18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 18 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Tak jak w temacie, TVP przyjechało na Europejski Festiwal Gier Komputerowych odbywający się w Krakowie i zrobiło "reportaż".
Festiwal był okazją dla zapoznania się z branżą, nawiązania nowych kontaktów biznesowych i podzieleniem się doświadczeniami.
TVP zaczęło materiał od wzmianki o uzależnieniach, po czym manipulując i odpowiednio przycinając wypowiedzi uczestników, przedstawiło gry jako narzędzie szatana i źródło wszelkiego zła, a samych graczy jako uzależnionych outsiderów, z problemami trawiennymi.
Brak jakiejkolwiek chęci wejścia w temat (i to że stacja najpierw postawiła tezę, a potem nakręciła do niej materiał), może udowodnić choćby fakt porównanie Wiedźmina do Diablo.

Link

Moim zdaniem to świetny przykład, pokazujący jak łatwo telewizja może zmanipulować rzeczywistość i że w tym zakresie przez ostatnie 30-40 lat nic się nie zmieniło.

Update:
TVP skomentowało swój materiał i to w sposób który jeszcze bardziej podnosi ciśnienie:
granie.natemat.pl/...pondencja-z-tvp
Na dole tematu znajduje się pełna korespondencja ze stacją.
Zgłoś
Avatar
_................_ 2012-05-26, 19:43
Ale kurwa brednie w tym reportażu. Co to kurwa tv trwam czy tvp.
Zgłoś
Avatar
P................n 2012-05-26, 20:12 68
I dlatego pierdolę te posrane, zakłamane łajzy i nie płacę abonamentu. Ba! Nikt z mojej rodzinki nie płaci choć kiedyś przyszło pismo ponaglające do spłaty zaległości... Chuj na to kładę, powiem szczerze.

Bym i z 5 dych płacił miesięcznie, gdyby zamiast tych badziewnych tańców z pedałami i śpiewów zjebów dawali jakieś porządne kino akcji z lat 80, klasykę polskiej kinematografii z lat 50-70 czy dajmy na to jakieś ambitniejsze rzeczy jak teatr telewizji czy koncert w porze najwyższej oglądalności.
Ale nie - lepiej konkurować z Tefałenem i Polsratem w konkursie na najbardziej debilny odmóżdżacz i serwować widzom shit w pstrokatym pazłotku.
Zgłoś
Avatar
ĸuń 2012-05-26, 20:18 7
Tenże dokument:
Zgłoś
Avatar
boon3pol 2012-05-26, 21:00 12
miał być reportaż z imprezy, a zrobili jak zawsze nagonkę, kurwa mać:/
Zgłoś
Avatar
Kamm 2012-05-26, 21:06 8
Kraj zabobonu i ciemnoty.
Zgłoś
Avatar
gin 2012-05-26, 21:27 4
Widzę, że TVP trzyma wysoki poziom tak jak TNV i GW. Da się coś z tym zrobić? Żeby te złamasy przedstawiały temat bez trzymania jednej strony?
Zgłoś
Avatar
Coliber 2012-05-26, 21:42 8
Aż dziw że nie wspomnieli o tym co pobił matkę krzesłem w obronie Tibii, lub nożowniku który był fanem Diablo.
Niestety ludzie nie lubią w wiadomościach oglądać pozytywnych rzeczy, więc TVP (i większość stacji) nie przepuszcza żadnej okazji do sensacji.
Zgłoś
Avatar
Zavebe 2012-05-26, 21:56 8
w chuju to mam ide grac dalej
Zgłoś
Avatar
b................� 2012-05-26, 22:05 20
Dlatego pierdolę całą tą telewizję z wyjątkiem Discovery i może National Geographic. Resztę mógłbym spokojnie wypierdolić z TV. Czasem zastanawiam się do kogo jest kurwa adresowana ramówka Tefałenu. Nosz kurwa kiedykolwiek nie włączę tej szmaciarskiej stacji zawsze lecą jakieś śpiewające chuje, tańczące pedały po raz setny w sezonie, albo lecą 15 minutowe reklamy (że aż kurwa mi się odechciewa po nich wracać na choćby najlepszy film).
Zgłoś
Avatar
C................1 2012-05-26, 22:12 2
Ich już całkiem popierdoliło. Płaćcie dalej ten pierdolony Abonament!
Zgłoś
Avatar
skandal89 2012-05-27, 1:11 8
Telewizor tylko do konsloli albo DVD, jebac telewizje.
Zgłoś
Avatar
mlecz1323 2012-05-27, 2:17
ja chce trafić do tego ośrodka!!!! i poznac nowych znajomych pro graczy!
Zgłoś
Avatar
McMenel 2012-05-27, 8:00 5
mlecz1323 napisał/a:

ja chce trafić do tego ośrodka!!!! i poznac nowych znajomych pro graczy!


Tam tacy ci pro gracze że hoho... Pewnie za dużo angry birds... Bo pro to zarabia na graniu i ma w dupie takie pierdolone ośrodki.
Zgłoś
Avatar
kalwi89 2012-05-27, 9:16
Ja mam wyjebane, TV służy mi do oglądania filmów z PC.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie