18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
jabba_the_hutt 2013-12-20, 22:17 10
A Józef biedak znowu nie porucha...
Zgłoś
Avatar
htr83 2013-12-20, 22:43 5
piwo za urbana
Zgłoś
Avatar
Takeda 2013-12-20, 23:06
Baltazar ojcem ciapatych.
Zgłoś
Avatar
znavca 2013-12-20, 23:38
Jebani rasiści, na tym świecie nigdy nie będzie lepiej póki to się nie skończy.
Zgłoś
Avatar
Sayagin666 2013-12-20, 23:48 101
@htr83 piwo za urbana ??? a żeby Ci stara na święta cygana urodziła...
Zgłoś
Avatar
Cockandball 2013-12-21, 10:08 4
up@ Ty już jesteś cyganem
Zgłoś
Avatar
SfinskiRyj 2013-12-22, 6:26 22
AbesM tobie sie musi bardzo nudzić. Co druga twoja wstawka to pojazd po katolach i pokazanie jaki to jesteś super ateista, itd (nie mam nic do ateistów, bo ateiści mają w dupie czy ktoś w coś wierzy czy nie, oni nie wierzą i na tym temat sie kończy, ale ty chyba jesteś jakimś zbuntowanym nastolatkiem bo mamusia kazała iść do kościółka i sie wyżywasz na sadolu )
Żeby nie było, nie mam bólu dupy, no ale kurwa jak widze tego typu obrazki to nawet nie sprawdzam autora bo od razu wiadomo kto wstawia to gówno .
Zgłoś
Avatar
milosciprzyjazn 2013-12-22, 8:51 9
@SfinskiRyj, A czemu skoro są osoby notorycznie cisnące po muslimach, murzynach czy żydach, nie może być po katolach? To tamci to są ok i w porząku, a ci drudzy to zbuntowani nastolatkowie? Gdzie tu kurwa logika?
Zgłoś
Avatar
gorbaczow7 2013-12-22, 9:01 24
Jaranie się tą "gazetą" to pedalstwo a urban to skuwysyn i huj
Zgłoś
Avatar
Pleso93 2013-12-22, 9:10 7
znavca napisał/a:

Jebani rasiści, na tym świecie nigdy nie będzie lepiej póki to się nie skończy.




milosciprzyjazn napisał/a:

@SfinskiRyj, A czemu skoro są osoby notorycznie cisnące po muslimach, murzynach czy żydach, nie może być po katolach? To tamci to są ok i w porząku, a ci drudzy to zbuntowani nastolatkowie? Gdzie tu kurwa logika?



Następny kretyn. "miłość i przyjaźń". Może jeszcze "wszyscy jesteśmy dziećmi jednego Boga"
Próbujecie podważać podstawy funkcjonowania tego świata.
Także świąteczny chuj wam w dupę.
Zgłoś
Avatar
m................0 2013-12-22, 9:26 4
Od kiedy sadistic to kiepskie, pełne chłopskiej (bolszewickiej) retoryki miejsce? Miejsce w którym lewackie ścierwo miesza z błotem polskie tradycje?

My, normalni, nie wbijamy na lewackie, pedalskie czy po prostu po prostu chore fora. Jeśli jesteś lewakiem debilem i czerwoną świnią to wrzucaj takie gówna do swojego ogródka. Ja nie chcę takiego gówna na pięknym sadisticu, który kocham!
Zgłoś
Avatar
Websterthe1 2013-12-22, 9:31
mac80, Tu można napisać tylko jedno- ja pierdole
Zgłoś
Avatar
m................0 2013-12-22, 9:36 3
@Websterthe1, Rozumiem, że "ja pierdole" ku chwale słów moich, dziękuję za wyrazy uznania .
Zgłoś
Avatar
milosciprzyjazn 2013-12-22, 9:40 4
Pleso93 napisał/a:

Następny kretyn. "miłość i przyjaźń". Może jeszcze "wszyscy jesteśmy dziećmi jednego Boga"
Próbujecie podważać podstawy funkcjonowania tego świata.
Także świąteczny chuj wam w dupę.


Kurwa, posłuchaj w ogóle co ty piszesz. Przeczytaj sobie na głos, bo nie sposób siać taki ferment intelektualny i uważać to za spójną, skończoną wypowiedź...
Tak - miłość i przyjaźń. Nie wiesz w jakim to kontekście, więc się łaskawie odpierdol. Twój nick z mojego punktu widzenia jest jeszcze bardziej chujowy, bo nie oznacza nic sensownego. Jakiś niedorzeczny, jałowy bełkot (rodem z pierwszej wypowiedzi małego, niedorozwiniętego niemowlaka) z twoim rocznikiem na końcu. Brawo, masz się czym pochawlić.

mac80 napisał/a:

Od kiedy sadistic to kiepskie, pełne chłopskiej (bolszewickiej) retoryki miejsce? Miejsce w którym lewackie ścierwo miesza z błotem polskie tradycje?

My, normalni, nie wbijamy na lewackie, pedalskie czy po prostu po prostu chore fora. Jeśli jesteś lewakiem debilem i czerwoną świnią to wrzucaj takie gówna do swojego ogródka. Ja nie chcę takiego gówna na pięknym sadisticu, który kocham!



Coś ci się ostro pojebało w bani. To nigdy nie była i nie będzie prawicowa, hipokryzyjna tuba propagandy narodowo-katolickiej. Nikogo kompletnie nie obchodzi czego ty tu chcesz albo nie, ludzie mają na to gładziutko wyjebane. Tu należy śmiać się z wszystkiego, a nie tylko z tych "innych"
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie