18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:41
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 20:12
🔥 Czarnuchy - teraz popularne
Turecki Spot
futryn • 2024-10-07, 23:54
Mocny przekaz do lemingów.



Gówniaki z całego świata nie są niczemu winne i nie powinny ginąć w zabawach dorosłych, co do tego każdy normalny się zgodzi.
Zmieniono 1 razy Zgłoś
Avatar
mynameisgod 2024-10-07, 23:59 14
sami robią wojny i potem stawiają szydercze magiczne pomniki ...
Zgłoś
Avatar
romek134 2024-10-08, 0:15 66
Ktoś mądry rzekł że ta wojna się skończy kiedy Palestyńczycy zaczną kochać swoje dzieci bardziej niż nienawidzą Żydów.
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-10-08, 0:18 6
Tylko kto ich rozliczy? Zobacz, że nikt nie mówi o ludobójstwach Amerykanów choćby na Filipinach. Ameryka upada, ciągnie ze sobą Europę, a Chiny mają to w dupie.

______________

Kto rządzi przeszłością, w tego rękach jest przyszłość; kto rządzi teraźniejszością, w tego rękach jest przeszłość.
Zgłoś
Avatar
Oki244 2024-10-08, 0:31
To fajnie
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-10-08, 0:37 7
A ja mam to w dupie.
Zgłoś
Avatar
krz30ychu 2024-10-08, 0:59 51
Dzieciaków zawsze jest najbardziej szkoda, ale nie mogę w zgodzie z sumieniem opowiedzieć się za którąkolwiek ze stron. Bliski Wschód to pojebany stan umysłu. Za dużo już wiosen na karku, żeby łudzić się marzeniem o światowej utopii gdzie wszyscy się kochają. Spot może i dający do myślenia, ale ja już nie jestem i nie będę idealistą. Człowiek człowiekowi człowiekiem. Tak jest wszędzie, nie tylko w pizdraelu.
Zgłoś
Avatar
Kriski 2024-10-08, 1:17 39
Kto rozliczył niemców, sowiecką rosję, polpota, mao, castro, przywódców hutu, króla Belgów Leopolda II?

______________

Jeśli ignoruję Twoją prostacką zaczepkę czy odpowiedź, oznacza to że nie jesteś warty czasu jaki poświęciłbym na odpowiedź.
Zgłoś
Avatar
Seymouro1908 2024-10-08, 1:22 9
Kriski napisał/a:

Kto rozliczył niemców, sowiecką rosję, polpota, mao, castro, przywódców hutu, króla Belgów Leopolda II?



I czyngis-jebanego-chana!
Zgłoś
Avatar
Kogucik_Bałamucik 2024-10-08, 1:27 5
TwójCzarnyPan napisał/a:

A ja mam to w dupie.



Więc już wiemy kim jesteś...

[ Dodano: 2024-10-08, 01:29 ]
Kriski napisał/a:

Kto rozliczył niemców, sowiecką rosję, polpota, mao, castro, przywódców hutu, króla Belgów Leopolda II?



Zgadzam się z tym co napisałeś

ale

zapomniałeś jeszcze o banderowskiej ukrainie
Zgłoś
Avatar
Nome 2024-10-08, 4:03 31
Turcy to akurat bardzo empatyczny naród i faktycznie nikogo nie mordowali...

______________

ja tu leczę nadwrażliwość
Zgłoś
Avatar
Aaltonen 2024-10-08, 4:06 8
Kriski napisał/a:

Kto rozliczył niemców, sowiecką rosję, polpota, mao, castro, przywódców hutu, króla Belgów Leopolda II?



Chłopie, ci zwyrodnialcy już dawno nie żyją. Co ci da rozliczanie ich potomków? Chciałbyś żeby ciebie rozliczali za to, że jakiś twój przodek 500 lat temu kogoś zabił?
Chęć rozliczania kogoś kto nie żyje wywołuje tylko niepotrzebną nienawiść między żyjącymi.

Trzeba robić wszystko, żeby do holocaustów, pogromów i wojen więcej nie dochodziło, a na bliskim wschodzie ta nienawiść ma w dużej mierze podłoże religijne.
Zgłoś
Avatar
Marcinqqq 2024-10-08, 5:26 4
ale gówno, no wprost idealnie taka propaganda nadaje się na sadola, dzieci, czy wy już całkiem w dzisiejszych nie macie ani charakteru ani własnego zdania?
Zgłoś
Avatar
metalfan 2024-10-08, 5:52 11
A np. kurdyjskie dzieci są gorsze? Niech każdy naród rozlicza siebie.
Zgłoś
Avatar
viking19 2024-10-08, 5:53 5
futryn napisał/a:

Turecki Spot


przeczytałem Turecki Sopot, i juz myslałem, co te turasy znowu odjebali. xd

romek134 napisał/a:

Ktoś mądry rzekł że ta wojna się skończy kiedy Palestyńczycy zaczną kochać swoje dzieci bardziej niż nienawidzą Żydów.


przepiękne, i prawdziwe w chuj.

Nome napisał/a:

Turcy to akurat bardzo empatyczny naród i faktycznie nikogo nie mordowali...


oj ty śmieszku ty... ))
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie