18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:15
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 Drzewo i piorun - popularne w ostatnich 24h
Gościu postrzelił się w pachwinę. Facet doświadczony w posługiwaniu się bronią, ponoć właściciel sklepu z bronią... Nevada.



Kabura typu appendix carry



Sprzed 2 lat więc może było, nie znalazłem.
Zgłoś
Avatar
C................n 2020-06-21, 14:17 2


Nieuchronne skojarzenie
Zgłoś
Avatar
maksymilian45 2020-06-21, 14:24 2
Jak trzyma niezabezpieczoną broń, naładowaną to tak jest.
Zgłoś
Avatar
żmij 2020-06-21, 15:16 9
Ni chuja, jak powiedział pewien rolnik wyjmując z kosiarki same jaja.

maksymilian45 napisał/a:

Jak trzyma niezabezpieczoną broń, naładowaną to tak jest.



Nie każda broń ma nastawny bezpiecznik.
Zgłoś
Avatar
T3RMINATOR 2020-06-21, 15:30 2
Teraz pytanie, czy ujebał sobie pindola czy tylko oparzył się gazami wylotowymi z lufy?
Zgłoś
Avatar
paczekmaster 2020-06-21, 15:57 1
żmij napisał/a:

Nie każda broń ma nastawny bezpiecznik.



Glock ma jedynie zabezpieczenie w spuście, ale i tak głupotą jest nosić przeładowaną broń.
Zgłoś
Avatar
Grymson 2020-06-21, 16:07 5
paczekmaster napisał/a:

Glock ma jedynie zabezpieczenie w spuście, ale i tak głupotą jest nosić przeładowaną broń.



Nie glupota jest nosic przeladowana bron tylko nosic ja w takim miejscu... Mialby z tylu to nic by mu sie nie stalo. Zachcialo sie gosciowi udawac cowboya to ma.
Zgłoś
Avatar
MS7 2020-06-21, 16:30 2
Nie postrzelił się w pachwinę, tylko broń wystrzeliła przypadkiem. Może i przez jego błąd, ale na pewno to nie jest postrzelenie
Zgłoś
Avatar
Mrrm 2020-06-21, 17:15 4
Przeładował, nikt tak nie robi jak nie chce użyć broni. Jakieś zwarcie na stykach chyba gościu miał.
Zgłoś
Avatar
Kurzy18 2020-06-21, 17:51 19
Macie pojęcie o broni jak kurwy o poezji. Najpierw poczytać trzeba lub może trochę praktyki nabrac a potem ewentualnie próbujcie wypowiadania się. Po pierwsze primo noszenie broni z wprowadzonym nabojem do komory to dość powszechna praktyka w USA ze względu na fakt, iż skraca to moment jej użycia czyli żyć albo nie. Po drugie to Glock ma 3 zabezpieczenia i tylko jeden z nich znajduje się na języku spustowym a dwa kolejne na iglicy. A po trzecie sposób noszenia w ten sposób nie jest niczym nowym i innowacyjnym czy też szpanerskim jest po prostu jednym z elementów taktyki UTS Urban Tactical Shoting. Ta sytuacja mogła mieć wiele przyczyn jak np uszkodzenie mechanizmu napinacza iglicy, zespołu spustowego itp.
Pozdrawiam i zachęcam do lektury oraz chociaż raz w życiu na strzelnicę
Zgłoś
Avatar
Ziber94 2020-06-21, 18:37
A już myślałem że będzie laureat nagrody Darwina
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2020-06-21, 18:54 4
Kurzy18 napisał/a:

Macie pojęcie o broni jak kurwy o poezji.



Moja ulubiona kurwa tomiki poezji Szymborskiej zna na pamięć...
A tak serio, czasem może brakować drugiej ręki do przeładowania. Lub ten stracony czas może decydować o życiu...

Tutaj jest film polskiego policjanta z Nevady. Wyjaśnia trochę sprawę, stamtąd podłapałem film.

Zgłoś
Avatar
krzysztof3011 2020-06-21, 18:55 3
Potwierdzam słowa Kurzego. Gówno się znacie. Jest wysoce zalecane noszenie broni z nabojem wprowadzonym do komory nabojowej. Pistolety bojowe z reguły nie mają bezpieczników nastawnych. Noszenie broni sposobem appendix carry (na brzuchu) jest bardzo popularne, ale ja wolę na godz. 4. Jednak boję się odstrzelenia sobie pindola.
Zgłoś
Avatar
dr.goebbels 2020-06-21, 19:11 2

Statystyka mówi, że najwięcej wypadków mają ludzie dość dobrze obyci z bronią (rutyniarze) co jest całkiem logiczne bo mają częsty kontakt z bronią i czasem o samopostrzale decyduje... inna kabura, inny mechanizm blokujący broń w kaburze, inna geometria kabury która powoduje inny chwyt broni.
W ub roku co najmniej dwóch ludzi ze służb postrzeliło się bo "zamknęli" palec na spuście kaburą co przy konstrukcjach bezkurkowych powoduje zadziałanie mechanizmu i strzał. Ot rutyna.
Jaki jest sens w ogóle nosić żelazo jak nabój jest nie wprowadzony? Dla osoby nieco obytej z bronią (mającej opanowany manual) dobycie przeładownie i strzał to czas w jakim napastnik może pokonać ok 10-15m.
w polszy policjant nie może mieć naboju w komorze, w usa mają nabój wprowadzony do komory, gdzie przy ilości broni na ulicy czas potrzebny na dobycie i przeładowanie może kosztować życie a co najmniej zdrowie.
A dzięki tym nabojom w komorze mamy czasem fajne materiały
Zgłoś
Avatar
Isstred95 2020-06-21, 21:32
Tylko idiota tak nosi broń
Zgłoś