18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:36
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:01
TVNiemcy
RobDeMay • 2022-11-24, 11:04
Po śmierci Urbana TW Stokrotce już całkiem odjebalo. Poziom żenady tej stacji przekracza wszelkie skale. Swoją drogą to ciekawe, że ta szmula razem z całą lewica wpierdala się w kulturę arabów w ich kraju, a jak są u nas to mówią o respektowaniu ich kultury i pogladow. To jak jest Pani szmulo? Jebac pedałów czy muzułmanów? Bo już wpierdalacie własny ogon. Dno

Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2022-11-24, 17:11 7
Thiago83 napisał/a:

elektorat jest tempy. Pierdolone najgorsze polactwo -niewyedukowane



Typowy wyedukowany tafałenowski intelektualista

Thiago83 napisał/a:

wstdy, ze polakiem jestem i ze czesc moich rodaków jest tak tempa



O ja pierdolę, 2 razy to zrobił
Zgłoś
Avatar
NataliaW 2022-11-24, 17:43 4
@Dracula

Akurat na wiadomości i na propagandę idzie cały huj z tej sumy. sporą część to wydarzenia sportowae jak właśnie mundial, sponsorowanie zjebanych gwiazdeczek jak michalopedalo szpaki na sylwestrach i gaże podjechanych aktoreczek jak Basia kurwa diabeł albo aniadojebania mucha, tandetne teleturnieje i inne dziadostwo dla mas. TVN też jest sponsorowany z publicznych pieniędzy tylko ruskich niemieckich i zydowskich
Zgłoś
Avatar
smc 2022-11-24, 17:48 6
Nie oglądałem i nie czytałem, ale się wypowiem:

Jebać PiS.
Zgłoś
Avatar
razak 2022-11-24, 18:34 1
I właśnie dlatego te kurwy z pisu dalej będą u władzy.

~VeIture napisał/a:

@Dracula
Chuj mnie to interesuje w tej sytuacji. Nie wdaję się w takie rozmowy. Nie oglądam tvp, nie oglądam tvn, nie oglądam polsatu ani innych. Zasadniczo na cyfrowym polsacie nie oglądam kanałów 1-20 ani 60-70.
Ty już we łbie założyłeś jakie mam poglądy, co oglądam i kogo wspieram bo wytknąłem ubeckiej żydowskiej kurwie co donosiła za prlu, i miała teczkę większą niż ty szafę od wibratorów, jej przeszłość.
Jestem inwalidą, nie płacę abonamentu rtv z automatu (nie żebym wcześniej coś tego... hehe no ale) więc ani 1 mój grosz nie idzie z abonamentu rtv na telewizję publiczną = chuj mnie jebie co tam odpierdalają. Za PO tvp była pro-po. Za czerwonych kurwiów też była pro rządowa... za wcześniejszych czerwonych kurwiów w innych barwach też publiczna tv była za rządem.
Zauważyłem, że szczekają na tvp najbardziej ci którzy rzekomo tego nie oglądają - więc skąd wiesz co tam jest? Ja zasadniczo wiem po tym co wszyscy chodzicie i pierdolicie bo zwyczajnie w świecie tego nie oglądam.
Kupa ekspertów od TVP która teoretycznie nie powinna wiedzieć co tam w ogóle jest emitowane jest bardziej obeznana od karyn 500+



Ten argument, że jak ktoś nie ogląda tvp, a wie co oni pierdolą w telewizji to troche słaby. Zadam Ci jedno pytanie robokopie nasz drogi. Czy wiesz co to internet ? Nie dobra, pierdole. To bez sensu. To w ogóle pojebane, że użyłeś tak popierdolonego argumentu i musiałbym Ci go tłumaczyć. Nie chce mi sie mam wolne 5 dni. Spadam siema
Zgłoś
Avatar
~Velture 2022-11-24, 19:29 1
razak napisał/a:

I właśnie dlatego te kurwy z pisu dalej będą u władzy.
Ten argument, że jak ktoś nie ogląda tvp, a wie co oni pierdolą w telewizji to troche słaby. Zadam Ci jedno pytanie robokopie nasz drogi. Czy wiesz co to internet ? Nie dobra, pierdole. To bez sensu. To w ogóle pojebane, że użyłeś tak popierdolonego argumentu i musiałbym Ci go tłumaczyć. Nie chce mi sie mam wolne 5 dni. Spadam siema



Czyli już nie muszę odpowiadać?
Zgłoś
Avatar
outline 2022-11-24, 20:58 2
i jak ten pis ma kurwa przegrać, jak te jebane tępaki są jeszcze głupsze
Zgłoś
Avatar
Ziomson 2022-11-24, 21:21 2
Przez takich ludzi człowiek idzie głosować na PiS bo nie chce żyć w tak zidiociałej rzeczywistości.
Zgłoś
Avatar
Ogórek 2022-11-24, 21:44
Kiedy za 39r przeproszą??!!
Zgłoś
Avatar
focusek 2022-11-24, 22:21
jebac pis i te kurwy co im przyklaskuja ten portal kurwa pisowsko policyjny sie zrobil . TFUUU MELA NA MORDE WAM CWELE
Zgłoś
Avatar
outline 2022-11-24, 22:28
focusek napisał/a:

jebac pis i te kurwy co im przyklaskuja ten portal kurwa pisowsko policyjny sie zrobil . TFUUU MELA NA MORDE WAM CWELE



japa tu leszczu
Zgłoś
Avatar
gabriel0 2022-11-24, 22:35
@Dracula

Każdy kto próbuje jakkolwiek dotrzeć z własną telewizją i rzucić trochę prawdy, jest natychmiast zamykany.
Zgłoś
Avatar
KrwawyEric 2022-11-24, 22:36 3
Proponuję, żeby ten wytrawny kanał dla prawdziwych koneserów w ogóle zaczęli prowadzić w 100% w języku niemieckim
Zgłoś
Avatar
mit2 2022-11-24, 22:48 3
Zajebiście by było, gdyby te kurwy już nigdy więcej tych swoich plugawych pysków nie odsłaniały.
Zgłoś
Avatar
mauser 2022-11-24, 23:43 1
dno w huj

najnlepszy gest w TVNazi
Zgłoś
Avatar
Kilkujadek94 2022-11-25, 1:19
Jak ona nawet sie wysłowić nie potrafi najgorzej, że w świat poszło
Zgłoś