18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Dokumentalne Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Turbulencje
~Angel • 2019-06-17, 20:20
Cytat:

Chwile grozy przeżyli pasażerowie lotu z Prisztiny do Bazylei, gdy samolotem bułgarskich linii lotniczych wstrząsnęły silne turbulencje. 10 osób zostało przewiezionych do szpitala.

Jeden ze wstrząsów podczas lotu był tak silny, że wyrzucił stewardessę razem z wózkiem aż pod sufit. Autorka nagrania Mirjeta Basha była przekonana, że ​​samolot się rozbije. Jak dodała, niektórych pasażerów poparzyła gorąca woda z kubków, które w trakcie turbulencji wyskoczyły pod sufit. Wśród osób, które trafiły do szpitala, był jej mąż.

Samolot wylądował bezpiecznie na lotnisku w Bazylei.

Źródło: https://www.rmf24.pl




2019-06-17, 21:11
w bhp linii lotniczych jest napisane że w przypadku "zakłóceń stabilnego lotu stwarzających zagrożenie dla załogi"

a)WSZYSCY pasażerowie(stewardessa to też pasażer)znajdują sie na wyznaczonych dla siebie miejscach i posiadają zapięte pasy bezpieczeństwa.



także co tam k***a robił wózek z jedzeniem.


pilotuję awionetkę ale przepisy są wszędzie takie same.W powietrzu nie ma znaczenia czy lecisz szybowcem czy airbusem.Masz problemy to masz sie k***a zapiąć i siedzieć cicho.

2019-06-17, 21:18
Jak się dobrze przyjrzycie to w 0:22 widać cycka :D

2019-06-17, 21:30
jbone napisał/a:

w bhp linii lotniczych jest napisane że w przypadku "zakłóceń stabilnego lotu stwarzających zagrożenie dla załogi"
a)WSZYSCY pasażerowie(stewardessa to też pasażer)znajdują sie na wyznaczonych dla siebie miejscach i posiadają zapięte pasy bezpieczeństwa.
także co tam k***a robił wózek z jedzeniem.
pilotuję awionetkę ale przepisy są wszędzie takie same.W powietrzu nie ma znaczenia czy lecisz szybowcem czy airbusem.Masz problemy to masz sie k***a zapiąć i siedzieć cicho.



złe szyny, złe podwozie

Może zapieli się w toalecie?

Gratuluję latania.

2019-06-17, 21:30
Najgorzej miała osoba robiąca kupę w toalecie :)

2019-06-17, 21:35
Darmowe drinki z nieba.

2019-06-17, 21:48
Nie bede zgrywać kozaka, zesrałbym sie ze strachu

2019-06-17, 21:57
Myślałem, że przeciwpożarowe tryskacze sufitowe się włączyły...

2019-06-17, 22:21
Czego się brudny ch*ju modlisz do tego swojego dzieciojebcy? Samolot, podobnie jak większość współczesnego przemysłu to dzieło Chrześcijan i Buddystów. Módl się brudasie do tych Bogów, bo to Oni rządzą w klimatach technologii.

2019-06-17, 22:48
Dlatego nigdy nie odpinam pasa w samolocie :)

2019-06-17, 22:52
Pilot leciał po wybojach.

2019-06-17, 22:59
i problemy z zatwardzeniem mijają jak ręką odjął innymi słowy w Mig

2019-06-17, 23:51
Jesli ktos lecial i kiedys mial choc srednie turbulencje ten wie, ze nie jest to ciekawe... Jakbym mial takie jak na filmie to zesralbym sie na miejscu.

2019-06-18, 00:12
Dzisiaj napisał/a:

Jesli ktos lecial i kiedys mial choc srednie turbulencje ten wie, ze nie jest to ciekawe... Jakbym mial takie jak na filmie to zesralbym sie na miejscu.


Raz jak leciałem do Dublina nocą trafiłem na dość silne turbulencje. Odczucie trochę podobne do bujania na promie podczas sztormu. Tym także tłumaczę zachowanie dwóch panów, którzy "byli łaskawi puszczać pawia" :lol:

2019-06-18, 00:19




jbone napisał/a:

w bhp linii lotniczych jest napisane że w przypadku "zakłóceń stabilnego lotu stwarzających zagrożenie dla załogi"
a)WSZYSCY pasażerowie(stewardessa to też pasażer)znajdują sie na wyznaczonych dla siebie miejscach i posiadają zapięte pasy bezpieczeństwa.
także co tam k***a robił wózek z jedzeniem.
pilotuję awionetkę ale przepisy są wszędzie takie same.W powietrzu nie ma znaczenia czy lecisz szybowcem czy airbusem.Masz problemy to masz sie k***a zapiąć i siedzieć cicho.



Latam od dawna a do tego bardzo często, i zauważyłem że w tanich liniach np. Ryanair od paru lat stewardesy nie przejmują się turbulencjami a co dopiero nakazem zapięcia pasów . Wyczytałem gdzieś że Ryanair główne zyski czerpie ze sprzedaży w trakcie lotu.To tłumaczy dlaczego zdarza mi się kupić bilet z UK na wyspy kanaryjskie za 5 funtów.