18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Drodzy Sadole oto najnowsze info z mojego pięknego BIAŁEGOstoku. U nas ciapaci sami dochodzą do rozsądnych wniosków

Ul. Pomorska. Szkoła koraniczna będzie zburzona



Budynek nie ma dachu oraz okien. I już nigdy nie będzie miał. Muzułmanie ostatecznie rezygnują z budowy szkoły koranicznej przy ulicy Pomorskiej. Powodem jest brak pieniędzy. Teraz chcą sprzedać działkę.

swoją drogą uczyłem się w podstawówce nieopodal i pamiętam jak się chodziło grać tam w chowanego wszędzie swastyki itp
Zgłoś
Avatar
15243 2014-02-02, 10:55
Cytat:

Europę to ja mam w dupie - licz dalej, że pani Merkel zafunduje za frajer biedakom z Łomży fajną drogę .. pffff. A Polska nie dba o wschód - boi się, że gdy rozbuduje się infrastrukturę to firmy z Warszawy, Poznania czy Krakowa przeniosą się do Białegostoku i Lublina - największy rynek zbytu Polski to WSCHÓD. Która partia budując drogi na wschodzie i rozwijając w ten sposób tą część Polski zaryzykuje utratę wyborców z całego kraju wiedząc, że zyskają ich niewielu w Białymstoku? Zwłaszcza, że elektorat jest tam dość stabilny i konserwatywny i te zyski nie są pewne? Ryży nawet zabrał kapustę z budowy odcinak 8ki, żeby zbudować obwodnicę Wrocławia ... podobna sprawa z lotniskiem - Warszafka cofnęła kasę na budowę. To jest Polska właśnie.



nie boi się, tylko mają na was wyjebane - zagarniacie to, co jeszcze możecie z Łomży i Suwałk, bo musicie sie czym pocieszyć, ale prawda jest taka, że nikt NORMALNY nie zainwestuje w taką dziurę jak wasza i wiedzą, że te pieniądze byłyby wyrzucone w błoto. Przykładeem wyjebania na was jest chociażby te lotnisko (hahahahahahah, burżujom ze śledziowa zachciało się latać - dobrze, że niektórzy zaczęli przecierać na oczy i iwidzieć jakimi pazernymi kurwami jesteście i zabierają wam hajs), s8 tez nie mniejsza beka z was
Zgłoś
Avatar
JURIJ_77 2014-02-02, 14:21
mów do słupa - słup jak dupa ... kończąc temat (bo dość mam czytania wylewanych żali chłopaczka z prowincji z bólem dupy) - Białystok coś ma, a wy macie CHUJA w dupie i chuja w dupie będziecie mieli. Plujcie się dalej - boli? I DOBRZE KURWA, ma boleć. Dalej będziecie śmierdzącą dziurą na prowincji Podlasia.

Aha - bo masz prawdopodobnie problemy ze słuchem, rozumieniem tekstu, albo jesteś po prostu głupi - napiszę po raz kolejny: nie mieszkam w Białymstoku ani z niego nie pochodzę.
Zgłoś
Avatar
kamuha 2014-02-03, 15:28
15243 napisał/a:



nie boi się, tylko mają na was wyjebane - zagarniacie to, co jeszcze możecie z Łomży i Suwałk, bo musicie sie czym pocieszyć, ale prawda jest taka, że nikt NORMALNY nie zainwestuje w taką dziurę jak wasza i wiedzą, że te pieniądze byłyby wyrzucone w błoto. Przykładeem wyjebania na was jest chociażby te lotnisko (hahahahahahah, burżujom ze śledziowa zachciało się latać - dobrze, że niektórzy zaczęli przecierać na oczy i iwidzieć jakimi pazernymi kurwami jesteście i zabierają wam hajs), s8 tez nie mniejsza beka z was



zaczynając ode mnie pisało ci to z 10 osób.
Nie wylewaj tutaj smutków bo mało nas to obchodzi. Piszę to jako osoba postronna nie związana z tamtym regionem. Kalanie własnego gniazda nie przynosi ani Tobie ani twojemu regionowi pożytku. Mieszkasz na prowincji która podlega pod miasto wojewódzkie czy ci sie to podoba czy nie. Chcesz być lepiej postrzegany do zamiast podsrywać innych zacznij pracować nad sobą.
Zgłoś