18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Drodzy Sadole oto najnowsze info z mojego pięknego BIAŁEGOstoku. U nas ciapaci sami dochodzą do rozsądnych wniosków

Ul. Pomorska. Szkoła koraniczna będzie zburzona



Budynek nie ma dachu oraz okien. I już nigdy nie będzie miał. Muzułmanie ostatecznie rezygnują z budowy szkoły koranicznej przy ulicy Pomorskiej. Powodem jest brak pieniędzy. Teraz chcą sprzedać działkę.

swoją drogą uczyłem się w podstawówce nieopodal i pamiętam jak się chodziło grać tam w chowanego wszędzie swastyki itp
Zgłoś
Avatar
aldziaw 2014-02-01, 0:26
Muzułmanie i brak kasy? Hmm pewnie ktoś im świnię podłożył i się wstydzą przyznać
Zgłoś
Avatar
15243 2014-02-01, 0:28
Przyczyny już kiedyś objaśniałem, po prostu białystok zniszczył województwo i wszystko zagarnia pod siebie - nie dość, że na siłę podciągnięto miasta pod to województwo to jeszcze stol(ec)ica województwa doi te miasta :x
Zgłoś
Avatar
T................X 2014-02-01, 0:34 3
Zgłoś
Avatar
JURIJ_77 2014-02-01, 0:53 8
Cytat:

Przyczyny już kiedyś objaśniałem, po prostu białystok zniszczył województwo i wszystko zagarnia pod siebie - nie dość, że na siłę podciągnięto miasta pod to województwo to jeszcze stol(ec)ica województwa doi te miasta :x



no nie chce mi się wstawiać JPGa z maścią ...

ale ... uuuuuuuuuu patrzę chłopaczek (u)Łomży albo z (p)Suwał(e)k(wyszedł) ... toż to miasto leży nigdzie, koło niczego i pośrodku niczego. Analogicznie mógłbym napisać o Suwałkach - bo też się plują jak "wielkomiejska" 60 tysięczna uŁomża aspirująca do miana miasta wojewódzkiego - Z CZYM DO LUDZI. Wy nawet dworca PKP nie macie. Prawda jest taka, że Mazowsze was nie chce, a Podlasie was się wstydzi. Zabierajcie swoją bezludną wyspę gdziekolwiek i nie każcie łożyć na te wypiździewa kasy - zobaczycie jak Warszawa o was zadba muahaha.

(- nie pochodzę z Białegostoku)
Zgłoś
Avatar
gringo2412 2014-02-01, 1:10 1
po cholerę burzyć taki budynek? nie lepiej go jakos wykorzystać? Np rzeźnie otworzyć czy coś?
Zgłoś
Avatar
hogg 2014-02-01, 1:16
wi4droman napisał/a:



swoją drogą uczyłem się w podstawówce nieopodal i pamiętam jak się chodziło grać tam w chowanego wszędzie swastyki itp



W Białymstoku swastyki? Chyba sierpy i młoty.
Zgłoś
Avatar
majkel1615 2014-02-01, 1:19 3
@up

słyszałeś kawał o chacie?

cha Cie pojebało z tymi sierpami.
Zgłoś
Avatar
kamil87s 2014-02-01, 2:13 3
Nie śledzistoku dziecko, tylko BIAŁEGOstoku i nie cwaniakuj bo ja tu się nie udzielam ,ale nie po to mój Pradziad walczył o Polskę aby jakaś męda ją dzieliła , a poza tym wóde pod kiełbaske tam waliłem buźka
Zgłoś
Avatar
KlinikaAborcyjna 2014-02-01, 10:51 5
15243 napisał/a:

Przyczyny już kiedyś objaśniałem, po prostu białystok zniszczył województwo i wszystko zagarnia pod siebie - nie dość, że na siłę podciągnięto miasta pod to województwo to jeszcze stol(ec)ica województwa doi te miasta :x



człowieczku obecny podział na województwa jest jaki jest i nie zależał od Białegostoku , myślisz że my Białostoczanie chcieliśmy aby do nas podpiąć część dawnego województwa łomżyńskiego i suwalskiego . A niby po co nam te dziadostwo na głowę było potrzebne ? dwie mało miasteczkowe wsie (Łomża 62000 i Suwałki 69000 ludzików) które razem liczą ~40% liczby mieszkańców Białegostoku . Nic tam u was nie ma i to nie jest wina Białegostoku
Zgłoś
Avatar
kroplowa 2014-02-01, 11:06
Ja tam słyszałem, że na Podlasiu to mieszkają nasi Tatarzy, a nie ciapaci. Gdyby było inaczej, i rzeczywiście to ciapaci stawiali ten budynek, to byłby on już dawno ukończony. Fundusze z bliskiego wschodu by się znalazły..
Zgłoś
Avatar
oozyxak0o 2014-02-01, 11:36 3
Za Białystok zawsze piwo
Zgłoś
Avatar
D3F 2014-02-01, 13:31
Po prostu to taki wypizdów, że nawet ciapaci się wynoszą ;]
Zgłoś
Avatar
krzak1945JP 2014-02-01, 15:14
tylko swinska krew nas ratuje. wystarczy maly slojiczek i po sprawie juz te k.....y nic tam nie postawia
Zgłoś
Avatar
15243 2014-02-01, 22:24
JURIJ_77 napisał/a:



no nie chce mi się wstawiać JPGa z maścią ...

ale ... uuuuuuuuuu patrzę chłopaczek (u)Łomży albo z (p)Suwał(e)k(wyszedł) ... toż to miasto leży nigdzie, koło niczego i pośrodku niczego. Analogicznie mógłbym napisać o Suwałkach - bo też się plują jak "wielkomiejska" 60 tysięczna uŁomża aspirująca do miana miasta wojewódzkiego - Z CZYM DO LUDZI. Wy nawet dworca PKP nie macie. Prawda jest taka, że Mazowsze was nie chce, a Podlasie was się wstydzi. Zabierajcie swoją bezludną wyspę gdziekolwiek i nie każcie łożyć na te wypiździewa kasy - zobaczycie jak Warszawa o was zadba muahaha.

(- nie pochodzę z Białegostoku)



akurat Łomża i Suwałki są na kluczowych szlakach komunikacyjnych nie jak gównostok, wysunięty na wschód (szkoda, że nie zawędrowaliście za granicę białoruską tylko zostaliście na wypiździewku aktualnego województwa), a tym bardziej białystok największy syf miast wojewódzkich - cała Polska z was beke ciśnie z najbardziej zacofanego miasta wojewódzkiego. A najlepsze jest to, że Europa miała na was totalnie wyjebane i puściła plany via baltici przez Łomżę i Suwałki, a nie wasze zapiździewo hahahaha
Zgłoś
Avatar
JURIJ_77 2014-02-02, 10:23 1
15243 napisał/a:

puściła plany via baltici przez Łomżę i Suwałki, a nie wasze zapiździewo hahahaha



to żeś dojebał ... muahaha puścili plany. Ponoć puszczono też plany budowy kosmodromu w Lublinie, ale czy kiedykolwiek ktoś się ich doczeka?

15243 napisał/a:

akurat Łomża i Suwałki są na kluczowych szlakach komunikacyjnych nie jak gównostok



widać - tak główne szlaki i tak bardzo uczęszczane, że zapomnieli dworca PKP zbudować. A jak już był (w Suwałkach) to zamknęli, bo ... za duże tłumy się pchały do pociągów muahaha.

15243 napisał/a:

cała Polska z was beke ciśnie z najbardziej zacofanego miasta wojewódzkiego



Europę to ja mam w dupie - licz dalej, że pani Merkel zafunduje za frajer biedakom z Łomży fajną drogę .. pffff. A Polska nie dba o wschód - boi się, że gdy rozbuduje się infrastrukturę to firmy z Warszawy, Poznania czy Krakowa przeniosą się do Białegostoku i Lublina - największy rynek zbytu Polski to WSCHÓD. Która partia budując drogi na wschodzie i rozwijając w ten sposób tą część Polski zaryzykuje utratę wyborców z całego kraju wiedząc, że zyskają ich niewielu w Białymstoku? Zwłaszcza, że elektorat jest tam dość stabilny i konserwatywny i te zyski nie są pewne? Ryży nawet zabrał kapustę z budowy odcinak 8ki, żeby zbudować obwodnicę Wrocławia ... podobna sprawa z lotniskiem - Warszafka cofnęła kasę na budowę. To jest Polska właśnie.

15243 napisał/a:

(szkoda, że nie zawędrowaliście za granicę białoruską tylko zostaliście na wypiździewku aktualnego województwa),



i co wtedy ty biedaku byś zrobił? Wtedy twoja uŁomża była by wipiździewem wschodnim ... i byś musiał jechać po sobie ... i ostatnia rzecz - skończ błaznować, bo to właśnie z was ułomżyniaków Polska ma totalną bekę - jak już napisałem wyżej - Z CZYM DO LUDZI ! Gówno mają, gówno mogą ale chodzą "Wyżej sram niż dupę mam". Natalia już wróciła z Bruklinu? Połowa siedzi w Czikago albo Njiu Jorku ... MUAHAHA. Jest was tam tak niewielu w tej mieścinie, że trzeba było założyć ośrodki dla cudzoziemców, którzy utrzymają przyrost naturalny. A Czeczeni już tam sobie otworzą swoją szkołę koraniczną ...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie