18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Trzech najebanych banderowców, przepraszam Ukraińców uciekając przed policją rozbili auto i przy okazji zabili 21-latkę. Zdarzenie miało miejsce dzisiaj rano w Legnicy.

Cytat:

Pijany kierowca uciekający przed policją na ul. Fiołkowej w Legnicy stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w idącą jezdnią młodą kobietę. Funkcjonariusze natychmiast przystąpili do reanimacji 21-latki, ale nie udało się już jej uratować. Kierowca i dwóch pasażerów forda zostało zatrzymanych. Nieoficjalnie ustaliliśmy, że wszyscy są Ukraińcami.



Żródło: Tu Legnica
tulegnica.pl/artykul/pijany-kierowca-zabil/1458009.amp

Zgłoś
Avatar
KeksimusMaximus 2023-07-19, 16:54
kosioraldo napisał/a:

Jak mnie to wkurwia jak ktoś od razu wstawia coś że Polak też coś odjebał... TY MY JESTEŚMY U SIEBIE PECIE DAREK1234, niech u siebie się rozbijają polak w swoim kraju może co mu się żywnie podoba, a te łajzy niech się wożą u siebie



Ty jesteś glupi czy pierdolniety ? Ja jestem polakiem i skoro moge co chce to dawaj zajebie ci rodzinę autem ok ?
Zgłoś
Avatar
Ludobojstw0 2023-07-19, 17:09 5
więcej bandery dziękujemy pisowskie śmiecie za bandere
Zgłoś
Avatar
Qrulsromu 2023-07-19, 17:22 9
gen.T.Rozwadowski napisał/a:

Nie chodzi aby dojebać ukrom, ani aby wybialać polskich patusów - jebać obu.
Problem w tym, że tak jak kiedyś w Polsce ginęło na drogach ok. 3000 ludzi rocznie (licząc kierowców), a na ukrainie ginęło na drogach ok. 6000 osób, to teraz w Polsce będzie ginąć po ok 3000 plus np. 2000 dodatkowo. I ta dziewczyna to jedna z tych 2000 która żyłaby gdyby nie jebani banderowcy



i to próbuję takim śmieciom jak OdbytBiskupa wytłumaczyć ale tego te chachły nie ogarniają, u siebie niech się dla sport rozjezdzają ,nam tu przez takich cweli podwyzszenia statystyk wypadków nie trzeba.
Zgłoś
Avatar
RoboCat 2023-07-19, 17:23 2
najelpsze jak pisza ze polacy najebani nam nie przeskadzaja a ukry tak.... gowno prawda oboje przeszkadzaja - ale to nie znaczy ze mamy sobie zwozic ich wiecej i miec wieksze prawdopodobienstwo ze ktos z naszej rodziny zginie pod kolami....
Zgłoś
Avatar
KeksimusMaximus 2023-07-19, 17:23
kosioraldo napisał/a:

Safespace o czym Ty pierdolisz, kurwa 6 lat temu tu nie bylo takiego zlotu zjebow jak przez ostatnie dwa lata, to co tu się odpierdala wola o pomstę do nieba, kurwa był loaloa bongman fantastico, ale oni w porównaniu do was to chociaż sobie troll owali, wy nam próbujecie wmawiać co jest dobre a co złe, dobre być ukrainiec a Polak to ble, dobre być lgbt i nikt nie ma prawa sądzić inaczej, ech ostatnia strona która była jeszcze normalna zalewa się tym gownem lewackim, wszystko dobre co się dobrze kończy wszystko źle co się kończy źle.
Myślisz pecie ze jesteś ukryty w internecie? Zgłoszę Cie śmieciu dzisiaj na policję lepiej usuwaj konto i wypierdalaj stąd, wyruchalbym Cie śmieciu w oczodoły gdybyś kogoś skrzywdził z mojej rodziny



Zgłoś mnie cwelu na co czekasz xD nie umiesz czytać ze zrozumieniem to po chuj na forum wchodzisz niewypale. Wypierdalać to sam możesz swoją stara w dupe czy tam w oczodoly jak tak bardzo lubisz
Zgłoś
Avatar
Liffero 2023-07-19, 17:30
Chory kraj a jak konfederata zabija niewinnego chłopaka i niszczy życie kobiecie to się cieszycie
Zgłoś
Avatar
Nocturno 2023-07-19, 17:31 9
0dbytBiskupa napisał/a:

To spierdalaj.
Jak mawiał mój wykładowca, ze statystykami można zrobić wszystko, to kwestia wyboru danych i interpretacji.
Tak do przemyślenia.


No to jak tak to jeszcze jedno, gołębiu.
A jak mawiał mój, dobra taktyka wroga to taka, której się nikt nie spodziewa. Wy sracie magią na bydło ze wschodu, bo myślicie że Ivan pijący Namysłowa pod Biedrą za wasze pomaga obalić Rosję. Nawet wam do łba nie przyszło, że jest to na rękę Rosji.

Jesteście żałośni, tyle wam, tobie i innym, powiem. A statystyki, kolego, nie służą interpretacji. Przespałeś wykład. Statystyki można zlecić tendencyjnie i prowadzić tendencyjnie pod tezę. Otrzymane wyniki nie podlegają w takich kwestiach, jak przestępczość i wykroczenia, interpretacji.

Jeśli uważasz inaczej i zakładasz, że polska policja, strona ZUSu, strona pomocy Ukrainie, strona rządowa ukraińska to "zła interpretacja" to najzwyczajniej na świecie jesteś odrealnionym paranoikiem i wszędzie widzisz spisek i agentury, nawet na stronach rządowych. Nie docierają do ciebie fakty.
Trochę to śmieszne a trochę żałosne. Trochę też straszne, że żyjesz w tym samym kraju, co ja.
Zgłoś
Avatar
Marian_Koniuszko 2023-07-19, 17:37 1
~VeIture napisał/a:

Nie jestem w stanie napisać komentarza który nie łamie regulaminu sadistica ani Polskiego prawa.



Kula w łeb i do piachu ze szkodnikami
Zgłoś
Avatar
JamPawel 2023-07-19, 17:39 3
Nocturno napisał/a:

Rozumiem, że Ukraińcy nie dostali na dzień dobry ubezpieczeń ZUS pomimo braku składek, obiecanej emerytury w PLN po miesiącu w pracy, zakwaterowania za darmo, nauki języka, darmowej edukacji w tym wyższej, szkoleń zawodowych, pierwszeństwa do lekarzy pracy i lekarzy ogólnie, specjalnego kanału wsparcia od ZUSu, 500+ bez składek kiedykolwiek, wakacji od sprawdzenia legalności papierów, dwujęzycznych klas w szkołach i wymuszania na nauczycielach nauczenia się podstaw ukraińskiego...? Można mnożyć.
Jakim prawem śmiesz mówić o typach pracujących uczciwie na rynku i nudnych, leniwych Polaczkach?


No więc tak, owszem, pewne rzeczy dostali, a niektóre z tych które opisujesz, są wyssane z brudnego kacapskiego palca.
500+ dla dzieciaków dostali, bo jakiś cymbał tak napisał przepisy, że należy się to każdemu dziecku przebywającemu legalnie na terenie RP. Nie ważne, czy jego rodzic pracuje, czy nie. Jakby to zależało od pracy, to z 1/3 madek p0lek by się nie załapała i byłby wrzask.
Pierwszeństwa do lekarza nie mają absolutnie, akurat coś na ten temat wiem. Jasne, stanowią jakieś obciążenie dla ochrony zdrowia samą swoją liczebnością, ale starają się unikać polskiej służby zdrowia, bo nie ufają polskim lekarzom, nie potrafią się dogadać, a poza tym sprowadzają sobie leki z Ukrainy i żrą antybiotyki sprzedawane tam do niedawna bez recepty, jak jakieś cukierki.
Przepisy o emeryturze też są głupie, ale to polski sejm je przyjął i to nie miało akurat związku z wojna w Ukrainie. Po prostu tak wyszło, bo tworząc prawo w Polsce mało kto, a już zwłaszcza posłowie, zastanawia się nad konsekwencjami i potencjalnymi fuckupami.
Natomiast ich obecność w Polsce to również pewne korzyści mniej lub bardziej bezpośrednie. Ruskie się wykrwawiają walcząc z Ukrainą, a nie z nami. To nie nasze miasta są bombardowane i nie nasi rodacy tracą w tej wojnie życie. Przyjechało tu sporo dzieci, część z nich tu zostanie i nie będzie się w zasadzie różnić od Polaków. Cześć dorosłych też. Co by nie mówić, wolę ich niż fizyków jądrowych z Nigerii i inżynierów z Somalii. Trochę fajnych kobitek też przyjechało, część owdowieje albo się rozwiedzie. I takie tam.
Zgłoś
Avatar
Krzysztof1988 2023-07-19, 17:43 7
0dbytBiskupa napisał/a:

Wszędzie ta sama zdarta płyta. Mieszkałem kiedyś w Irlandii i UK i to samo pierdolenie czytałem na tamtejszych forach. Osobiście też słyszałem, najczęściej od tamtejszych życiowych nieudaczników, którzy nie mogli pojąć czemu imigrant ma lepszą pracę niż oni.
Niektórym się wydaje, że z automatu powinni mieć lepszą pozycję społeczną bo są "u siebie", a jeśli tak nie jest to wszędzie widzą spiski. A ja wam powiem, że imigranci zarobkowi ogólnie lepiej sobie radzą niż miejscowi, bo mają odwagę ruszyć dupę i rozum żeby się urządzić w obcym kraju. Jednego i drugiego brakuje polaczkom-nieudacznikom, co świat widzieli tylko w internecie.



Co ty pierdolisz?. Gospodarka w UK to co innego
. Oni bazują na swoich firmach,.u nas głównie produkcja zachodnich koncernów. W UK wtedy potrzebowali taniej siły roboczej. Ale wiesz co robił Polak,. przyjeżdżał i robił za dwóch. Jak norma było sto, to Polak 120 , przyjeżdżał Polak z gorszego województwa i robił 140
. Dwa poleciało tam w huj Polskiej patologii. Jesteś zbyt tępy żeby zrozumieć takie rzeczy. Słuchaj dalej ze potrzeba imigrantów i ukry walcza za nas xd

0dbytBiskupa napisał/a:

Pierdolisz, nie mają żadnych przywilejów, traktowani są tak samo jak my, masz z tym problem? I jeszcze powtarzasz te brednie o emeryturach, choć od dawna wiadomo, że to nieprawda.
Szanuję pracujących, niezależnie od narodowości, a leniami, kombinatorami i nieudacznikami gardzę. Też niezależnie od narodowości.



Czemu nie prawda. Ja czytałem rozporządzenie i niestety to prawda. W tamtym roku było tylko tysiąc wniosków,.ale zaraz będzie kilkanaście tysięcy
Zgłoś
Avatar
RodrigoCortez 2023-07-19, 17:53 11
VeIture napisał/a:

Nie jestem w stanie napisać komentarza który nie łamie regulaminu sadistica ani Polskiego prawa.



ja jestem
Ukry do piachu za ta zbrodnię, kula w łeb tym śmieciom i truchło do ścieków. Ta zaraza myśli że jak trwa konflikt w ich zapyziałym kraju to mogą przynieść swoje zapijaczone dupska i robić syf jak u siebie. Wszyscy powinni na dzień dobry dostać zakaz kupna alkoholu w naszym kraju bo to zapite mordy są
Zgłoś
Avatar
POLTERGAIST 2023-07-19, 17:59 11
darek1234 napisał/a:

Sam jesteś szoszonem, do tego debilem. Najebani za kierownicą nie mają nacji. Jak wyjdziesz z piwnicy i będziesz miał kiedyś babę to będziesz ją lał za to, że inna rodaczka zdradziła męża?



niejednokrotnie było tu jechane po polskiej patologi odpierdalającej podobne akcje i nikt nigdy nie brał ich w obronę, bo patoli się nie broni, osobnym przypadkiem są upadlińcy, oni jak coś odjebią to zawsze znajdą się takie kurwy jak ty chcące ich usprawiedliwiać , ha tfu ci na ten brudny banderowSSki pysk!!!!!

Suczka_Stefana napisał/a:

No i w tej sytuacji najistotniejszą informacją jest narodowość sprawcy. Polak zabił moją babcię na pasach, ale o tym nie było na sadisticu, bo nie mielibyście się nad czym pałować. Ale o czym można mówić kiedy ma się takie wąziutkie horyzonty?



gdyby to Polak zabił i byś to tutaj wrzucił pojechali byśmy po nim tak jak po tych śmieciach a twoje babci dali kilka ocen za back flipa, jako że odjebał to upadliniec to zawsze musi się zjawić taka menda jak ty próbująca ich bronić.

KeksimusMaximus napisał/a:

Polaczki sie zesraly o narodowosc jak zwykle nasi najebani nie jeżdżą, nie ? xD



jezdzą szoszonie i naszych nam wystarczy , patusów z twojej upadliny nam nie trzeba do zawyżania statystyk

pankruk napisał/a:

Szkoda dziewczyny, nikt się nie spodziewa trzech najebanych w jakimś gruzie na osiedlowej uliczce



ano szkoda , no chyba że miała upadlińską szmatę w profilowym i wszystkich mówiących o patusach z upadliny trolami nazywała to już mniej szkoda.
Zgłoś
Avatar
Davezz 2023-07-19, 18:36 3
Ładować to w ladę i wypierdalac z tym na front.
Zgłoś
Avatar
janiestad666 2023-07-19, 18:52
ma chodnik obok to i tak środkiem drogi zapierdala
Zgłoś
Avatar
mazga50 2023-07-19, 19:25 1
Odjebać na miejscu. A zgodnie z najlepszymi tradycjami, ścierwo wywieszać na rogatkach miasta, żeby następni widzieli.
Ostatecznie do cel z grypsującymi - tam się nimi dobrze "zaopiekują".
Po co dodatkowe koszty.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie