18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:46
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:26
🔥 Brawo żołnierze - teraz popularne
🔥 Uczciwy pracodawca - teraz popularne
🔥 Szofer w akcji. - teraz popularne
Avatar
hosemorales 2012-04-20, 23:43
Przyczajony mnich, ukryty menel
Zgłoś
Avatar
emilwkpg 2012-04-20, 23:47
brawo ! brawoo ! dla takiego spasionego tłustego mochera to mało ! mogł nasikac jeszcze ! jakie to piekne .,.. po za jakoscia ..
Zgłoś
Avatar
irish 2012-04-20, 23:51
tylko jedno słowo - ruscy.
Zgłoś
Avatar
LoperPL 2012-04-21, 0:01 91
Moher miał odwagę zwrócić uwagę że nie wolno pić alkoholu w środkach komunikacji miejskiej i zarobił piwem. Ciekaw jestem który z was cwaniaków zwróciłby uwagę czterem czy pięciu dresom którzy robiliby to samo. Paru tak zrobiło i przypłacili za to życiem pozostali siedzą w pierdlu za przekroczenie granic obrony koniecznej.
Zgłoś
Avatar
Miles87 2012-04-21, 0:02 1
kurwa debil zmarnował ponad pół browara a tu się wszyscy podniecają i biją brawo... Sadol idzie na dno :/
Zgłoś
Avatar
wodzwioski 2012-04-21, 0:16
Dam mu za to piwo, bo jedno wylał.. niech się w końcu napije
Zgłoś
Avatar
ame 2012-04-21, 1:11
babcia na tabletach i sama nie wie o co jej chodzi
Zgłoś
Avatar
Kagex 2012-04-21, 10:13 4
@LoperPL - Jak długo żyje, tak jeszcze nikt bez potrzeby nie zwracał na to uwagi. Fakt, jakby się awanturowali na cały wagon to są - wyobraź sobie - odpowiednie służby, które potem karzą za picie bez mózgu. A że chłopaki chcieli sobie kulturalnie browarka wypić w drodze gdzieś tam, to co cię obchodzi?

Przypominasz mi mohery z pociągów, jeszcze za czasów gdy nimi jeździłem - zaraz po tym jak weszła ustawa, że nie wolno tam palić. Wysiedź 8.5h w jebanym pociągu bez fajka.
Powodzenia.
Zgłoś
Avatar
Kawagawa 2012-04-21, 10:13 43
Takich kolesi trzeba lać pałami. Brawo dla tej Pani, która miała odwagę zwrócić uwagę degeneratowi. Dla mnie koleś jest kandydatem na syf roku, dobrze, że widzimy jego twarz.

Szkoda mi jego rodziny, dzieci pewnie nie ma bo to idiota.

Ręce mi opadły.

Ci których to bawi powinni się poważnie zastanowić nad stanem swoich zwojów.
Zgłoś
Avatar
three_jr 2012-04-21, 10:18
co za pojeb... piwa sie nie wylewa kurwa !!
Zgłoś
Avatar
veno 2012-04-21, 10:21 4
Kurwa mochery się plują o wszystko a jak od nich jebie w autobusie to jest dobrze nie ? ..
Zgłoś
Avatar
gorginator 2012-04-21, 10:23
ten tłusty mocher nawet dupy nie ruszył
Zgłoś
Avatar
Z................m 2012-04-21, 10:27
Sama jakaś najebana, tudzież niedopita, wkurwiła się, że łyka nie chce dać.
Zgłoś
Avatar
rawpanic 2012-04-21, 10:27 1
LoperPL napisał/a:

Moher miał odwagę zwrócić uwagę że nie wolno pić alkoholu w środkach komunikacji miejskiej i zarobił piwem. Ciekaw jestem który z was cwaniaków zwróciłby uwagę czterem czy pięciu dresom którzy robiliby to samo. Paru tak zrobiło i przypłacili za to życiem pozostali siedzą w pierdlu za przekroczenie granic obrony koniecznej.


a po chuj mam im przeszkadzac?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie