18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
shoggoth 2024-07-26, 10:16
metyoo napisał/a:

brawo dla ochraniacza, ochronił to co najcenniejsze - swoje życie



Na jakiej podstawie wnioskujesz, że jego życie jest cenne? XD

[ Dodano: 2024-07-26, 10:17 ]
metyoo napisał/a:

brawo dla ochraniacza, ochronił to co najcenniejsze - swoje życie



Na jakiej podstawie wnioskujesz, że jego życie jest cokolwiek warte?
Zgłoś
Avatar
FixMix42 2024-07-26, 11:13
Nie ochroniarz miał stracić życie za marne ciapate ? każdy by tak zrobił bo nie warta skórka za wyprawę
Zgłoś
Avatar
metyoo 2024-07-26, 16:24
shoggoth napisał/a:

Na jakiej podstawie wnioskujesz, że jego życie jest cenne? XD
Na jakiej podstawie wnioskujesz, że jego życie jest cokolwiek warte?



zwykle zdrowie i życie jest najcenniejsze i nie można go kupić, chyba, że dla ciebie najcenniejsze jest cinkłeciento, którym jeździsz na pikniki nad wodę z twoim partnerem.
Zgłoś
Avatar
shoggoth 2024-07-26, 19:36
metyoo napisał/a:

zwykle zdrowie i życie jest najcenniejsze i nie można go kupić, chyba, że dla ciebie najcenniejsze jest cinkłeciento, którym jeździsz na pikniki nad wodę z twoim partnerem.



Łaskawie nie projektuj na mnie swoimi wrażeniami z życia z katabasem z Dąbrowy Górniczej. Ale masz rację w jednym. Mój zegarek jest dla mnie więcej warty niż twoje życie i zdrowie. Ale generalnie pojedyncze ludzkie życie i zdrowie nie ma żadnego znaczenia i wartości z globalnego punktu widzenia. A co do niemożności kupna to poczytaj sobie o handlu ludźmi bądź nielegalnym pozyskiwaniem organów na przeszczepy.
Zgłoś
Avatar
metyoo 2024-07-27, 3:06
shoggoth napisał/a:

Łaskawie nie projektuj na mnie swoimi wrażeniami z życia z katabasem z Dąbrowy Górniczej. Ale masz rację w jednym. Mój zegarek jest dla mnie więcej warty niż twoje życie i zdrowie. Ale generalnie pojedyncze ludzkie życie i zdrowie nie ma żadnego znaczenia i wartości z globalnego punktu widzenia. A co do niemożności kupna to poczytaj sobie o handlu ludźmi bądź nielegalnym pozyskiwaniem organów na przeszczepy.



nie wnikam skąd twoje fantazje o mnie w dąbrowie górniczej - twoja sprawa... co do nielegalnego handlu organami poczytaj sobie o nieoperacyjnych guzach mózgu, zaawansowanych stadiach nowotworów, czy też ich złośliwych odmianach. niejeden majętny wymeldował się z tego świata i żadne pieniądze nie pomogły mu na nim zostać.
gdybyś umiał czytać ze zrozumieniem to może odróżniłbyś pojęcie własne życie od cudzego, bo tak jak ciebie interesuje moje życie, tak i mi wkoło pompki lata twoje! ochraniacz ocalił SWOJE, ale najwyraźniej jesteś za głupi, żeby to pojąć i szukasz sensacji tam, gdzie jej nie ma....
Zgłoś
Avatar
shoggoth 2024-07-27, 13:32
metyoo napisał/a:

nie wnikam skąd twoje fantazje o mnie w dąbrowie górniczej - twoja sprawa... co do nielegalnego handlu organami poczytaj sobie o nieoperacyjnych guzach mózgu, zaawansowanych stadiach nowotworów, czy też ich złośliwych odmianach. niejeden majętny wymeldował się z tego świata i żadne pieniądze nie pomogły mu na nim zostać.
gdybyś umiał czytać ze zrozumieniem to może odróżniłbyś pojęcie własne życie od cudzego, bo tak jak ciebie interesuje moje życie, tak i mi wkoło pompki lata twoje! ochraniacz ocalił SWOJE, ale najwyraźniej jesteś za głupi, żeby to pojąć i szukasz sensacji tam, gdzie jej nie ma....



To ty zacząłeś wyjeżdżać ze swoimi wspomnieniami o byłym partnerze i próbując mnie w nie wpasować. Więc to ja nie wnikam skąd ci się to wzięło. Zamiast wysyłać mnie do poczytania o temacie, który jest mi doskonale znany, sam weź się za lekturę słownika ortograficznego.

Gdybyś sam posiadał zdolność czytania ze zrozumieniem, której brak mi zarzucasz, to dotarłoby do ciebie w jakim kontekście opisałem bezwartościowość czy to twojego czy jego życia. Ale próbowałeś filozofować na co jesteś zarówno za tępy jak i masz zbyt wąski sposób patrzenia na pewne kwestie.
Zgłoś