18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:20
Turecki Spot
futryn • 2024-10-07, 23:54
Mocny przekaz do lemingów.



Gówniaki z całego świata nie są niczemu winne i nie powinny ginąć w zabawach dorosłych, co do tego każdy normalny się zgodzi.
Zmieniono 1 razy Zgłoś
Avatar
Adenoid_Hynkel 2024-10-09, 22:46
21 tys dzieci do 14 roku życia zabitych w jeden rok. Nikt tak od WW2 nie mordował. Wysiedlonych kilka milionów. Żymianie przeprowadzają ludobójstwo.
Zgłoś
Avatar
Nome 2024-10-09, 23:08 1
Siriuz napisał/a:

Insynuujesz, że jestem jakimś agentem czy chuj wie czym, bo piszę, że Polska powinna dbać o własny interes i jebać obce interesy. Ponieważ w tym wypadku akurat polski interes jest zbieżny z rosyjskim to musisz być propagandystką zachodu - Niemcy? Żymianie? Jankesi?



są dwa wyjścia albo jesteś kompletnie odjechany twierdząc, że Polska ma zbieżny interes z Rosją, albo propagujesz ruski mir
moim zdaniem nie jesteś odjechany, jesteś inteligentny i cwany, pozostaje propagowanie ruskiego miru, a to właśnie wygląda na bycie ruskim agentem
ale spoko, każdy musi jakoś zarabiać na życie

______________

ja tu leczę nadwrażliwość
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-10-09, 23:39
Nome napisał/a:

są dwa wyjścia albo jesteś kompletnie odjechany twierdząc, że Polska ma zbieżny interes z Rosją, albo propagujesz ruski mir
moim zdaniem nie jesteś odjechany, jesteś inteligentny i cwany, pozostaje propagowanie ruskiego miru, a to właśnie wygląda na bycie ruskim agentem
ale spoko, każdy musi jakoś zarabiać na życie



No więc widzisz, napierdalasz propagandę i usilnie dyskredytujesz każdego kto broni interesu Polski. Twierdzenie, że Rosja i Polska nie mają w pewnych aspektach zbieżnych interesów pokazuje, że Ty nie jesteś nazbyt bystra, albo sama jesteś odjechana.
Ja natomiast nie jestem niedowartościowanym gówniarzem, na którego moglby działać puste komplementy, więc daruj sobie.

______________

Kto rządzi przeszłością, w tego rękach jest przyszłość; kto rządzi teraźniejszością, w tego rękach jest przeszłość.
Zgłoś
Avatar
Nome 2024-10-09, 23:44 1
Siriuz napisał/a:

No więc widzisz, napierdalasz propagandę i usilnie dyskredytujesz każdego kto broni interesu Polski. Twierdzenie, że Rosja i Polska nie mają w pewnych aspektach zbieżnych interesów pokazuje, że Ty nie jesteś nazbyt bystra, albo sama jesteś odjechana.
Ja natomiast nie jestem niedowartościowanym gówniarzem, na którego moglby działać puste komplementy, więc daruj sobie.



ja ci nie prawiłam komplementów, ja stwierdzam fakty
a co do propagandy, to ja sobie trochę posłuchałam na youtube ruskich propagandzistów i potrafię rozpoznać ten sposób argumentowania

______________

ja tu leczę nadwrażliwość
Zgłoś