18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 18 minut temu
Trzeba być naprawdę debilem
BongMan • 2013-11-03, 1:30
Ja bym ich nominował do nagrody Darwina.

Cytat:

31-letni mężczyzna zginął a 25-letnia kobieta doznała ciężkich obrażeń ciała na torowisku w Częstochowie. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia. Dwójka chciała zapalić znicz w miejscu, gdzie kilka temu zginął ich znajomy.

Do zdarzenia doszło wczoraj ok. godz. 21 na ulicy Warszawskiej. - Wszystko wskazuje na to, iż częstochowianie udali się na torowisko, aby zapalić znicz w miejscu gdzie kilka lat temu zginął ich znajomy. Najprawdopodobniej wtedy zostali potrąceni przez przejeżdżający pociąg - poinformowało w sobotę biuro prasowe śląskiej policji.

O leżącej przy torowisku kobiecie poinformował policjantów przechodzący mężczyzna. - W wyniku dalszych czynności policjanci ujawnili znajdujące się niedaleko w krzakach, zwłoki 31-letniego częstochowianina - podaje policja.

25-letnia kobieta została przewieziona do szpitala, policja określa jej stan, jako ciężki.

Okoliczności tego zdarzenia są szczegółowo wyjaśniane przez policjantów z komendy w Częstochowie.


wiadomosci.onet.pl/slask/czestochowa-wypadek-na-torowisku/45nms
Zgłoś
Avatar
Vexille 2013-11-03, 1:51 12
Tak kończą frajerzy
Zgłoś
Avatar
piter07 2013-11-03, 2:33
Częstochowa kurwa
Zgłoś
Avatar
Charles_Manson 2013-11-03, 3:45 34
Zgłoś
Avatar
Mycoplasmatal 2013-11-03, 6:53
Pierwszy raz czytam newsa o tym że maszynista potrącił i spierdolił.
Zgłoś
Avatar
Bozzarr 2013-11-03, 7:45 17
trzeba cos zrobic albo za rok w tym miejscu bedzie jeszcze wiecej ofiar
Zgłoś
Avatar
Iperyt669 2013-11-03, 7:52
Ich znajomy też pewnie składał znicz gdy zginął
Zgłoś
Avatar
Murawka 2013-11-03, 10:28 148
Nadal sie zastanawiam jak można zostac potraconym przez pociąg... Codziennie przechodzę na skróty przez szerokie torowisko bo mi sie nie chce zapietdzielac na około. W tym miejscu co roku przynajmniej jedna osoba pod pociąg wpada, ja sie pytam jak można kurwa nie zauważyć wielkiego głośnego pojazdu który zapierdala w naszą stronę... Zeby było śmieszniej jest to odcinek długiej prostej gdzie pociągi widać z baaaardzo daleka.
Zgłoś
Avatar
i................y 2013-11-03, 11:54 30
@up: Bo pociągi to takie podstępne skurwysyny. Ukrywają się, by znienacka zaatakować niczego niespodziewających się przechodniów. Nigy nie wiesz, kiedy jakiś wyskoczy zza rogu.
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2013-11-03, 12:01 16
@Murawka - w wielu przypadkach dominująca rolę odgrywa alkohol a także coś zwanego "efektem jelenia" lub "efektem kota" - pierwszy: w obliczu nagłego szoku wywołanego zbliżającym się pociągiem człowiek zamiast uciekać zastyga w bezruchu (co jest absolutnie nielogiczne no ale tak wygląda zachowanie w stanie szoku), drugi: człowiek widząc jadący pociąg kiedy jest na torze (przeważnie są po 2 - każdy w jedną stronę) już niemal przeszedł ale widząc że pociąg jest już blisko i jest na "jego" torze zatrzymuje się i zawraca, oczywiście potem okazuje się że pociąg jechał drugim torem i gościu wbiegł tuż pod niego a gdyby nawet zatrzymał się w miejscu w którym stał byłby całkowicie bezpieczny. A co te dwa półmózgi zrobiły to nie wiem że pociągu nie zauważyli
Zgłoś
Avatar
DudeA 2013-11-03, 12:29
Czyżby BongMan zmieniał dziedzinę? Kto teraz będzie nam dostarczał suchary!?
Zgłoś
Avatar
pawelozory 2013-11-03, 12:32
Cytat:

Dwójka chciała zapalić znicz w miejscu, gdzie kilka temu zginął ich znajomy.



Ale, że co?
Zgłoś
Avatar
G_Owczar_D 2013-11-03, 12:34 5
Az dziwne ze jej nikt nie zgwalcil skoro tak sobie lezala przy torowisku
Zgłoś
Avatar
contowsky 2013-11-03, 12:37 2
słyszałem o tym. Moje miasto, takie piękne
Zgłoś
Avatar
bezimienny2110 2013-11-03, 12:51
zaraz wbijam w buty i idę zobaczyc co się stało. jak będą ślady to może jaką fotke cykne
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie