18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Drodzy Sadole oto najnowsze info z mojego pięknego BIAŁEGOstoku. U nas ciapaci sami dochodzą do rozsądnych wniosków

Ul. Pomorska. Szkoła koraniczna będzie zburzona



Budynek nie ma dachu oraz okien. I już nigdy nie będzie miał. Muzułmanie ostatecznie rezygnują z budowy szkoły koranicznej przy ulicy Pomorskiej. Powodem jest brak pieniędzy. Teraz chcą sprzedać działkę.

swoją drogą uczyłem się w podstawówce nieopodal i pamiętam jak się chodziło grać tam w chowanego wszędzie swastyki itp
Zgłoś
Avatar
15243 2014-01-31, 11:38
ŚLEDZIOstoku, poprawiaj błędy :d
Zgłoś
Avatar
brattonegohalika 2014-01-31, 11:38 3
No nie myślałem, że aż tak się zadomowili, że szkołę zaczęli budować. Całe szczęście, że ją zamykają, bo gdyby powstała, zjeżdżali by się do niej z całej Europy.
Zgłoś
Avatar
wi4droman 2014-01-31, 11:48 32
@15243
wrócił główny hejter Białegostoku
Zgłoś
Avatar
nowynick 2014-01-31, 12:05 4
Kto kupi ziemię skażoną budową meczetu?
Zgłoś
Avatar
quark 2014-01-31, 12:20 24
@up
spoko wystarczy poświęcić świńską krwią i można stawiać dom
Zgłoś
Avatar
hudziel 2014-01-31, 14:52 5
Ja bym postawił chlewnię
Zgłoś
Avatar
15243 2014-01-31, 17:14
wi4droman napisał/a:

@15243
wrócił główny hejter Białegostoku
Obrazek



no co tam leszcze? sry, jebłem się w gatunkach - śledzie
Zgłoś
Avatar
kamuha 2014-01-31, 21:44 5
wi4droman napisał/a:

@15243
wrócił główny hejter Białegostoku
Obrazek



Widzę że nie tylko stolica ma swoich hejterów. Różnica polega jedynie na skali zjawiska ( zamiast krajowego bardziej są to prowincjonalne kompleksy ).
Inna sprawa że to wygląda na podsrywanie swojego własnego gniazda, bo co by nie mówić Białystok w tej części Polski jest chyba jedyną ostoją cywilizacji. Bez urazy dla mieszkańców innych miejscowości - nic do nich nie mam a sam krajobraz północno-wschodniej Polski bardzo lubię.
Zgłoś
Avatar
Cyrk 2014-01-31, 23:27 1
Cytat:

Teraz chcą sprzedać działkę.

Mam nadzieję, że ktoś ją kupi i urządzi tam burdel...
Zgłoś
Avatar
Dee_Loc 2014-01-31, 23:29 7
Zabawa w chowanego? "Raz, dwa, trzy! Tomek za granatnikieeem!"?
Zgłoś
Avatar
s................7 2014-01-31, 23:41
Jak ktoś będzie stawiał budynek to opie*dolić fundamenty świńską krwią, głowe wieprza zakopać i gitara

Skażone bo skażone, ale jak oni tak to my ich bronią przeciwko nim ;P
Zgłoś
Avatar
Sadol2000 2014-01-31, 23:45 1
no kurwa taka kampa na piwko a teraz chuj rozjebią :/
Zgłoś
Avatar
Matuus 2014-01-31, 23:50
Jestem z Białegostoku. Biały chlew jakich mało, 16 letnich skindheadów po szyje.
Zgłoś
Avatar
maggie 2014-02-01, 0:19
kamuha napisał/a:



Widzę że nie tylko stolica ma swoich hejterów. Różnica polega jedynie na skali zjawiska ( zamiast krajowego bardziej są to prowincjonalne kompleksy ).
Inna sprawa że to wygląda na podsrywanie swojego własnego gniazda, bo co by nie mówić Białystok w tej części Polski jest chyba jedyną ostoją cywilizacji. Bez urazy dla mieszkańców innych miejscowości - nic do nich nie mam a sam krajobraz północno-wschodniej Polski bardzo lubię.



Białystok jest bardzo fajnym miastem, choć ja z Mazowsza, to często tam bywam Jednakże zjawisko dotyczy wszystkich miast, hejt na stolicę, bo najwięcej luda tam siedzi, za młodu uważam ją za multikulturową (młodość..), potem poleciałam do Londynu

Cyrk napisał/a:

Mam nadzieję, że ktoś ją kupi i urządzi tam burdel...



lepiej rzeźnię!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie