18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:56
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 36 minut temu
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Troszkę ją odrzuciło
Jesse.Pinkman • 2021-12-03, 21:24
Potrącona nastolatka w Soczi trafiła do szpitala z ciężkimi obrażeniami.

Oryginalny opis:
ukryta treść
In Sochi, a 16-year-old girl was crossing the road at an unregulated pedestrian crossing. She was not noticed by a 38-year-old reckless driver in a Hyundai Creta and shot down at full speed.

The victim was hospitalized with serious injuries. The culprit stated that he did not notice the teenager, despite the fact that it was light.
Zgłoś
Avatar
Matzdorf 2021-12-04, 0:49 1
Gdzie ten Świat zmierza...
Po chodniku szybciutko, a na przejściu 2x wolniej i to na tylu pasach gdzie światła wyłączone. A widać że kierowca nie idiota i wyleciał od razu może niepotrzebnie ruszał poszkodowaną, ale jednak reakcja czlowiecza, a te teens z takim mózgiem to by gorzej skończył...
Zgłoś
Avatar
TylerPL 2021-12-04, 2:07
"driver in a Hyundai Creta"

Krecia robota...
Zgłoś
Avatar
xv89 2021-12-04, 9:47 1
Matzdorf napisał/a:

Gdzie ten Świat zmierza...
Po chodniku szybciutko, a na przejściu 2x wolniej i to na tylu pasach gdzie światła wyłączone. A widać że kierowca nie idiota i wyleciał od razu może niepotrzebnie ruszał poszkodowaną, ale jednak reakcja czlowiecza, a te teens z takim mózgiem to by gorzej skończył...



Tak czy siak, 100% wina kierowcy. Zbliżając się do wyraźnie oznakowanego przejścia, gdzie pozostawiono włączone nawet sygnalizatory, powinien zachować szczególną ostrożność i wziąć pod uwagę fakt, że na przejście może wbiec choćby dziecko, czy przechodzić niewidomy.
Osobiście mam podobne zdanie nt. zapatrzone w telefony barany, które nawet nie spojrzą czy coś jedzie, a po prostu jak krowa idą przed siebie bez cienia refleksji, jednak w dalszym ciągu - ktoś musi być mądrzejszy i tym kimś według prawa jest kierowca.
Zgłoś
Avatar
shoe5maker 2021-12-04, 13:35
Matzdorf napisał/a:

Gdzie ten Świat zmierza...
Po chodniku szybciutko, a na przejściu 2x wolniej i to na tylu pasach gdzie światła wyłączone. A widać że kierowca nie idiota i wyleciał od razu może niepotrzebnie ruszał poszkodowaną, ale jednak reakcja czlowiecza, a te teens z takim mózgiem to by gorzej skończył...



Kierowca miał wystarczająco dużo czasu żeby zobaczyć "intruza" na pasach. Nie wygląda żeby coś mu ograniczało widoczność, pewnie sam gapił się w ekran.
Zgłoś
Avatar
bocianoff 2021-12-04, 15:43
Chłop na przejściu stanął, a baba standardowo klapki na oczy i wpierdoliła się pod samochód, bo w przeciwnym razie kierowca jeszcze by nie daj Boże spudłował. Co one mają za pojebany instynkt samozachowawczy to ja nie wiem.
Zgłoś
Avatar
marcino_zly 2021-12-04, 23:18
Ale zajebał.
Głupie każde z nich.
Szkoda młodej...
Zgłoś