18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
"(...)pomyślałam, jakie to bogactwo sobie Szwecja przygarnęła wraz z imigrantami. Jaki to jest potencjał różnych sposobów myślenia, wrażliwości, puli genetycznej

Zawsze w takich momentach jest mi po prostu wstyd za ten straszny 2014 rok, kiedy Polska nie przyjęła imigrantów. Nigdy nie potrafię tego zrozumieć"


Stąd ale źródeł jest wiele.



Zgłoś
Avatar
m................n 2019-12-12, 14:23 3
to niech tam wypierdala i nie wraca.
Zgłoś
Avatar
niemamskarpet. 2019-12-12, 14:31 12
jak kurwa nie przyjęła !!! a ukradkiem kto wpuścił 1,5 miliona banderowców ?
Zgłoś
Avatar
marvel321 2019-12-12, 14:41 6
niemamskarpet. napisał/a:

jak kurwa nie przyjęła !!! a ukradkiem kto wpuścił 1,5 miliona banderowców ?



ale oni są biali, a to sie nie liczy. Imigrant musi być glupi i czarny. Inaczej to nie imigrant
Zgłoś
Avatar
mam_racje 2019-12-12, 14:46 2
Wiemy już, że Olga Tokarczuk nie zamierza przedstawiać w Szwecji swojego kraju z jak najlepszej strony. Zamiast tego mówi o tym, że polski rząd nie jest otwarty i jak bardzo jej wstyd. Teraz w rozmowie z RMF FM noblistka zdradziła, co tak bardzo zachwyciło ją w Szwecji. Okazuje się, że... imigranci. - Pomyślałam, jakie to bogactwo sobie Szwecja przygarnęła wraz z imigrantami. Jaki to jest potencjał różnych sposobów myślenia, wrażliwości, puli genetycznej - mówiła Tokarczuk.
Zgłoś
Avatar
TomBe 2019-12-12, 14:51 9
Gdyby nie Sadistic to bym kurwa nie wiedział, że to taka zjebana umysłowo pizda.
Co za kurwa syf!!!
Aż mnie na wymioty bierze jak czytam, że wpuszczając imigrantów byłaby bogatsza pula genetyczna.
Ty jebana plugawa kurwo!!! Wstyd, że taki umysłowy zjeb dostał Nobla. Wstyd!!!
Zgłoś
Avatar
kolosasz 2019-12-12, 15:00
@upice i @upy

ty, ale polską noblistkę to ty szanuj
Zgłoś
Avatar
poligon6 2019-12-12, 15:05 11
kolosasz napisał/a:

ty, ale polską noblistkę to ty szanuj



LOL. Jej rodzice to Ukraincy, tylko mieszkaja w Polsce.
Zgłoś
Avatar
Byku35 2019-12-12, 15:16 2
Policeman napisał/a:

Nie wiem czy ktokolwiek tutaj czytał książki Olgi Tokarczuk, nie ma czym się chwalić, ale przeczytałem swego czasu Biegunów, głównie dlatego, że zdobyła nią Nike i przyznam, że książka jest męcząca, nie intelektualnie, ale to taki przesiąknięty średniej jakości przemyśleniami i sądami autorki wytwór o sprawach oczywistych. Nie porwał mnie styl, wątki zbyt dobrze się nie zazębiły, ale przecież nie o recenzję jej książek chodzi. Olga Tokarczuk to postać, która na czerskiej ma własną parcelę niemal, jej antypolskie poglądy są wielu ludziom dobrze znane, ale naprawdę sprytnie prezentowane. Nie robi tego dramatycznie jakimiś chamskimi i bezzasadnymi wynurzeniami, ale zawsze jakby tak mimochodem. Porównanie jest takie mniej więcej jak pomiędzy nauczycielem, który mówi "Pana syn jest debilem" a "Wszyscy w szkole świetnie poradzili sobie z tym testem, był w sumie łatwy, pana syn zdobył 0 pkt, a przy okazji za miesiąc jest wycieczka szkolna". Zawsze są to jakieś konkretne zarzuty pomiędzy strumieniami przemyśleń. Uważam, że jest to gorsze niż jawna nienawiść, bo w tej formie działa to mocniej. Dostała Nobla bo przecież teraz jest szczyt sezonu antypolskości, uroszczenia wchodzą w najwyższą fazę, trzeba szybko wskazać Polakom elitę intelektualną, która będzie epatować słusznym [zdaniem eskimosów] przekazem. To jest wielowektorowa strategia ataku na Polskę, a ludzie biją brawo i gratulują - och idioci.



prawdziwy sadol nie czyta tak dużo jak ty napisałeś a co dopiero książkę
Zgłoś
Avatar
r................1 2019-12-12, 15:29 8
Readyluke napisał/a:

Pies was w dupę jebał tępe polaczki. Chuj tam, że przez 123 lata niewoli jak i teraz wszyscy spierdalali z tych terenów i jakoś cały świat pomagał polaczkom w niedoli. Hipokryzja wychodzi wam dupami



Z tego co mnie uczyli w szkole Polacy nikogo nie ruchali na siłę i nie pluli kobietom z tych krajów w twarz.
Zgłoś
Avatar
J................k 2019-12-12, 15:37 7
seattle napisał/a:

Głupie lewackie babsko



Powinna istnieć nagroda kurwy babilońskiej
Zgłoś
Avatar
NataliaW 2019-12-12, 15:39 15
Dostała Nobla za plucie na Polaków, na wszystko co polskie, za to że nazwała Polaków mordercami Żydów i handlarzami niewolników, dodatkowo że byliśmy kolonizatorami . Tyle , taka moda , tak wieje wiatr i takie kurwy na tym się wybiją. Książki grossa to bełkot historyczny który każdy historyk obali ale w USA są bestsellerami.
Zgłoś
Avatar
kampton 2019-12-12, 15:39 5
Ona dostała Jobla a nie Nobla.
Zgłoś
Avatar
ziarqo 2019-12-12, 15:41 3
Różnych sposobów myślenia? To czemu podobni do niej tak bardzo nie lubią prawicowego i konserwatywnego sposobu myślenia? Banda hipokrytów.
Zgłoś
Avatar
dwakilo 2019-12-12, 15:42 1
Typowe prawactwo. Polka otrzymała jedno z najważniejszych wyróżnień ale prawackie skurwysyny nie potrafią tego docenić. Zapewne żaden z was nie przeczytał w tym roku żadnej książki. ŻADNEJ.
Zgłoś
Avatar
M00nSpeLL 2019-12-12, 15:49
na i ma rację, a banda sadoli czy innych wykopków na minimalnej jak zawsze pierwsza do krytykowania.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie