18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Gandalf 2022-07-04, 15:48 52
Który masz numerek?
78
Ja 74 tylko w kiblu byłem
Zgłoś
Avatar
siwybis 2022-07-04, 15:52 2
W sumie to rozjebał się w najlepszym możliwym miejscu. Laweta niepotrzebna.
Zgłoś
Avatar
SethGecko 2022-07-04, 16:13 2
Tym razem dziadek nie najlepiej zaplanował wymuszenie odszkodowania
Zgłoś
Avatar
miedzianek 2022-07-04, 16:28 3
dzien dobry, mam uszkodzona, chlodnice, da sie zrobic tak na szybko poza kolejnoscia?
Zgłoś
Avatar
FuckerMan 2022-07-04, 17:50 1
Dziadka nie musiał naprowadzać ;D idealnie wjechał
Zgłoś
Avatar
Nemrod90 2022-07-04, 17:58 14
Personel warsztatu sam jest sobie winny, pozwalając klientom samodzielnie wjeżdżać na stanowisko. Część społeczeństwa jest na to po prostu zbyt głupia i stanowi zagrożenie dla wszystkich wokół. W moim zakładzie też kiedyś pozwalaliśmy, aż pewnego razu jeden idiota "zaparkował" w kanale, od tamtej pory sam wjeżdżam.
Zgłoś
Avatar
Teuwil 2022-07-04, 19:18
Ja trochę nie na temat, ale właśnie wpadł mi pewien pomysł. W takich warsztatach, na ścianie na przeciwko kanału, jakby zawiesić duże lustro , nisko od samej podłogi, to było by dużo łatwiej wjeżdżać na odkryty kanał.
Zgłoś
Avatar
zlaskipanskiejbozydarr 2022-07-04, 19:19 8
Teuwil napisał/a:

Ja trochę nie na temat, ale właśnie wpadł mi pewien pomysł. W takich warsztatach, na ścianie na przeciwko kanału, jakby zawiesić duże lustro , nisko od samej podłogi, to było by dużo łatwiej wjeżdżać na odkryty kanał.



Serio? Ty masz prawko?
Zgłoś
Avatar
freddy.krueger 2022-07-04, 19:22
Ludzie jeszcze się dziwią dlaczego prawojazdy nie jest bezterminowe ...
Zgłoś
Avatar
Juzwa 2022-07-04, 20:45 4
Staremu dziadowi powinni jakieś 10 lat temu potargać prawo jazdy i dać mu zeżreć. Górna granica jeżdżenia autkiem powinna być określona według sprawności psychofizycznej. Badanie co rok po 60 roku życia. Nie zdałeś? spierdalaj zza kierownicy.
Zgłoś
Avatar
miedzianek 2022-07-05, 23:00
Juzwa napisał/a:

Staremu dziadowi powinni jakieś 10 lat temu potargać prawo jazdy i dać mu zeżreć. Górna granica jeżdżenia autkiem powinna być określona według sprawności psychofizycznej. Badanie co rok po 60 roku życia. Nie zdałeś? spierdalaj zza kierownicy.



true. Ale elektorat by sie wkurzyl i by byla lipa w wyborach
Zgłoś
Avatar
yellow87 2024-07-22, 10:37
Nemrod90 napisał/a:

Personel warsztatu sam jest sobie winny, pozwalając klientom samodzielnie wjeżdżać na stanowisko. Część społeczeństwa jest na to po prostu zbyt głupia i stanowi zagrożenie dla wszystkich wokół. W moim zakładzie też kiedyś pozwalaliśmy, aż pewnego razu jeden idiota "zaparkował" w kanale, od tamtej pory sam wjeżdżam.



xDDDDD Zgaduję że to baba była?
Zgłoś