18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Quassar 2021-12-19, 10:47 4
O kurwa... i oczywiście gdzie ją kamerzysta przyłapał ??
Nie na siłowni tylko kurwa na stołówce wpierdalając kolejne porcje jedzenia...

Pierdolona wiecznie nie najedzona świnia, tucznik zajebany cokolwiek by nie było wszystko wpierdoli, WSZYSTKO !!
Uciekajcie i chowajcie swoje dzieci bo jeszcze omyłkowo je też zje.
Niedomyta przepocona bo problem sie umyć jak fałdy tłuszczu przeszkadzają podciera sie o ile sie podciera to pewnie za pomocą jakiegoś drążka bo ofc ręką nie sięgnie, siądzie w autobusie to jak są te 4 siedzenia skierowane ku sobie w autobusie to wszystkie 4 zajmie, ale jako "osoba" płaci tylko za 1 bilet a tym czasem ja z elektro hulajnogą nie mogę wsiąść do autobusu choć po złożeniu zajmuje nie więcej niż przeciętna siatka z zakupami... ale ona może. wejść do autobusu z zwoją wielką, ogromną, ale to olbrzymią przepoconą śmierdzącą, brzydko pachnącą sraką zajmując przy tym kilka miejsc naraz innym osobom.

Potem będzie chciała aby ludzie sie nad nią litowali i nie mówili że jest gruba..
Na tym filmie jeszcze o tyle dobrze że sama idzie do miasta po jedzenie . Nie przynosi jej dindu mufin żarcie do łóżka bo świnia spasiona tak że nawet podnieść sie nie może , a gdzie tam wstać i wyjść do lodówki o wyjściu na miasto to już w ogóle nie wspomnę.
Ale jak ta świnia się nie opamięta to też z nią tak będzie.
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2021-12-19, 10:48 1
Dawać kurwa harpun✓
Zgłoś
Avatar
Fx12 2021-12-19, 11:03 6
Quassar napisał/a:

o kurwa... i oczywiście gdzie ją kamerzysta przyłapał ??
Nie na siłowni tylko kurwa na stołówce wpierdalając kolejne porcje jedzenia...
Pierdolona wiecznie nie najedzona świnia, tucznik zajebany cokoleiwek by nie było wszystko wpierdoli, uciekajcie i chowajcie swoje dzieci bo jeszcze omyłkowo je też zje.
Potem będzie chciała aby ludzie sie nad nią litowali i nie mowili że jest gruba..
Na tym filmie jeszcze o tyle dobrze że sama idzie do miasta po jedzenie . Nie przynosi jej dindu mufin żarcie do łóżka bo świnia spasiona tak że nawet podnieść sie nie może , a gdzie tam wstać i wyjść do lodówki o wyjściu na miasto to już w ogóle nie wspomnę.
Ale jak ta świnia się nie opamięta to też z nią tak będzie.



ona ma depresję dlatego jest na zasiłku socjalnym dzięki któremu całe dnie może spędzać na poszukiwaniu żarcia po lokalnych galeriach i fastfoodach. Ty zaś w tym czasie masz zapier... w robocie żeby mieli z czego zabrać ci połowę tego co zarobiłeś coby takie świnie "z depresją" mogły dalej w tych żarciodajniach przesiadywać.
Zgłoś
Avatar
jkllll485 2021-12-19, 11:43
Efekt Motyla
Zgłoś
Avatar
Juzwa 2021-12-19, 13:04
Epicentrum tuż pod wargusiami.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2021-12-19, 13:11 1
Szkoda że nie nagrywał jak kwiczy, macha bezradnie racicami i próbuje wstać jak żuk na plecach
Zgłoś
Avatar
Mzimu 2021-12-19, 18:24 1
Ranicie jej uczucia. Przecież to jest normalna kobieta, z lekką tylko nadwagą.
Zgłoś
Avatar
Olashenco 2021-12-19, 18:44 1
jkllll485 napisał/a:

Efekt Motyla



"Motyla" kurwa xDDD
Zgłoś
Avatar
lesku73 2021-12-20, 0:46 1
Locha prośna na spacerze udaje człowieka
Zgłoś
Avatar
genesisnemesis 2021-12-20, 1:52 2
Nie jest mi żal grubych ludzi.
Zgłoś
Avatar
Quassar 2021-12-20, 11:02 1
genesisnemesis napisał/a:

Nie jest mi żal grubych ludzi.



Gdzieś oglądałem wypowiedź nagraną i gościu co zajmował sie głównie przypadkami otyłości powiedział jednoznacznie że większość tak od 90 do 95% przypadki otyłości nie są wywołane z powodu choroby tylko nadmiernego jedzenia i braku ruchu.
A nie tak jak gruba świnia wmawiać ci będzie że jest otyła bo ma chorobę zwykła wymówka , jeśli ma już chorobę to przez stan otyłości a nie odwrotnie tak że na 100 świń 95 świń jest otyła ewidentnie z własnej winy.

I teraz bonus na zakończenie.
To że je osoba chora np ma Tarczyce to nie zwalnia ją z obowiązków dbania o siebie pod pretekstem że jest chora. Mało czego nawet wtedy jeszcze bardziej powinna przywiązywać uwagę do tego co je .
hellozdrowie.pl/artykul-dieta-przy-chorej-tarczycy/

No raczej słodycze i masowe żarcie tłustych rzeczy jak i fastfoodów wątpie aby były na liście zalecanej..
Zgłoś