18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
nagniotki_bolesne_i_syfilis 2024-03-15, 16:23
To wygląda jak zlewki do wyjebania, a nie zupa.
Zgłoś
Avatar
smc 2024-03-15, 16:50
Nome napisał/a:

mój dziadek też urąbał łeb kogutowi, jak kogut poranił moją malutką kuzynkę, do tej pory pamiętam smak i zapach rosołu.... to se nie wrati...



A ja pamiętam smak i zapach Twojej kuzynki...

Zgłoś
Avatar
Baronessa 2024-03-15, 19:00
htp napisał/a:

To dziadek za mądry nie był. Kogut ma być agresywny, inaczej nie będzie zapładniał kur, a taka jego rola.


Szedł na ryneczek we wiosce i kupował kolejną sztukę za jakieś nędzne grosze, albo wymieniał się z sąsiadem za inny towar, np. kilka piskląt. To nie te same czasy co dzisiaj, gdzie większość z miasta zarabia ochłap i każdy się liczy ze złotóweczką. To były inne czasy. Też była bida, ale było bardziej swojsko, życzlliwie.
Żałuję jedynie, że dziadek mi nie dał samemu upierdolić łba kurce, albo poderżnąć gardziel wieprzowi. Najwyraźniej dziadzia bardzo się o mnie troszczył...
Zgłoś
Avatar
Rojiiuy 2024-03-15, 20:29 1
Szrek_masochista napisał/a:

Mam na myśli osoby, które uważają się za bogów, decydując o czyimś życiu; tak jak na filmie rodzice stwierdzili, że zabija koguta, bo im się tak podoba. Nie jest to normalne i zdrowe zachowanie, które nauczy dziecka jedynie traktowania zwierząt przedmiotowo. Na filmie nie są pokazane jakieś lewackie-woke, a więc o nich się wypowiadać nie będę, ponieważ nie na ten temat jest mój komentarz.



Jaki ty kurwa spierdolony jestes to tylko twoja matka wie. Idealny przyklad pizdy w rurkach w stylu mamusiu kup mi jeszcze redbulka.
Zgłoś
Avatar
sadol001 2024-03-15, 22:19
Maniecky napisał/a:

Ile ty masz lat? 12? Jak to pokolenie "decydujace" o zyciu i smierci zwierzat wyginie to bedziesz wpierdalal żwirek i ciastka z błota. Empata sie kurwa znalazl. Ty myslisz ze ci ubodzy chinole trzymali tego koguta jako maskotke? Bylem kiedys mlody i glupi...ale nie az tak mlody i glupi.



najśmieszniejsze, że twój kaszojad będzie wpierdalał żwirek w przyszłości
Zgłoś
Avatar
vladok 2024-03-16, 1:20
Zjebali. Z tej małpki mieliby więcej szamy
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2024-03-16, 5:28 2
piterpiotrek napisał/a:

jak byłem mały to też miałem takiego koguta co za mną latał i musiałem sp***alac bo sie go bałem ale stary mi powiedział tak: kto jest wieksy ty czy on co sie dajesz więc wziąłem sobie jego rady do serca i za każdym razem jak leciał w moim kierunku to kopałem ch*ja i po jakims czasie to on sp***alał przede mną jak mnie zobaczył haha (ogólnie to lubie zwierząta)



Miałem niemal podobnie z kaczorem. Raz skoczył na mnie i przewrócił. Poszedłem po kosę i kiedy chciałem wyrównać rachunki mnie ojciec powstrzymał
Zgłoś
Avatar
andrew31 2024-03-18, 10:06 1
Antoni79 napisał/a:

Tak było. Kiedyś prawo było proste. Za zaatakowanie gówniaka kogucika czekała śmierć.



kiedyś mieliśmy psa. z jakiegoś powodu ugryzł siostrę w twarz jak ojciec wrócił z roboty i się dowiedział to nawet bez jedzenie obiadu poszedł sprawę rozwiązać... I pamiętam jak później mieliśmy małego kundelka jak ktoś pytał czy gryzie to ojciec odpowiadał "nie wiem" poprzedni ugryzł tylko raz i nie dożył wieczora.
Zgłoś
Avatar
majeńka 2024-03-18, 10:31
smc napisał/a:

A ja pamiętam smak i zapach Twojej kuzynki...

Seksualnie czy kulinarnie?
Zgłoś
Avatar
yellow87 2024-04-25, 9:26
piterpiotrek napisał/a:

jak byłem mały to też miałem takiego koguta co za mną latał i musiałem spierdalac bo sie go bałem ale stary mi powiedział tak: kto jest wieksy ty czy on co sie dajesz więc wziąłem sobie jego rady do serca i za każdym razem jak leciał w moim kierunku to kopałem chuja i po jakims czasie to on spierdalał przede mną jak mnie zobaczył haha (ogólnie to lubie zwierząta)



zdrowy odruch obronny, nauczyłeś kto tu stawia warunki i się odpierdolił kogut
Zgłoś