18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:20
Tymczasem w Otwocku
GeorgeHarvey1 • 2024-10-07, 13:48

W zeszłą niedzielę Gruzin strzelał do pary w samochodzie w Otwocku, po czym uciekł. Po policyjnej obławie zatrzymano go w Radziejowicach wraz ze wspólnikiem. Postawiono mu zarzuty usiłowania zabójstwa, posiadania narkotyków i broni bez zezwolenia.
Zgłoś
Avatar
DonKutassinio 2024-10-07, 21:06
Śmieć śmieciem, ale ja się pytam dlaczego go nie odjebali przy zatrzymaniu? czy będziemy każdego chujka traktować jak białego Polaka? co oni się kurwa jakiegoś matczaka nasłuchali?
tyle pytań, a wódki brak.

______________

Piszę raz i nie wracam, chuj mnie interesuje twoja odpowiedź. Jak chcę pogadać z kimś inteligentnym do gadam do siebie.
Zgłoś
Avatar
JanzDukli 2024-10-07, 21:26 3
takamahi napisał/a:

Jestem dobrej myśli, pisuary już wizami nie handlują bo nie mogą.



jak byś miał więcej niż 18 lat to byś wiedział, że PO w roku 2014 chcieli przyjąć 100 tysięcy ciapaków. Dlatego w 2015 przegrali wybory z PiSem
Zgłoś
Avatar
Krzy535 2024-10-07, 21:43
dostanie wyrok w zawiasach i tyle
Zgłoś
Avatar
takamahi 2024-10-07, 22:31 2
JanzDukli napisał/a:

jak byś miał więcej niż 18 lat to byś wiedział, że PO w roku 2014 chcieli przyjąć 100 tysięcy ciapaków. Dlatego w 2015 przegrali wybory z PiSem



Jak byś czytał prasę to byś wiedział że pis przyjął 366 tysięcy inżynierów z afryki i krajów muzłumańskich, Tusk może coś kiedyś chciał, może i na coś czeka, ale na na dziś dzień bilans zeszmacenia naszego kraju przez napływowe ludy niedostosowane mentalnie by tu żyć jest dodatni po stronie pisuarów.

______________

Jebać ruską propagandę, i tych co ją szerzą też.
Zgłoś
Avatar
A4boNla3hon3 2024-10-07, 22:32
Ciekawe kto nawpuszczał ponad 25000 gruzów?
Pozdrawiam tych co mieli okazję jeździć łuberem gdy za kierownicą był potomek stalina.
Zgłoś
Avatar
JanzDukli 2024-10-07, 22:59 1
takamahi napisał/a:

Jak byś czytał prasę to byś wiedział że pis przyjął 366 tysięcy inżynierów z afryki i krajów muzłumańskich, Tusk może coś kiedyś chciał, może i na coś czeka, ale na na dziś dzień bilans zeszmacenia naszego kraju przez napływowe ludy niedostosowane mentalnie by tu żyć jest dodatni po stronie pisuarów.



Jak byś potrafił czytać ze zrozumieniem, albo nie był fanatykiem rudego volksdojcza to byś wiedział że PiS i PO to jeden gnój.
O czym pisałem już tu kilka miesięcy temu:

Zgłoś
Avatar
takamahi 2024-10-07, 23:22
JanzDukli napisał/a:

Jak byś potrafił czytać ze zrozumieniem, albo nie był fanatykiem rudego volksdojcza to byś wiedział że PiS i PO to jeden gnój.
O czym pisałem już tu kilka miesięcy temu:



Mogę ci odpowiedzieć podobnie że gdybyś umiał czytać ze zrozumieniem itp, itd, to byś wiedział że mam w dupie i pis i po i znałbyś moje poglądy które na sadolu wykładałem już kilkukrotnie przy różnych okazjach. wklejał ci nie będę, se poszukaj jak masz chęć.

Jesteś tu takim samym nikim jak ja, szarym userem który coś czasem skrobnie w komentarzach, myślisz że będę pamiętał ciebie, i jeszcze będę pamiętał co sądzisz o pis i po?
Będę pamiętał, tak samo jak ty pamiętasz mnie i moje poglądy które opisałem kiedyś. Tak samo, czyli wcale.

______________

Jebać ruską propagandę, i tych co ją szerzą też.
Zgłoś
Avatar
Da_Ace 2024-10-08, 0:55 2
Prosty napisał/a:

Zaczęło się. Chcieliście cwele to macie. Otwarte granice kurwa mać



chlopie ten gruzin juz dawno byl w Polsce
Zgłoś
Avatar
Abibabe 2024-10-08, 4:27
Ach te piękne lata 90'
Zgłoś
Avatar
gumofilec 2024-10-08, 9:13 2
Prosty napisał/a:

Zaczęło się. Chcieliście cwele to macie. Otwarte granice kurwa mać



Typ wjechał na legalu do polski. Jak chcesz zabronić wjazdu legalnie innym? Zajebiesz im wizy żeby inne kraje zrobił nam to samo? Żaden rząd czegoś takiego nie zrobi. Kto kurwa my? Najbardziej komu zależy na imigrantach( i to najlepiej jakichś nielegalnych bo tacy dają się najbardziej wyzyskiwać?) to duże firmy które chcą mieć tanią siłę roboczą. A jako że i PIS i PO są kupowane przez lobbystów to mamy w chuj imigrantów i to już w tym momencie.
Zgłoś
Avatar
Matiboss 2024-10-08, 11:22
Macie swoja uśmiechnięto Polskę.
Zgłoś
Avatar
Tofik55 2024-10-08, 12:58
Za każdego poszkodowanego Polaka powinni odpowiedzieć polskojęzyczni Politycy i ich rodziny !!!!!!!oko za oko !!!!
Zgłoś
Avatar
zipi 2024-10-08, 18:44
ale trzeba być upośledzonym debilem zeby bronić nadal tego rządu i tfuska po tym co się odpierdala i nadal zwalać na PiS, lemingi bedą go bronić do konca swiata, bo jak by wyszło ze to tfusek sprzedał Polske i nie chciał muru to by im się swiat zawalił.
Zgłoś
Avatar
Qubec 2024-10-08, 21:55
Wolę polskich patoli niż tych obcych
Zgłoś
Avatar
Sandalek 2024-10-09, 18:04
@Prosty: Ja wiem, że dla tej jednej szarej komórki, którą masz, i która odpowiada za podtrzymywanie życia oraz przyjmowanie nowych wiadomości, to może być trudne. Ale Gruzini w Polsce byli od zawsze, a do tego nie potrzebują wizy, jeśli zostają tylko do 180 dni w roku. Ale co tam, pierdolnę prawackim tekstem, reszta idiotów polubi, a ja będę mógł się brandzlować do portretu Jarka na ścianie.
Zgłoś