18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:14
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
🔥 Olimpiada 1936 - teraz popularne
🔥 Biały wydymał czarnego ... - teraz popularne
Avatar
P................2 2023-01-30, 7:26 22
No tak, a reszta więźniów siedzi oczywiście za niewinność xD. Ah ta fałszywa moralność ludzi w więzieniu
Zgłoś
Avatar
Pawehan 2023-01-30, 8:27 33
Piesek22 napisał/a:

No tak, a reszta więźniów siedzi oczywiście za niewinność xD. Ah ta fałszywa moralność ludzi w więzieniu



Są przestępstwa które nawet w więzieniu są niedopuszczalne
Zgłoś
Avatar
Tobiahus96 2023-01-30, 8:32 2
Piesek22 napisał/a:

No tak, a reszta więźniów siedzi oczywiście za niewinność xD. Ah ta fałszywa moralność ludzi w więzieniu



A jak w pierdlu siedzą złodzieje i trafi do nich jakiś pedofil, którego będą napierdalali to też powiedz 'ah ta fałszywa moralność'?
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2023-01-30, 8:49 5
Piesek22 napisał/a:

No tak, a reszta więźniów siedzi oczywiście za niewinność xD. Ah ta fałszywa moralność ludzi w więzieniu



Wiesz co inne zajebać portfel czy handlować metą albo jebnąć chłopa bo np alkocholik i dymy robił
A co innego zabić dziecko albo być majciarzem lub lubić dzieci
Ja myślę że są na tym świecie takie zbrodnie których nawet Jezus Chrystus by nie wybaczył....
Zgłoś
Avatar
Quassar 2023-01-30, 9:21 7
silwerbalk napisał/a:

Wiesz co inne zajebać portfel czy handlować metą albo jebnąć chłopa bo np alkocholik i dymy robił
A co innego zabić dziecko albo być majciarzem lub lubić dzieci
Ja myślę że są na tym świecie takie zbrodnie których nawet Jezus Chrystus by nie wybaczył....



Gdyby tylko istniał
Zgłoś
Avatar
htp 2023-01-30, 9:37 8
Quassar napisał/a:

Gdyby tylko istniał



Jezus był postacią historyczną, akurat co do jego istnienia nie ma wątpliwości.
Zgłoś
Avatar
Leatherface 2023-01-30, 10:00
Jakby byĺa biała to do zajebania ścierwo, ale jest czarna więc dobrze zrobiła
Zgłoś
Avatar
goral__ 2023-01-30, 10:37 1
Tobiahus96 napisał/a:

A jak w pierdlu siedzą złodzieje i trafi do nich jakiś pedofil, którego będą napie**alali to też powiedz 'ah ta fałszywa moralność'?



powinno być tak: złodziej powinien siedzieć bez dłoni, a pedofil bez małego
Zgłoś
Avatar
Jim_Carrey 2023-01-30, 11:31
Glupia blondyna bardzo dobrze ha tfu
Zgłoś
Avatar
CzarnyAdolf 2023-01-30, 11:34
Po latach takiego traktowania z całą pewnością wyjdzie na wolność jako zresocjalizowana wartościowa obywatelka
Zgłoś
Avatar
Kielu 2023-01-30, 12:01
Ciekawe czy "matka" Madzi tez taki wpierdol dostała ?
Zgłoś
Avatar
lubiewdupee 2023-01-30, 13:24
silwerbalk napisał/a:

Wiesz co inne zajebać portfel czy handlować metą albo jebnąć chłopa bo np alkocholik i dymy robił
A co innego zabić dziecko albo być majciarzem lub lubić dzieci
Ja myślę że są na tym świecie takie zbrodnie których nawet Jezus Chrystus by nie wybaczył....



jezus chrystus nie istnieje psychopato

no i super pewnie wyrosłyby na pedofila
Zgłoś
Avatar
igor2014 2023-01-30, 13:34
CzarnyAdolf napisał/a:

Po latach takiego traktowania z całą pewnością wyjdzie na wolność jako zresocjalizowana wartościowa obywatelka



Raczej nie wyjdzie , mordercy dzieci i pedofile zazwyczaj kończą w takich osrodkach na kracie .

Piesek22 napisał/a:

No tak, a reszta więźniów siedzi oczywiście za niewinność xD. Ah ta fałszywa moralność ludzi w więzieniu



Mało jest takich siedzących za niewinnośc(choć i tacy się zdarzają ) ale jest różnica w siedzeniu za morderstwo dziecka , pedofilie czy np za oszustwa podatkowe , podpierdolen.e cukierka w biedrze lub jazde po pijaku na rowerze,chyba ,że dla ciebie jeden ch.j czy ktos zamordował dzieciaka czy powinoł kalesony w lumpeksie.
Zgłoś
Avatar
Baxon 2023-01-30, 16:40
goral__ napisał/a:

powinno być tak: złodziej powinien siedzieć bez dłoni, a pedofil bez małego



Ale ty wiesz ze gwałt na kimś nie odbywa się wyłącznie za pomocą penisa? Pedofil czy gwałciciel powinien siedzieć sparaliżowany od szyi w dół zdany na łaskę innych żeby każda kolejna godzina na tym padole była dla niego piekłem
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie