18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:20
Turecki Spot
futryn • 2024-10-07, 23:54
Mocny przekaz do lemingów.



Gówniaki z całego świata nie są niczemu winne i nie powinny ginąć w zabawach dorosłych, co do tego każdy normalny się zgodzi.
Zmieniono 1 razy Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-10-08, 19:01 4
Siriuz napisał/a:

Słusznie, więc niech nasi żołnierze przestaną brać udział w wątpliwie moralnie natowskich działaniach i skupią się na zapewnieniu bezpieczeństwa naszego kraju. Zresztą jako członek NATO Polska powinna wyrazić kategoryczny sprzeciw przeciwko przystąpieniu Ukrainy do paktu. Kto wie czy nie zapobieglibyśmy wtedy tej wojnie.


Ale pierdolisz. Posłuchaj orędzia Putina z dnia inwazji, przypomnisz sobie komu ta wojna była potrzebna i po co.
A członkostwo w NATO i UE to najlepsze co się Polakom przydarzyło od kilkuset lat. Dzięki temu wyrwaliśmy się na dobre z Ruskiego Miru. Tak, wiem, ty wolałbyś żyć pod ruskim butem, dlatego tak cię dupa boli.
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-10-08, 19:16
TwójCzarnyPan napisał/a:

Ale pierdolisz. Posłuchaj orędzia Putina z dnia inwazji, przypomnisz sobie komu ta wojna była potrzebna i po co.
A członkostwo w NATO i UE to najlepsze co się Polakom przydarzyło od kilkuset lat. Dzięki temu wyrwaliśmy się na dobre z Ruskiego Miru. Tak, wiem, ty wolałbyś żyć pod ruskim butem, dlatego tak cię dupa boli.



No chyba Ty. Przypomnij mi o jakie konkretnie słowa orędzia Putina Ci chodzi? O te, w których oskarża zachód o imperializm i kłamstwa? Skoro według Ciebie Putin zaatakowałby nawet pomimo deklaracji Ukrainy o pozostaniu państwem neutralnym to dlaczego kurwa nie spróbowano chociaż złożyć takiej deklaracji? Wydźwięk międzynarodowy byłby wtedy całkowicie inny, a teraz pół świata jest przekonanych, że to NATO doprowadziło do tej wojny. Nie mieszaj też Polski i Ukrainy razem, ani nie przypisuj Nato, że Polska jest (ponoć) wolna od wpływów rosyjskich. Mnie dupa nie boli. To nie mi wpierdol Ruscy spuszczają. Może to Ciebie boli?

______________

Kto rządzi przeszłością, w tego rękach jest przyszłość; kto rządzi teraźniejszością, w tego rękach jest przeszłość.
Zgłoś
Avatar
dancio1978 2024-10-08, 19:45 1
Nome napisał/a:

Turcy to akurat bardzo empatyczny naród i faktycznie nikogo nie mordowali...


NIe no kurwa ormianie to się sami powyrzynali.
Zgłoś
Avatar
UrlichUrwich 2024-10-08, 20:23 2
Nie czaję. Wydawało mi się, że tylko Grecie zabrano dzieciństwo i to z powodu zmian klimatycznych a nie wojen....
Zgłoś
Avatar
ism 2024-10-08, 22:13
co to za pedaliada. Niech się zabijają, ku mojej uciesze
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-10-09, 0:47 1
Siriuz napisał/a:

No chyba Ty. Przypomnij mi o jakie konkretnie słowa orędzia Putina Ci chodzi?


O te, że Ukraina to sztuczny twór, bo to odwieczne ziemie rosyjskie i nie ma żadnego ukraińskiego narodu. I że nadszedł czas żeby przywrócić historyczny porządek.
Założę się, że jakby tak o Polsce powiedział to jeszcze byś przyklasnął.
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-10-09, 0:49
TwójCzarnyPan napisał/a:

O te, że Ukraina to sztuczny twór, bo to odwieczne ziemie rosyjskie i nie ma żadnego ukraińskiego narodu. I że nadszedł czas żeby przywrócić historyczny porządek.
Założę się, że jakby tak o Polsce powiedział to jeszcze byś przyklasnął.



Cóż, niewątpliwie znam lepiej historię Polski niż Ty

______________

Kto rządzi przeszłością, w tego rękach jest przyszłość; kto rządzi teraźniejszością, w tego rękach jest przeszłość.
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-10-09, 3:54
@Siriuz: Bo takie burki co to siedzą na zmywaku i słuchają albańskiego techno u swojego szefa w budzie gdzieś na Wyspach zawsze najgłośniej szczekają. Na szczęście ten element wypierdolił z PL jak tylko otworzyły się granice. Między innymi dlatego w kraju się poprawiło bez tego menelstwa więc jakieś tam zasługi mają.
Zgłoś
Avatar
goslaw3 2024-10-09, 6:45
romek134 napisał/a:

Ktoś mądry rzekł że ta wojna się skończy kiedy Palestyńczycy zaczną kochać swoje dzieci bardziej niż nienawidzą Żydów.



przeciez to izrael ciagle bruzdzi w regionie, JEBAC ZYDOW islam zreszta tez
Zgłoś
Avatar
Dawid0101 2024-10-09, 7:57
Aaltonen napisał/a:

Chłopie, ci zwyrodnialcy już dawno nie żyją. Co ci da rozliczanie ich potomków? Chciałbyś żeby ciebie rozliczali za to, że jakiś twój przodek 500 lat temu kogoś zabił?
Chęć rozliczania kogoś kto nie żyje wywołuje tylko niepotrzebną nienawiść między żyjącymi.
Trzeba robić wszystko, żeby do holocaustów, pogromów i wojen więcej nie dochodziło, a na bliskim wschodzie ta nienawiść ma w dużej mierze podłoże religijne.



Wytłumaczyć to tym którzy jeżdżą na odsłonięcie takich pomników jak ostatnio na podkarpaciu...
Zgłoś
Avatar
dominik666 2024-10-09, 10:01
Mały szkop z filmu pytający dziadka o ludobójstwo sprawił że dziadek się zmieszał XD
Zgłoś
Avatar
Nome 2024-10-09, 15:54 1
Siriuz napisał/a:

Słusznie, więc niech nasi żołnierze przestaną brać udział w wątpliwie moralnie natowskich działaniach i skupią się na zapewnieniu bezpieczeństwa naszego kraju. Zresztą jako członek NATO Polska powinna wyrazić kategoryczny sprzeciw przeciwko przystąpieniu Ukrainy do paktu. Kto wie czy nie zapobieglibyśmy wtedy tej wojnie.



tak z ciekawości, ile dostajesz za taki wpis?... bo raczej nie są to twoje własne poglądy, za inteligentny jest na to

______________

ja tu leczę nadwrażliwość
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-10-09, 16:28
Nome napisał/a:

tak z ciekawości, ile dostajesz za taki wpis?... bo raczej nie są to twoje własne poglądy, za inteligentny jest na to



Mi jest obce zarabianie na propagandzie, ale widzę że dla Ciebie to chyba chleb powszedni. Myślę więc, że dobrze znasz odpowiedź.

______________

Kto rządzi przeszłością, w tego rękach jest przyszłość; kto rządzi teraźniejszością, w tego rękach jest przeszłość.
Zgłoś
Avatar
Nome 2024-10-09, 19:26 1
Siriuz napisał/a:

Mi jest obce zarabianie na propagandzie, ale widzę że dla Ciebie to chyba chleb powszedni. Myślę więc, że dobrze znasz odpowiedź.



a co ja propaguję według Ciebie? ... jestem ciekawa Twojego zdania

______________

ja tu leczę nadwrażliwość
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-10-09, 22:11
Nome napisał/a:

a co ja propaguję według Ciebie? ... jestem ciekawa Twojego zdania



Insynuujesz, że jestem jakimś agentem czy chuj wie czym, bo piszę, że Polska powinna dbać o własny interes i jebać obce interesy. Ponieważ w tym wypadku akurat polski interes jest zbieżny z rosyjskim to musisz być propagandystką zachodu - Niemcy? Żymianie? Jankesi?

______________

Kto rządzi przeszłością, w tego rękach jest przyszłość; kto rządzi teraźniejszością, w tego rękach jest przeszłość.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie