18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Tusk w batmanie
wubepe • 2011-09-22, 10:30
Całkiem fajnie skrojony filmik.
Tylko bez napinki w komentarzach. Wrzucam bo zabawne, a nie żeby wywołac dyskusję polityczną.

Zgłoś
Avatar
Mr.Drwalu 2011-09-22, 11:25 2
Heh nawet nawet może być
Zgłoś
Avatar
Towdi 2011-09-22, 11:27 2
heh, o niebo zabawniejszy byłby filmik z eksplozji TuskoBusa
Zgłoś
Avatar
BongMan 2011-09-22, 11:56
Przecież ten film jest taki spierdolony, że ja pierdolę. Aż słów brak. Wszyscy się spuszczali na niego chyba tylko dlatego, że główny bohater zaćpał się na śmierć. Dobry sposób na promowanie filmu, jednak film gniotem był i gniotem pozostanie.
Zgłoś
Avatar
Isoar 2011-09-22, 12:38 35
BongMan napisał/a:

Przecież ten film jest taki spierdolony, że ja pierdolę. Aż słów brak. Wszyscy się spuszczali na niego chyba tylko dlatego, że główny bohater zaćpał się na śmierć. Dobry sposób na promowanie filmu, jednak film gniotem był i gniotem pozostanie.



Tam jest twoja Hannah Montana -------> filmweb.pl/film/Hannah+Montana.+Film-2009-474465
Zgłoś
Avatar
Broccoli 2011-09-22, 13:11 25
Dobry filmik o urabianiu bydła. Taka prawda, idioci głosują na złodziei. Już ponad 20lat minęło i się kurwa nikt niczego nie nauczył. Wstyd kurwa! I hańba. PO, PiS, SLD, PSL, PJN jedno wielkie i to samo gówno. Legalna mafia. A co wybory kurwa, każdy wielki polityczny znawca i idzie wykształciuch głosować na PO, aby wyjść na inteligenta, a stare babki na PiS, bo Smoleńsk kurwa. I jedni i drudzy, ci sami zmanipulowani debile przekonani o swoich racjach.
Zgłoś
Avatar
borisklinga 2011-09-22, 15:22 7
od 20 lat i ciagle te same mordy, pawlak i reszta sranei w banie, ludzie olac to i wyjsc na ulice, tylko tak mozna cos zmienić
Zgłoś
Avatar
.................. 2011-09-22, 15:32 2
Cytat:

Tusk w batmanie





Zgłoś
Avatar
RomcioMcMiedź 2011-09-22, 16:16 6
Cytat:

Tylko bez napinki w komentarzach. Wrzucam bo zabawne, a nie żeby wywołac dyskusję polityczną.



Mam tutaj dobry cytat: Głosowanie na Platformę jest jak walenie konia. Niby fajne ale wstyd się przyznać.
Zgłoś
Avatar
Suq-Madiq 2011-09-22, 16:51
Przebudzator mnie przebudzil!

Idz pan w chuj z takim gownem. Tego nam jeszcze trzeba, zeby pod przykrywka rozrywki i "smiechu" wrzucac filmiki politycznych fanatykow.
Zgłoś
Avatar
raptofil 2011-09-22, 17:29 1
Pomijając polityke to filmik mi się nawet spodobał. A głosować bede może na RPP, może na PO, może na PiS, może na...

I tak to wszystko jedno, bo wszyscy są niemalże tacy sami.
Zgłoś
Avatar
hajton 2011-09-22, 18:41 1
RomcioMcMiedź napisał/a:

Tylko bez napinki w komentarzach. Wrzucam bo zabawne, a nie żeby wywołac dyskusję polityczną.

Wrzucasz filmik Przebudzatora528 i nie chcesz wywołać dyskusji politycznej . Ten typ ma najlepsze filmiki zrobione o politykach , religii i ogólnie zmusza do myślenia . Polecam wam jego kanał na yt i po oglądnięciu pojawi się tu więcej jego filmików
Zgłoś
Avatar
mav 2011-09-23, 8:10
Broccoli napisał/a:

Dobry filmik o urabianiu bydła. Taka prawda, idioci głosują na złodziei. Już ponad 20lat minęło i się kurwa nikt niczego nie nauczył. Wstyd kurwa! I hańba. PO, PiS, SLD, PSL, PJN jedno wielkie i to samo gówno. Legalna mafia. A co wybory kurwa, każdy wielki polityczny znawca i idzie wykształciuch głosować na PO, aby wyjść na inteligenta, a stare babki na PiS, bo Smoleńsk kurwa. I jedni i drudzy, ci sami zmanipulowani debile przekonani o swoich racjach.


piwo mu kurwa podać !
Zgłoś
Avatar
Klusken 2011-09-23, 20:42 2
Ja na wybory idę, zagłosuję na Nową Prawicę. I co z tego ze na liście nie będzie, dopiszę sobie i postawię krzyżyk. Wolę żeby mój głos w ten sposób był nieważny niż żeby poszedł na konto PO albo inne gówno bo wszystko lepsze niż PiS. Może zagłosowałabym na Palikota tak dla jajca ale nie zrobię tego bo Biedroń
Zgłoś