18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Troszkę go poniesło
Barnellini • 2020-06-27, 1:50
Kto by pomyślał. Koleś wygląda raczej jak pizda a tu takie ekscesy. Chuj wie o co poszło ale podejrzewam, że po prostu mu się nazbierało i musiał to z siebie wyrzucić

Zgłoś
Avatar
swampman 2020-06-27, 2:06 3
jak zwykle bez kontekstu bez poczatki itd itp bla bla bla
Zgłoś
Avatar
chorym 2020-06-27, 2:43 28
swampman napisał/a:

jak zwykle bez kontekstu bez poczatki itd itp bla bla bla



Uzyj wyobrazni, np. Moim zdaniem pan w okularach byl w drodze na obiad rodzinny ze swoja luba gdy ta juz nie wytrzymala tego ciaglego napiecia i wyznala mu w koncu ze pierdoli sie z sasiadem na dodatek z ktorym pan w okularach jezdzi co weekend na ryby, Pech chcial ze drugi pan ktory kameruje wozil sie swoim brand new autem i byl krolem szosy przy tym jezdzac jak pizda wiec pan w okularach dal upust swoim emocjom i skutek koncowy mozna zauwazyc na powyzszym materiale.
Zgłoś
Avatar
KaprysLosu 2020-06-27, 4:02 1
Barnellini napisał/a:

Kto by pomyślał. Koleś wygląda raczej jak pizda a tu takie ekscesy. Chuj wie o co poszło ale podejrzewam, że po prostu mu się nazbierało i musiał to z siebie wyrzucić



samochody są zatrzymane na drodze, więc przyczyną jest sytuacja na drodze przed nagraniem. A czy idiota i furiat, czy furiat, ale z racją, tego się nie dowiemy, przynajmniej nie w tym odcinku...
Zgłoś
Avatar
Touch_Of_Madness 2020-06-27, 7:27 4
Don’t book cover by it’s judge .. czy jakoś tak

Zgłoś
Avatar
botspam 2020-06-27, 8:00
Słysząc wymowę w 20 s stwierdzam że mu się należało
Zgłoś
Avatar
Arathnmor 2020-06-27, 8:54
Ilu z was jeździ z pałą w samochodzie? Ja tam ewentualnie mam co najwyżej szpadel, no może jak zapomnę zabrać do domu to Gerber Golok.
Zgłoś
Avatar
nano50 2020-06-27, 10:33 1
Arathnmor napisał/a:


Ilu z was jeździ z pałą w samochodzie? Ja tam ewentualnie mam co najwyżej szpadel, no może jak zapomnę zabrać do domu to



Ja mam piłę łańcuchową, a co?
Zgłoś
Avatar
nono12 2020-06-27, 11:56 1
Czemu jak pizda? Bo nosi okulary? Myślałem że ocenianie pizdowatości na podstawie bryli skończyło się w podstawówce.
Zgłoś
Avatar
Clistwood 2020-06-27, 13:21
nono12 napisał/a:

Czemu jak pizda? Bo nosi okulary? Myślałem że ocenianie pizdowatości na podstawie bryli skończyło się w podstawówce.



I ma wydziargane ręce. Pewnie jechał do rodziców swojej dziewuchy na niedzielny obiadek i chodził od rana wkurwiony to w końcu pękł. Koleś po prostu był w złym miejscu o nieodpowiednim czasie.
Zgłoś
Avatar
sens_ 2020-06-27, 20:36
nono12 napisał/a:

Czemu jak pizda? Bo nosi okulary? Myślałem że ocenianie pizdowatości na podstawie bryli skończyło się w podstawówce.



Morda tam pizdowaty okularniku.
Zgłoś
Avatar
chico35 2020-06-27, 21:25
Clistwood napisał/a:

I ma wydziargane ręce. Pewnie jechał do rodziców swojej dziewuchy na niedzielny obiadek i chodził od rana wk***iony to w końcu pękł. Koleś po prostu był w złym miejscu o nieodpowiednim czasie.



włąśnie, wydziarana dłoń - zapewne jakaś włoska famila z new york
Zgłoś
Avatar
AdamBrown 2020-07-01, 17:53
Koleś kupił sobie nowy samochód i popierdalał , pewnie pranki sranki gość nie wytrzymał zajechał mu drogę i wybił szybę, żeby sie odwalił, a ten wszystko nagle nagrał.
Zgłoś