18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:36
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:01
Avatar
pazuzu 2017-10-11, 9:29 24
Widać nauczeni doświadczeniem że jak dotkną takiego to zaraz się zleci reszta stada
Zgłoś
Avatar
~Velture 2017-10-11, 9:40 6
Boże, widzisz to i nie grzmisz...
Policja na tym zachodzie tak się boi stosowania środków przymusu wobec tego ścierwa zalewającego europę, że niedługo to będą wzywali pół wojska aby zrobić wokół takiego gówna kordon i ścieżkę którą będzie mógł dojść na posterunek...
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2017-10-11, 9:42 3
Powinni odbyć szkolenie w amerykańskiej policji.
Napierdala się typa batonem po głowie tak, że się iskry sypią i jak się krzyczy "stop ressisting" to jest to użycie środków przymusu bezpośredniego przeciwko podejrzanemu stawiającemu czynny opór, więc wszystko zgodnie z prawem.
Zgłoś
Avatar
jimiq 2017-10-11, 9:51
ale widać że wie o co chodzi, póki masz klapki = żyjesz
Zgłoś
Avatar
kothletino 2017-10-11, 10:52
pazuzu napisał/a:

Widać nauczeni doświadczeniem że jak dotkną takiego to zaraz się zleci reszta stada



Dokładnie tak jak mówisz, macie trochę gangsterki:

Zgłoś
Avatar
domat1 2017-10-11, 16:41 2
i naraz się okazuje, że bycie białym ma spore plusy
Zgłoś
Avatar
K999M 2017-10-11, 18:46 2
#kothletino wez ogarnij prawdziwą gangsterkę, a nie jakieś czarne lamusy telepiące się jak rażone prądem.
youtube.com/watch?v=gdSMSMcPO68
Zgłoś
Avatar
rlkp 2017-10-12, 8:48
Prawda jest taka że w Holandii w odróżnieniu do Niemiec czy Belgii nie pierdolą się z ciapatymi, wiem bo raz w tygodniu odwiedzam ten kraj z racji współpracy z kilkoma firmami. Tam bardzo często jak już nie da się dogadać, to albo siła albo strzelają. Kilka filmów tutaj było jak ciapaty macha nożem nie chce rzucić to zbiera kilka kulek i po problemie. Ogólnie w Holandii policja działa podobnie jak w USA nie słuchasz się zaraz będzie ich 30 i cię położą na glebę, albo nakarmią ołowiem.
Zgłoś
Avatar
xavenue 2017-10-12, 9:43
To jest Holandia. Czlowieku. Ja tam mieszkalem. Taki poziom zycia, bezpieczenstwo i spokuj jaki tam maja. Tego nie osiagniemy w Polsce przez nastepne 100 lat. U nas jest jebana nedza i smrod. U nas nie tylu cudzoziemcow bo JESTESMY KURWA BIEDNI. Smrod w szpitalach i starych kamienicach. nedzne swiadczenia. jebane cebulaki kurwa. wypierdalac do Ruskich.
Zgłoś
Avatar
H................o 2017-10-12, 9:47 4
Up
Musisz mieć smutne życie,ja mam fajne jak czytam takich przegrywów jak ty.
Zgłoś
Avatar
polskiarab2 2017-10-12, 9:52
Prawda jest taka że w Holandii w odróżnieniu do Niemiec czy Belgii nie pierdolą się z ciapatymi, wiem bo raz w tygodniu odwiedzam ten kraj z racji współpracy z kilkoma firmami. Tam bardzo często jak już nie da się dogadać, to albo siła albo strzelają. Kilka filmów tutaj było jak ciapaty macha nożem nie chce rzucić to zbiera kilka kulek i po problemie. Ogólnie w Holandii policja działa podobnie jak w USA nie słuchasz się zaraz będzie ich 30 i cię położą na glebę, albo nakarmią ołowiem.
Inter Bus Przewozy do Holandii
Zgłoś
Avatar
Szpilant 2017-10-12, 10:22 1
xavenue napisał/a:

To jest Holandia. Czlowieku. Ja tam mieszkalem. Taki poziom zycia, bezpieczenstwo i spokuj jaki tam maja. Tego nie osiagniemy w Polsce przez nastepne 100 lat. U nas jest jebana nedza i smrod. U nas nie tylu cudzoziemcow bo JESTESMY KURWA BIEDNI. Smrod w szpitalach i starych kamienicach. nedzne swiadczenia. jebane cebulaki kurwa. wypierdalac do Ruskich.



Lubię zapach uryny wydobywający się z haźla położonego na półpiętrze w naszych polskich, swojskich kamieniczkach.
Zgłoś
Avatar
L................Z 2017-10-12, 10:42 1
@xavenue To siedz se w tej Holandii. Nedza i smród powiadasz... W Polsce w nie było perspektyw? Chuja tam prawda. W naszym kraju jest praca tylko trzeba chcieć, a jak chcę się zarabiać więcej to albo trzeba mieć dobre wykształcenie albo trzeba mieć łeb na karku i dobrze kombinować. Ale się kurwa da! Znam wielu ludzi z branży IT i kilku młodych przedsiębiorców i żadn z nich nie pierdoli, że jest nedza i smród.
Zgłoś
Avatar
HalfGod 2017-10-12, 11:33 1
Velture napisał/a:

Boże, widzisz to i nie grzmisz...
Policja na tym zachodzie tak się boi stosowania środków przymusu wobec tego ścierwa zalewającego europę, że niedługo to będą wzywali pół wojska aby zrobić wokół takiego gówna kordon i ścieżkę którą będzie mógł dojść na posterunek...



Widzę i grzmię, ale ludzie to mają w dupie, bo we mnie nie wierzą.
W moim domu na ziemi wszyscy jesteśmy równi, w końcu jesteście zrobieni na moje podobieństwo tylko brak wam wiary i za to jest stos. W swoim czasie rozliczę każdego.
Zgłoś