18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 11 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Tymczasem w Blumbergu
~Beny • 2021-07-29, 23:21
Pan koparkowy podobno nie dostał zapłaty za wykonaną pracę.
Lokatorzy mieli się wprowadzić 1-go sierpnia



Źródło takie a nie inne, bo na większości stron wołają o subskrypcję.
Zgłoś
Avatar
OnCo 2021-08-01, 12:45
Może i gość postąpił nieetycznie i że szkodą dla siebie. Możliwe, że wyczerpał już legalne drogi odzyskania pieniędzy. Niemniej jednak poniósł dużą ofiarę na rzecz tego, żeby dewelopery dwa razy się zastanowiły zanim będą próbowały kogoś wyrolować. Niby pozostanie to jako branżowa anegdotka, ale z drugiej strony to już nie będą tacy spokojni, bo może trafić się jakiś szaleniec co im krwi napsuje. Tak jak ten typów co pancerną koparką rozwalił pół jakiegoś amerykańskiego piździchowa.

Trochę jak z powstaniem - niby bez sensu i same straty, ale jednak pokazało że z Polakami trzeba się liczyć.

Namex napisał/a:

Mam do czynienia z tego typu zydowskim developerem. Kurwie syny zaczely robic ludzi co kupili u nich mieszkania w chuja.
Na poczatku byly terminy zmieniane. Bo to, bo sro.
Jak juz nie mogli zmienic terminow, to chuje zaczely probowac innych metod. A ludzie ani pieniedzy, ani mieszkania. Do tej pory 10 osob sie buja z nimi.
Akcja we Wroclawiu sie dzieje. Nigdy kurwa wiecej nie kupujcie mieszkan od tych skurwysynow zydowskich.
Lepiej samemu sobie zbudowac domek jednorodzinny, praktycznie taka sama cena jest, jak za taki chujowy bloczek 70m2, a jest 100% pewnosci, ze nikt numeru nie wywinie wam.



Budowlańce potrafią z dnia na dzień zostawić rozbabraną robotę, winc wiesz...
Zgłoś
Avatar
Synsinatra 2021-11-14, 17:28
djpyza napisał/a:

jak ktoś ma milion na kącie to się nie pcha do bloku jak ma trochę oleju w głowie tylko się buduje... trzeba być nieudacznikiem mieć bańkę na kącie i pchać się w blok xD



Ja bym w kącie nie trzymał pieniędzy, lepiej na koncie na przykład

Zgłoś