiety
Zgłoś
Avatar
a................0 2012-06-01, 21:17
W ogóle skąd wam się wzięło że akurat chodziło o wyprzedzanie albo tylko o wyprzedzanie? Za takie coś raczej nikt się nie mści, bo to dość powszechne - ot, rzuci się paroma kurwami i jedzie dalej. Tirowiec zapewne zrobił coś głupiego, może np. wjebał się też przed audi, przez co jego kierowca musiał hamować awaryjnie. Miałem już tak, ja byłem wystraszony i wkurwiony bo mogłem uszkodzić samochód, pasażerka spanikowana że coś nam się mogło stać. Nic fajnego, rozumiem gościa.
Zgłoś
Avatar
lofix1 2012-06-01, 21:43
gdzie tu je ta autostrada?
Zgłoś
Avatar
borisklinga 2012-06-01, 22:19
chylek napisał/a:



čurák po czesku to kutas...



a mi sie wydawało ze kutas po czesku to "kokot"
Zgłoś
Avatar
Lupido 2012-06-01, 22:29
Mój tato jest kierowcą i wiem jak jest. Pozdrowienia dla kierowców i rodzin oraz szacunek za to jakie życie muszą wieść.
Zgłoś
Avatar
wandam 2012-06-01, 22:48 6
Popierać wyprzedzanie się TIRów (generalnie pojazdów z kagańcem na 90 km/h) mogą tylko osoby, które nie korzystają z autostrad na co dzień.

Mam firmę w Poznaniu i prowadzę budowy w Łodzi, Gdańsku i Katowicach, gdzie muszę być min. raz w tygodniu. Spieszę się tak samo jak te nazwijmy to umownie TIRy.

Zawsze dziękuję na CB i awaryjnymi ciężarówkom, które przeczekają aż przejadę, dopiero potem rozpoczynają wyprzedanie.

I jeszcze jedno - nie denerwuje mnie wyprzedzanie się ich nawzajem, mają prawo. Ale prawda jest taka, że większość kierowców zawodowych pracuje za psie pieniądze i jest sfrustrowana.
Z rozmów na CB wynika jasno że robią na złość, po prosu debile wyprzedzają się zawsze tak, żeby zajechać ci drogę - zresztą na CB już usłyszałem "stać cię na auto za 200.000 to stać też na nerwosol"

Dodam że aby napisać ten komentarz założyłem konto.
Zgłoś
Avatar
oskiboski 2012-06-01, 23:43 1
Problem rozwiązałby 3-ci pas ruchu - tiry mogłyby spokojnie się wyprzedzać, a kierowcy osobówek nie mieliby powodów do ciskania gromów. Naturalnie zdaję sobie sprawę z zawrotnego tempa budowy dróg ale pomarzyć zawsze można
Zgłoś
Avatar
dwakilo 2012-06-02, 2:10
Cziurak to po czesku kutas.
Zgłoś
Avatar
clemenza 2012-06-02, 8:45
@Shadow323
buhaahahaa no nie moge !!! na tym portalu powinien dodatkowo być przycisk "idiota". w tym temacie byłbyś top idiot
po pierwsze zobacz definicje wymijania. bo idiotę z siebie robisz ! po drugie 40 tonowa ciężarówka która jedzie ok 70 km na tym filmiku, nie ma takiej elastyczności jak osobówka i nagle sobie nie przyspieszy do 100. ponadto pewnie ma blokadę przy 90...

taki typ idioty jak ty, pewnie jedzie tą audi... ;/
Zgłoś
Avatar
thez 2012-06-02, 12:41
Też tak miałem tylko, że na powiatówce. Kobietka mnie wyprzedziła i chyba nie była pewna czy dobrze jedzie, prawie na 100% jestem pewien, że nie robiła tego specjalnie. Ale kurwa z 4 razy musiałem hamować swoje 33t, a później rozpędzać. Wkurwiony byłem niesamowicie, a szanowna pani co jechała przedemną pewnie nawet nie była tego świadoma, bo przecież mam hamulce i silnik to moge hamować i przyspieszać tak jak ona.
Zgłoś
Avatar
lofix1 2012-06-02, 19:38 1
thez napisał/a:

Też tak miałem tylko, że na powiatówce. Kobietka mnie wyprzedziła i chyba nie była pewna czy dobrze jedzie, prawie na 100% jestem pewien, że nie robiła tego specjalnie. Ale kurwa z 4 razy musiałem hamować swoje 33t, a później rozpędzać. Wkurwiony byłem niesamowicie, a szanowna pani co jechała przedemną pewnie nawet nie była tego świadoma, bo przecież mam hamulce i silnik to moge hamować i przyspieszać tak jak ona.



pewnie, bo myślisz, że klientka nie ma co robić tylko zastanawiać się czy jedzie powiatówką albo czy warto spojrzeć we wsteczne lustreko. człowieku na jakim świecie Ty żyjesz?
Zgłoś
Avatar
Jedras992 2012-06-02, 21:02
Nie rozumiem ludzi, którzy popierają tego pajaca w Audi... Nie dość, że podczas wyprzedzania przyśpiesza, to podczas wyprzedania sam mocno zwalnia. Taka ciężarówka nie zatrzyma się tak szybko jak osobowy i by się pajac zdziwił jak by go tym tirem rozsmarował, bo nie zdążył by wyhamować...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie