18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
dżonyłojlker 2024-09-15, 19:50 7
Ale kolor przywrócił.
Zgłoś
Avatar
Nome 2024-09-15, 20:23 12
oglądałam kiedyś dokumentalny film o jakimś ruskim mieście gdzieś daleko od moskwy, nie znajdę już teraz tego filmu, ale było to tak, jakaś ruska stara baba mieszkała w starym ruskim bloku i wypadło jej okno i poszła tam do kwaterunku i powiedziała, że wypadło jej okno, to oni jej powiedzieli, że nie naprawią jej okna, mogą dać jej inne mieszkanie, no i ona się zgodziła i przeprowadziła do innego mieszkania w tym samym bloku, i teraz musi płacić za dwa mieszkania i chodzi jeszcze bardziej głodna niż kiedyś, ale putina nadal kochała, i mówiła, że gdyby on wiedział...
Zgłoś
Avatar
ir0kez 2024-09-15, 20:29 3
Jaka śnieżyca
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-09-15, 20:34 1
Nome napisał/a:

oglądałam kiedyś film o jakimś ruskim mieście gdzieś daleko od moskwy, nie znajdę już teraz tego filmu, ale było to tak, jakaś ruska stara baba mieszkała w starym ruskim bloku i wypadło jej okno i poszła tam do kwaterunku i powiedziała, że wypadło jej okno, to oni jej powiedzieli, że nie naprawią jej okna, mogą dać jej inne mieszkanie, no i ona się zgodziła i przeprowadziła do innego mieszkania w tym samym bloku, i teraz musi płacić za dwa mieszkania i chodzi jeszcze bardziej głodna niż kiedyś, ale putina nadal kochała, i mówiła, że gdyby on wiedział...



Ja kiedyś widziałem fajny ruski film. Pili tam spirytus, a jeden gostek wsadził dziewczynie butelkę i następnie zastrzelił poczciwego Suńkę.
Zgłoś
Avatar
Nome 2024-09-15, 20:37 10
dżonyłojlker napisał/a:

Ja kiedyś widziałem fajny ruski film. Pili tam spirytus, a jeden gostek wsadził dziewczynie butelkę i następnie zastrzelił poczciwego Suńkę.



mój film to był dokument, może gdzieś znajdę

znalazłam

życie w rosji
Zgłoś
Avatar
ARock 2024-09-15, 21:18
Tam już śnieg pada, pierdzielona planeta płonie 🥵
Zgłoś
Avatar
hasfar 2024-09-15, 21:24 1
Włączam i to w ogóle nie bangla, myślę może tylko link do innej strony i nie wyrabia, ale sprawdzam źródło:



I to na serwerze sadola leży!
Chomiki od napędu prądniczek Wam pozdychały?
Zgłoś
Avatar
leonidkacap 2024-09-15, 21:43
mówi się wejść z drzwiami ale wychodzić pierwsze słyszę
Zgłoś
Avatar
Bmwf10520 2024-09-15, 21:56
Nome napisał/a:

oglądałam kiedyś dokumentalny film o jakimś ruskim mieście gdzieś daleko od moskwy, nie znajdę już teraz tego filmu, ale było to tak, jakaś ruska stara baba mieszkała w starym ruskim bloku i wypadło jej okno i poszła tam do kwaterunku i powiedziała, że wypadło jej okno, to oni jej powiedzieli, że nie naprawią jej okna, mogą dać jej inne mieszkanie, no i ona się zgodziła i przeprowadziła do innego mieszkania w tym samym bloku, i teraz musi płacić za dwa mieszkania i chodzi jeszcze bardziej głodna niż kiedyś, ale putina nadal kochała, i mówiła, że gdyby on wiedział...



W tym filmie było o córce Stalina co mieszkała w drewnianym niebieskim domku?
Zgłoś
Avatar
janusz_biznesu 2024-09-15, 22:00
Haha, a od tego wstrząsu dach się zsunął i śniegu napadało. Budowlańcy pewnie najebani, nawet nie pamietają, że ten blok stawiali.
Zgłoś
Avatar
smc 2024-09-15, 22:26 2
Oglądałem kiedyś ruski film, ale piłem spirytus i nie pamiętam nawet tytułu.
Zgłoś
Avatar
NapalonaFrytka 2024-09-15, 22:35 3
O kurwa orby, tam musiały zdarzyć się zjawiska paranormalne
Zgłoś
Avatar
BeardedBastard 2024-09-16, 0:49 3
dżonyłojlker napisał/a:

Ja kiedyś widziałem fajny ruski film. Pili tam spirytus, a jeden gostek wsadził dziewczynie butelkę i następnie zastrzelił poczciwego Suńkę.



Ten film się nazywa Ładunek 200 z 2007 roku.
Zgłoś
Avatar
Maniecky 2024-09-16, 0:49
Co on kurwa, portal otworzyl tymi drzwiami?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie