18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:20
Turecki Spot
futryn • 2024-10-07, 23:54
Mocny przekaz do lemingów.



Gówniaki z całego świata nie są niczemu winne i nie powinny ginąć w zabawach dorosłych, co do tego każdy normalny się zgodzi.
Zmieniono 1 razy Zgłoś
Avatar
Wacław 2024-10-08, 5:56
Sami mają armię świata najlepszą
Zgłoś
Avatar
banerr 2024-10-08, 6:37 2
Zwycięzców się nie sądzi.
Zgłoś
Avatar
Antoni79 2024-10-08, 6:50 2
krz30ychu napisał/a:

Dzieciaków zawsze jest najbardziej szkoda, ale nie mogę w zgodzie z sumieniem opowiedzieć się za którąkolwiek ze stron. Bliski Wschód to pojebany stan umysłu. Za dużo już wiosen na karku, żeby łudzić się marzeniem o światowej utopii gdzie wszyscy się kochają. Spot może i dający do myślenia, ale ja już nie jestem i nie będę idealistą. Człowiek człowiekowi człowiekiem. Tak jest wszędzie, nie tylko w pizdraelu.



Te dzieciaki wyhodują rodzice na terrorystów, ksenofobów, pedofili, Islamistów. W Polsce wyhodują na jakieś skurwiałe Z-ki, nierobów. Silniejsi, lepiej przystosowani przeżyją, zdobędą świat, a plankton zostanie wyjedzony, albo będzie robił na silniejszych.

[ Dodano: 2024-10-08, 06:52 ]
Żeby być winnym, wystarczy że urodzisz się nie po tej prawidłowej stronie granicy, czy będziesz niewłaściwego wyznania.

[ Dodano: 2024-10-08, 06:54 ]
No i za tym spotem ciśnie się pytanie, jak tam się u nich miewa mniejszość kurdyjska?
Zgłoś
Avatar
bishfinger 2024-10-08, 6:57 7
Trochę ni e rozumiem dlaczego my w Europie mamy się przejmować skoro nawet kraje arabskie wypięły sie na Palestyńczyków

______________

Lepiej walczyć o coś niż żyć bez celu
Zgłoś
Avatar
DeLux 2024-10-08, 7:16 2
Nie będzie żadnych wystaw. Nie będzie żadnych wspomnień. Wybiją ich po cichu i wymażą z historii. Chyba, że im się nie uda to będzie jak na filmie.
Turasi druga armia NATO co robią w swoim regionie?
Zgłoś
Avatar
PeterNORTH 2024-10-08, 7:21
czas na jebane atomówki! czas na jebane atomówki!
Zgłoś
Avatar
Liczer 2024-10-08, 7:24
Depopulacja już oficjalnie albo serio są pojebani chociaż tak czy srak są jebnięci
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2024-10-08, 7:25 3
Bzdura, żydy tak zakombinują, że znowu to oni będą ofiarami, a oprawcami palestyńskie dzieci. Przy współudziale polskich oczywiście....
Zgłoś
Avatar
WysuszoneGronoweTruchła 2024-10-08, 8:05 3
Kierwa ale gówno, a za tydzień jakiś allahu akbar znowu podziabie kogoś w zachodniej Europie.

Free Israel, Nuke Palestine.
Zgłoś
Aaltonen napisał/a:

Chłopie, ci zwyrodnialcy już dawno nie żyją. Co ci da rozliczanie ich potomków? Chciałbyś żeby ciebie rozliczali za to, że jakiś twój przodek 500 lat temu kogoś zabił?
Chęć rozliczania kogoś kto nie żyje wywołuje tylko niepotrzebną nienawiść między żyjącymi.
Trzeba robić wszystko, żeby do holocaustów, pogromów i wojen więcej nie dochodziło, a na bliskim wschodzie ta nienawiść ma w dużej mierze podłoże religijne.



Potomków wybić by wyeliminować ich zbrodnicze geny z puli a majątki zlicytować
Zgłoś
Avatar
Kriski 2024-10-08, 8:21 1
Aaltonen napisał/a:

Chłopie, ci zwyrodnialcy już dawno nie żyją. Co ci da rozliczanie ich potomków? Chciałbyś żeby ciebie rozliczali za to, że jakiś twój przodek 500 lat temu kogoś zabił?
Chęć rozliczania kogoś kto nie żyje wywołuje tylko niepotrzebną nienawiść między żyjącymi.
Trzeba robić wszystko, żeby do holocaustów, pogromów i wojen więcej nie dochodziło, a na bliskim wschodzie ta nienawiść ma w dużej mierze podłoże religijne.



A czy ja piszę o rozliczaniu potomków? Ogólnie stwierdzam fakt że takie działania są nierozliczalne.
Jeśli to przez religię, trzeba zakazać religii.

______________

Jeśli ignoruję Twoją prostacką zaczepkę czy odpowiedź, oznacza to że nie jesteś warty czasu jaki poświęciłbym na odpowiedź.
Zgłoś
Avatar
orzechcccc 2024-10-08, 8:40 2
Co to za gowno
Zgłoś
Avatar
rudicar 2024-10-08, 8:59 6
Na wstępie - akurat rejon Izraela, Syrii, Libanu i Iranu - jest sam sobie winien - sami ciągle eskalują - po prostu opłaca się im prowadzić ciągłą wojnę.
A pokazywanie ckliwych zdjęć pozabijanych, rannych dzieci to czyste skurwysyństwo - szmatogłowi celowo umieszcza swoje instalacje wojskowe właśnie w pobliżu skupisk dzieci by potem móc pokazywać takie żenujące zdjęcia.
Ja w żadnym wypadku nie jestem zwolennikiem żadnej ze stron - tu wszyscy są winni eskalacji konfliktu, natomiast szmatogłowi umieszczający bunkry i składy amunicji pod przedszkolami, szkołami i szpitalami zasługują na najwyższe możliwe potępienie.
Akurat tutaj Izrael zachował się humanitarnie - przed rozpoczęciem operacji na danym terenie dawał 24-48 godzin na opuszczenie terenu przez normalnych ludzi.
Może zadajcie sobie pytanie czemu tak wiele rodzin zostało - bo to rodziny bojowników, które od dawna były hodowane do poświęcenia w przypadku konfliktu.
Zaraz będzie lament, że Izrael bombardował ludzi ewakuujących się - aaaahhhhhhhhhaaaaa - jakoś nikomu nie przyszło do głowy, że szmatogłowi razem z migracja tych biednych dzieci migrował tony sprzętu wojskowego i rakiet.

Wkurwiają mnie wszyscy zieloni i obrońcy praw, którzy w swojej głupocie tylko wpisują się w retorykę najbardziej eskremistycznych szmatogłowych - oni Was czytają jak książkę i śmieją się z Waszej głupoty
Zgłoś
Avatar
negatyvv 2024-10-08, 9:11
To się nigdy nie skończy, taka ludzka natura. Technologia, wszystko idzie do przodu ale świadomość i rozwój człowieka stoi w miejscu. Człowiek to zaraza tego świata.
Zgłoś
Avatar
corpo_kills_me 2024-10-08, 9:13 6
Ja pierdole ale manipulacja. Nawet nie muśnięcie istoty problemu tylko wjeżdżanie w psyche na deskorolce i wywoływanie poczucia winy o coś na co nie masz wpływu.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie