18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:09
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:01
🔥 Zguba motocyklisty - teraz popularne
Avatar
Bułka_bez_Masła 2014-03-15, 20:25 232
kiedyś to się kumpla podnosiło i odstawiało do domu... a teraz beka w chuj i " będziesz na youtube " zjebane pokolenie
Zgłoś
Avatar
Stoho 2014-03-15, 20:27 22
no przecież to jest kurwa chore... Pierdolone pacany
Zgłoś
Avatar
Hojren 2014-03-15, 20:33 66
Teraz w swoim otoczeniu ma się głównie więcej wrogów, którzy czekają na twoje potknięcie niż przyjaciół. Taki klimat, sorry.
Zgłoś
Avatar
garota 2014-03-15, 20:34 17
Koleżka nie wie że nie pije się o pustej głowie. Co jak co ludzie, ale nachlać się tak żeby szczać na siebie to jebana żenada. Nie wiem ile trzeba, serio piłem w opór z wieloma typami nikt na siebie nie szczał. Ale co ja wiem, pewnie nie umiem się dobrze bawić
Zgłoś
Avatar
~DMT 2014-03-15, 20:40 12
Nie dość że chuje nie koledzy, to telefonu po ludzku nie potrafią trzymać.
Zgłoś
Avatar
osa79 2014-03-15, 20:46
polska młodzież - kurwy w rurkach i JP tyle potrafiłą....
Zgłoś
Avatar
szymoniksto 2014-03-15, 20:57 3
brak moralnego kręgosłupa
Zgłoś
Avatar
pleczos 2014-03-15, 21:12 1
kultura, nie posikal sie w spodnie
Zgłoś
Avatar
panorama 2014-03-15, 21:28 28
Jak moj kumpel zaliczyl zgona to nieslismy go na drzwiach do chaty. Przeprosiny dla matki i transport do wyra. Tak zachowuja sie kumple. Przyznam sam, ze tez zaliczalem zgony ale nikt mnie nigdy nie zostawil ani nie nagrywal. Zawsze bylem w domu a przy kiepskich wiatrach to pod drzwiami. Jeden za wszystkich i wszyscy za jednego. Moze to i archaiczne oraz "oklepane" ale dobra ekipa to podstawa.
Zgłoś
Avatar
w................4 2014-03-15, 21:31 16
Od rocznika '92 zaczęła się pierdolona patologia, bieda umysłowa i mentalność dziecka z gimnazjum. Więcej pojebów niż ludzi niezbędnych społeczeństwu. Niech się kurwy cieszą, że już na stosach palić nie wolno. Nie mówię, że wcześniej nie było żadnych pojebów, ale w dzisiejszych czasach ich stężenie jest niebezpiecznie wysokie
Zgłoś
Avatar
crossdressphyxia 2014-03-15, 21:46 3
Cytat:

Koleżka nie wie że nie pije się o pustej głowie. Co jak co ludzie, ale nachlać się tak żeby szczać na siebie to jebana żenada. Nie wiem ile trzeba, serio piłem w opór z wieloma typami nikt na siebie nie szczał. Ale co ja wiem, pewnie nie umiem się dobrze bawić



Popieram, nieraz człowiek się zapierdolił jak kukuł, nie wiedział jak do domu doszedł, leżał w rowie, ale żeby lać, czy rzygać, czy srać po sobie to się w pale nie mieści. Jak jesteś na tyle niedołężny, że tak się po chlaniu zachowujesz-nie pij. Potem taki obszczymur wstaje i wraca do towarzystwa, siada wśród kumpli i koleżanek, śmierdzący i obszczany. Wstyd na chuja. Ani on, ani jego kumple nie popisali się niczym. Siebie warci
Zgłoś
Avatar
S................n 2014-03-15, 21:52 2
Ano pogratulować "kolegów"

Mam wrażenie że w dzisiejszych czasach to "wszystkie kurwy" patrzą jak tu tylko filmik na żydTuba zrobić.

Oczywiście nie swoim a czyimś kosztem.
Zgłoś
Avatar
Colom 2014-03-16, 0:29 1
No dobra, ale czy to na pewno jest kolega, czy może jakiś "osiedlowy pijaczek"?
Zgłoś
Avatar
Peciak 2014-03-16, 0:30
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie