18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 31 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:25
🔥 Żydów nie obsługujemy - teraz popularne
Avatar
L................z 2024-01-10, 16:02 1
Typowe „ice cold”.
Zgłoś
Avatar
KtM 2024-01-10, 16:38 2
ale gówno …
Zgłoś
Avatar
Halman 2024-01-10, 16:46 6
KtM napisał/a:

ale gówno …


bardzo mi przykro że wszystkie twoje dwa tematy zostały wyjebane ale nie musisz się z tego powodu mścić na innych.
Zgłoś
Avatar
KtM 2024-01-10, 17:01 2
Halman napisał/a:

bardzo mi przykro że wszystkie twoje dwa tematy zostały wyjebane ale nie musisz się z tego powodu mścić na innych.



absolutnie, koło chuja mi to lata… a ciebie to już chyba z roboty wyjebali… o ile to prawda była
Zgłoś
Avatar
LizTruss 2024-01-10, 18:40 9
Jakie szczęście, że kacapy siedza u siebie. Jaki byłby dramat jakby podludzie ze wschodu zalali Polske bandytami jeżdżącymi po pijaku i kurwami roznoszącymi HIVa. Wyobraźcie sobie jakby jeszcze pobierali zasiłki a ich bachory zabierały miejsca Polskim dzieciom w żłobkach, przedszkolach i szkołach... gdyby na dodatek mieli jakiegos skutwialego bandytę za bohatera narodowego i uczyli dzieci, ze trzeba go szanować i wysławiać spiewajac piesni itd. Napewno wjebaliby się do największych miast takich jak warszawa, Kraków i Wrocław. Wtedy na ulicach co 2 minuty mozna byłoby słyszeć ten skurwialy jezyk... uff jak dobrze, ze siedza u siebie.
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-01-10, 19:36 2
LizTruss napisał/a:

Jakie szczęście, że kacapy siedza u siebie. Jaki byłby dramat jakby podludzie ze wschodu zalali Polske bandytami jeżdżącymi po pijaku i kurwami roznoszącymi HIVa. Wyobraźcie sobie jakby jeszcze pobierali zasiłki a ich bachory zabierały miejsca Polskim dzieciom w żłobkach, przedszkolach i szkołach... gdyby na dodatek mieli jakiegos skutwialego bandytę za bohatera narodowego i uczyli dzieci, ze trzeba go szanować i wysławiać spiewajac piesni itd. Napewno wjebaliby się do największych miast takich jak warszawa, Kraków i Wrocław. Wtedy na ulicach co 2 minuty mozna byłoby słyszeć ten skurwialy jezyk... uff jak dobrze, ze siedza u siebie.



Nie nie biedny ksenofobie, to po prostu Ty siedzisz zamknięty w piwnicy i nikt Ciebie nie odwiedza

KtM napisał/a:

ale gówno …



Sugeruje bez dźwięku, wtedy jest znośnie
Zgłoś
Avatar
smc 2024-01-11, 0:15
Nie każda Kobieta lubi lody.
Zgłoś
Avatar
Cymesowy 2024-01-11, 10:12 3
LizTruss napisał/a:

Jakie szczęście, że kacapy siedza u siebie. Jaki byłby dramat jakby podludzie ze wschodu zalali Polske bandytami jeżdżącymi po pijaku i kurwami roznoszącymi HIVa. Wyobraźcie sobie jakby jeszcze pobierali zasiłki a ich bachory zabierały miejsca Polskim dzieciom w żłobkach, przedszkolach i szkołach... gdyby na dodatek mieli jakiegos skutwialego bandytę za bohatera narodowego i uczyli dzieci, ze trzeba go szanować i wysławiać spiewajac piesni itd. Napewno wjebaliby się do największych miast takich jak warszawa, Kraków i Wrocław. Wtedy na ulicach co 2 minuty mozna byłoby słyszeć ten skurwialy jezyk... uff jak dobrze, ze siedza u siebie.



Jak ja tych 'KACAPÓW' nienawidzę, niech spierdalają skąd przyszli na swoją ziemie obiecaną ha tfu
Zgłoś
Avatar
LizTruss 2024-01-11, 18:50
Siriuz napisał/a:

Nie nie biedny ksenofobie, to po prostu Ty siedzisz zamknięty w piwnicy i nikt Ciebie nie odwiedza
Sugeruje bez dźwięku, wtedy jest znośnie



Ok ksenofob - zgadza sie ale mam jeszcz inne zalety.
Zgłoś