18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:26
🔥 Brawo żołnierze - teraz popularne
🔥 Szofer w akcji. - teraz popularne
Avatar
cannabis7777 2012-04-21, 11:03 18
Kurwa zawsze idzie się dogadać werbalnie. Mogli by wejść z nią w dyskusję co jej to przeszkadza. Ale nie, wylali jej piwo na łeb. Banda niedorozwojów. Na tym świecie nigdy nie będzie normalnie jeśli zamiast porozmawiać, przechodzimy do czynów.
Zgłoś
Avatar
Apollon 2012-04-21, 11:27
przesada... Żarty, zartami ale to już zwykłe kurestwo...
Zgłoś
Avatar
.................. 2012-04-21, 11:29
Nikt nie narzekał, że marnuje piwo?
Zgłoś
Avatar
Maar 2012-04-21, 11:55
Linekk napisał/a:

Nikt nie narzekał, że marnuje piwo?


Narzekał.
Zgłoś
Avatar
firer 2012-04-21, 12:04 3
Chciałem napisac, że ci kolesie to debile, gimbusy, chuje, pedały, szmaciarze, skurwysyny, ścierwojady, kutasy, idioci, popierdoleńcy oraz kurwy, ale jestem osobą kulturalną to nie napiszę
Zgłoś
Avatar
Vayne 2012-04-21, 12:09
LoperPL
Dzieki za spoiler kurwa...
Zgłoś
Avatar
Portnoy 2012-04-21, 12:18
Miss mokrego podkoszulka wersion moher.
Zgłoś
Avatar
spiepszaj_dzbanie 2012-04-21, 12:42
I dobrze zrobił, było warto wylać tego bronka.
Na chuj wsiąka, co ją to obchodzi kto bronka doi.
Zgłoś
Avatar
Coliber 2012-04-21, 13:22
Nie dawajcie piw Loperowi bo zrobił się spojler :/
Zgłoś
Avatar
Leothyr 2012-04-21, 14:14
Jak ja się kurewsko cieszę że już dawno nie jeżdżę plebobusami
Zgłoś
Avatar
los gienadijos 2012-04-21, 14:27 2
No kurwa aż mnie trzęsie jak widzę takich gnojków.
Ja pierdole pokazał odwagę oblać piwem starszą kobietę.
Ciekawe czy tak samo by zareagował na uwagę rosłego chłopa.
Normalnie takie bezstresowo wychowane cioty należało by na mocy światowego planu oczyszczenia rasy ludzkiej eksterminować.
Razem z tymi którym takie zachowanie się podoba.
Kurwa, kurwa, kurwa! ależ się wkurwiłem.
Zgłoś
Avatar
BongMan 2012-04-21, 14:59 1
LoperPL napisał/a:

Moher miał odwagę zwrócić uwagę że nie wolno pić alkoholu w środkach komunikacji miejskiej i zarobił piwem. Ciekaw jestem który z was cwaniaków zwróciłby uwagę czterem czy pięciu dresom którzy robiliby to samo. Paru tak zrobiło i przypłacili za to życiem pozostali siedzą w pierdlu za przekroczenie granic obrony koniecznej.


Spójrz na to z drugiej strony - szkodzi ten facet komuś pijąc sobie piwo? Nie. Więc na cholerę moher się czepia? Zawsze tak jest, że jak kogoś okradają, biją albo mordują to nikt nie reaguje, a jak ktoś popełnia czyn zabroniony o zerowej szkodliwości typu picie piwa, to zaraz znajdzie się jakiś jebany społeczniak i się przysra.
Zgłoś
Avatar
ritu4l 2012-04-21, 16:05
Banda pierdolonych kozaczków, ciekawe czy jak by im jakiś kark zwrócił uwagę to też by mieli odwagę spojrzeć mu w twarz, ale wiadomo jak babcia to już szacunek nie potrzebny. Oby ich matki ktoś potraktował podobnie.
Zgłoś
Avatar
Pleso93 2012-04-21, 18:33
Kagex napisał/a:

Przypominasz mi mohery z pociągów, jeszcze za czasów gdy nimi jeździłem - zaraz po tym jak weszła ustawa, że nie wolno tam palić. Wysiedź 8.5h w jebanym pociągu bez fajka.
Powodzenia.



Piwo pijesz sam, a fajkę cały wagon pali razem z Tobą więc nie widzę porównania. I dobrze, że jest zakaz, bo fajki to syf, a palacze to debile. I powinni Wam zrobić izolatory do palenia
Zgłoś
Avatar
Lubie Jezusa 2012-04-21, 21:32
Patrzę na te wasze komentarze i sobie myślę. Jak bardzo spaczeni jesteście... Przykro mi jest że większość nie widzi w tym problemu. Ta kobieta zwróciła tylko uwagę o to że nie wolno pić w komunikacji miejskiej (komunikacja miejska jest miejscem publicznym) więc mogła jak najbardziej zwrócić uwagę. Wiem że mochery się czepiają o wszystko, ale ten mocher rację ma. Wszyscy krzyczycie jp itd. Ale to jest łamanie prawa, plus ubliżanie. Długi chuj w dupe gimbie i tym co nie rozumieją co to znaczy życie publiczne, tym co nie znają podstawowych zasad życia społecznego życzę długiego, czarnego kutasa w ryja. Pomyśl narodzie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie