18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 25 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
BellaGrubaDupa 2022-02-14, 11:50 16
Taki mąż to marzenie części Polek
Zgłoś
Avatar
majkelson 2022-02-14, 12:03 1
Jakby durna baba pozwoliła swojemu nowemu wkroczyć do akcji to może przeżyliby oboje. A tak ex się wyrwał i wylogował ich z zabawy
Zgłoś
Avatar
dennissliwa 2022-02-14, 12:24
Turasy to maja najebane w głowach...
Zgłoś
Avatar
Manolito666 2022-02-14, 12:26
majkelson napisał/a:

Jakby durna baba pozwoliła swojemu nowemu wkroczyć do akcji to może przeżyliby oboje. A tak ex się wyrwał i wylogował ich z zabawy



Nie przyszłaby na rozprawę z nowym. To musiał być jej brat, albo papuga.
Zgłoś
Avatar
Pawehan 2022-02-14, 13:32 4
No i takie walentynki to je to.
Zgłoś
Avatar
janlew 2022-02-14, 13:34 2
BellaGrubaDupa napisał/a:

Taki mąż to marzenie części Polek


1. Taki "kochający na śmierć", uzbrojony oraz nieugięty? To można by jeszcze jakoś zrozumieć...
2. Czy może chodzi o to że marzenie to ciapak, nawet jebnięty? Jeśli tak, no tego to nie jestem w stanie pojąć.

W pierwszym przypadku, kobieta może szukać zapewnienia bezpieczeństwa rodzinnie czy stałości uczuć. Choć trochę igra z ogniem jak widać.
W drugim czego? By jej dzieci w Polsce wyglądały jak małe cygany? Po co?
Ona sama też nie będzie kojarzyć się nikomu z arabską księżniczką, prędzej z modelką/kurwą z Dupaju która pozwala brutasom srać sobie do ryja
Zgłoś
Avatar
TerazPolska123 2022-02-14, 17:13
brawo ty
Zgłoś
Avatar
Lobo24 2022-02-14, 19:06
Ci dwaj policjanci to na co czekali? Na zmniejszenie wieku emerytalnego? Typek od razu spotulniał.
Zgłoś
Avatar
Krezus 2022-02-14, 19:58
U nich to normalka. Ostatnio habibi zabił swoją żone (p0lke) na oczach swoich dzieci.
Zgłoś
Avatar
robsonx79 2022-02-14, 21:01
Skoro tak kochał, to mógł zastrzelić siebie. Nie musiałby się męczyć z faktem, że ona dalej chodzi po ziemi.
Zgłoś
Avatar
Marcin360360 2022-02-15, 1:08 1
Ludzie są różni ale najgorsza jest ideologia jak np islam czy lgbt. Należę do mężczyzn ktorzy kochają kobietę bezgranicznie a jak zostawiła mnie miłość zycia dwa lata się zbierałem do kupy. Dzięki Bogu(jak toś wieży)/na szczęście urodziłem się w Polsce gdzie kobiety się szanuje i nie traktuje ją przedmiot czy własność. Ideologia wmawia wam co macie t9bic a podatni ludzie po prostu przestają myśleć
Zgłoś
Avatar
htp 2022-02-15, 9:41
Marcin360360 napisał/a:

Ludzie są różni ale najgorsza jest ideologia jak np islam czy lgbt. Należę do mężczyzn ktorzy kochają kobietę bezgranicznie a jak zostawiła mnie miłość zycia dwa lata się zbierałem do kupy. Dzięki Bogu(jak toś wieży)/na szczęście urodziłem się w Polsce gdzie kobiety się szanuje i nie traktuje ją przedmiot czy własność. Ideologia wmawia wam co macie t9bic a podatni ludzie po prostu przestają myśleć



Ani Islam, ani LGBT nie jest ideologią. Chrześcijaństwo też nie. Bóg nie ma nic wspólnego w wieżami.
Rozśmieszyłeś mnie zdaniem " w Polsce gdzie kobiety się szanuje i nie traktuje ją przedmiot czy własność".
Zgłoś
Avatar
mjrZenada 2022-02-15, 22:22
Ja pierdole. Ledwo akcja sie wydazyla, a policja i pogotowie bylo juz na miejscu. W polsce to bysmy czekali i czekali w mysl zasady sluzb ze wezwanie jest jak szynka parmenska.. musi dojzec..
Leci piwo za material.
Zgłoś
Avatar
Genius510 2022-02-15, 23:40
Wezwali karetkę do trupów na drugi dzień ahha
Zgłoś