18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 53 minuty temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Tylko 2 minuty
Lukasz2525 • 2014-04-05, 19:59
Moim zdaniem mocny film o zajmowaniu miejsc dla niepełnosprawnych , warto obejrzeć .



Nieważne skąd zajumane , szukałem - nie było , a powinno , więc wrzucam

Ps. Właściwy pojazd we właściwej roli #wieśwagen .
Zgłoś
Avatar
e................y 2014-04-05, 20:15 9
Sam żeś wieśwagen, kurwiu.
Zgłoś
Avatar
PrezesTegoBurdelu 2014-04-05, 20:31 11
EEEEEE, co ma wspólnego parkowanie w miejscach dla inwalidów z tym że jakiś idiota cofając nie upewnił się że nikogo z tyłu nie ma?
Zgłoś
Avatar
dertaz 2014-04-05, 20:38 11
@up chyba nie zrozumiałeś przekazu
Zgłoś
Avatar
NieWiemZeWiem 2014-04-05, 20:40 94
2UP@ bo osoba jadąca na wózku przez cały parking jest w większym niebezpieczeństwie! takie to kurwa trudne?
On nie odskoczy, nie zatrzyma sie w miejscu, nie przyspieszy i tak dalej. Jeszcze osoba na wózku jest w wzroście dziecka więc jeszcze gorzej zauważyć ich cofając. Nie mogą się wychylić za auta żeby zoabczyć czy właśnie jakiś baran nie cofa auta 10km/h

Wkurwiają mnie osoby parkujące na takich miejscach. Gdyby było "miejsce dla osób z małym kutasem" to ludzie są tak leniwi że i tak by parkowali.
Zgłoś
Avatar
hubi96 2014-04-05, 20:51
taki filmik i 100 murzyńskich kutasów w dupe typom którzy podrabiają karty inwalidy
Zgłoś
Avatar
Erni90 2014-04-05, 20:53 4
Dużo ludzi oszukuje że jest niepełnosprawna. Moja sąsiadka stawia samochód pod blokiem na miejscu dla niepełnosprawnych bo ma kartę męża który umarł już z 5 lat temu a jebana nadal staje na tym miejscu. Wkurwia mnie bo nie szanuje niepełnosprawnych ludzi.(prawdziwie niepełnosprawnych a nie takich co palcem jednym nie mogą ruszać i mają rentę i grupę inwalidzką)
Zgłoś
Avatar
n................e 2014-04-05, 21:37 2
kiedyś jak ktoś się urodził i było z nim coś nie tak to zrzucano go ze skały, teraz dostaje forsę za to że żyje... Po za tym jedno misce dla kalek zajmuje 3 normalne i zawsze jest ich kilka i wszystkie zawsze puste.
Zgłoś
Avatar
Lukasz2525 2014-04-05, 21:39 9
Up Rzadko są puste , bo z reguły stoi tam drogie niemieckie auto , którego właściciel kuleje na jedną nogę
Zgłoś
Avatar
oceniajcie 2014-04-05, 21:40 4
@UP to aż dziwne, że ty w dzieciństwie smaku gruzu nie poczułeś
Zgłoś
Avatar
sarenkowy 2014-04-05, 21:41 2
Powiedzcie o co kurwa chodzi z #tymi #żydowskimi #napisami? Brak słów, jebana pseudo moda zza oceanu...
Zgłoś
Avatar
nanab 2014-04-05, 21:44
Zaraz przy wejściu też mógłby go jakiś debil rozjechać.
Zgłoś
Avatar
w................5 2014-04-05, 21:48 2
Może gdyby miejsc dla inwalidów robiono 4,6 przed supermarketem to by kurwa ludzie szanowali.
Ale nie kurwa! Trzeba ich najebać 80! Przyklad? Poznań City Center- CH będące porażką pod każdym względem postanowiło zrobić po 20 miejsc na każdym z 3542341 poziomów parkingu i nie ma chuja aby ich nie traktować jak normalnych miejsc postojowych. Wielki karny kutas za takie rozwiązania.
Zgłoś
Avatar
szymy 2014-04-05, 21:50 2
Mandat za parkowanie na miejscu dla niepełnosprawnych: 500 zł + 5 pkt karnych
Odholowanie pojazdu na parking przez SM np. we Wrocławiu: ok. 500 zł

Tak więc te "2" minuty mogą nas kosztować nawet i 1000 zł, a to już mnie bardziej odstrasza niż cały ten filmik
Zgłoś
Avatar
SharpSe 2014-04-05, 21:56 6
sarenkowy napisał/a:

Powiedzcie o co kurwa chodzi z #tymi #żydowskimi #napisami? Brak słów, jebana pseudo moda zza oceanu...



To z Twittera. To taka alternatywa dla pejsbuka. Polecam. Ale nie o tym. Wszystkim tym którzy parkują na miejscach dla inwalidów życzę z całego serca kalectwa. Bardzo mnie to wkurwia. Życie im dojebało wystarczająco. Ktoś wcześniej napisał że kiedyś takich ludzi się zrzucało ze skały. Nie żyjemy kiedyś tylko teraz i inteligencja idzie ramię w ramię z człowieczeństwem. Gdybyś żył w owych czasach twoje IQ pozwalałoby tylko na pasanie bydła. Ewentualnie w latach młodzieńczych na jebaniu cię w dupę przez bywalców domów miłości.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie