18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (10) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Ludzie_to_DEBILE 2024-04-15, 19:06 4
smc napisał/a:

Można zaznaczyć różowym kolorem nicki ruskich agentów? Byłoby czytelniej na tym forum.



Zgłoś do ABW, niech ocenią kto jest ruskim agentem.

ps. argument wobec osoby a nie tezy to gówno a nie argument.

Zgłoś
Avatar
mit2 2024-04-15, 19:29 9
Ludzie_to_DEBILE napisał/a:

Ci to przynajmniej nam nie wciskają Zielonego Ładu, drogiego gazu z USA, technicznego zboża z Ukrainy, Żydowskich świeczek do sejmu, Paktów Imigracyjnych UE, Traktatów pandemicznych WHO, tzw. "równości" wg. ELGJEBETÓW według ONZ, nie rozbrajają naszej armii (Ukrainiec Dudenko) , nie pozywają nas w Strasburgu za zamykanie granicy dla syfu z Ukrainy.... długo by wymieniać...


Jacy wspaniali ci rosjanie!
Co tam wlatujące co raz rakiety, co tam kilkuletnia wojna hybrydowa, rzesza siatek szpiegowskich i fabryki trolli zalewających polski Internet Prawdziwi kurwa łaskawcy.
Nie wspominając o finansowaniu w całej Europie organizacji eko-terrorystycznych.
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-04-15, 19:51 1
mit2 napisał/a:

Jacy wspaniali ci rosjanie!
Co tam wlatujące co raz rakiety, co tam kilkuletnia wojna hybrydowa, rzesza siatek szpiegowskich i fabryki trolli zalewających polski Internet Prawdziwi kurwa łaskawcy.
Nie wspominając o finansowaniu w całej Europie organizacji eko-terrorystycznych.



O kurwa! Trolle internetowe! To ja już rozumiem dlaczego tak się boicie tej Rosji!
Zgłoś
Avatar
SkoPio1 2024-04-15, 19:54
wrzesin602 napisał/a:

do tego ręce upierdolone maczetą za kradzież pieniędzy



A po jaki chuj nam 560 bezrękich?!
Zgłoś
Avatar
s_e_b_e_x 2024-04-15, 21:17
Ludzie_to_DEBILE napisał/a:

U nas to trzeba by było sejm chyba zbombardować żeby pozbyć się agentur: Żydowskiej, Ukraińskiej, Niemieckiej, Amerykańskiej, UE, WEF, ONZ, WHO...



a czemu to z wielkiej litery piszesz coś co winno być z małej?
Zgłoś
Avatar
mit2 2024-04-15, 21:36 1
Siriuz napisał/a:

O kurwa! Trolle internetowe! To ja już rozumiem dlaczego tak się boicie tej Rosji!


Nie boję się kacapów. Ja nimi gardzę. Tak jak ukrami, białorusinami i całą resztą tej rusińskiej zarazy.
A działania trolli są na dłuższą metę bardzo szkodliwe społecznie. Powinieneś coś o tym wiedzieć
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-04-15, 21:42 2
mit2 napisał/a:

Nie boję się kacapów. Ja nimi gardzę. Tak jak ukrami, białorusinami i całą resztą tej rusińskiej zarazy.
A działania trolli są na dłuższą metę bardzo szkodliwe społecznie. Powinieneś coś o tym wiedzieć



Tak trolle srają po Internecie i dzięki nim mniej siedze na tych zjebanych portalach. Za to zjebany zachód wraz z UE dojebał 30% skumulowanej inflacji, a w niektórych branżach 100%, wzrost kosztów życia, cen energii, paliw... wszystko jest w chuj droższe. Wiec sorry, wole już żeby Ruskie trolle zalewały internet. Jebać zielonych komuchów, jakby Ruscy ich rozjebali to wcale bym sie nie pogniewał.
Zgłoś
Avatar
gonzor 2024-04-15, 22:48
Czyż to nie Polacy - Kaczyński wspierał Gruzję w rozwoju i budowaniu demokracji?
Czyżby coś poszło nie tak ??
Podpowiedzcie mi !
Zgłoś
Avatar
darek1234 2024-04-15, 23:45 4
Ludzie_to_DEBILE napisał/a:

Jak widze jak ktoś pisze RoSSja to wiem że mam doczynienia albo z ......... albo z propagandystą mającym za zadanie polaryzować społeczeństwo i budzić nienawiśc aby łatwiej było namówić Polaków aby umierali za Banderland.
To dlaczego państwa zachodnie nie chciały tej ustawy? A ja Ci powiem czemu, bo wtedy pierdolona komunistyczna UE by nie mogła również wpływać na Gruzję.



Widzisz synek,sam się pierdolnąłeś i to dwa razy - nie piszę z dużej litery narodowości kurewstwa, które gnębiło nasz naród przez wieki, to po primo; po secundo napisałeś Banderland, chuj że z dużej litery, ale i tak określiłeś przynależność do pseudopolaków typu Siriuz, prawdziwy Polak i inne durnie

Siriuz napisał/a:

O kurwa! Trolle internetowe! To ja już rozumiem dlaczego tak się boicie tej Rosji!



Ciebie powinni skasować admini, bo swoje argumentacje i wysrywy są na poziomie totalnego głupka (nie mówiąc, że kiedyś sam napisałeś o ruskim trollingu za pieniądze). Takich przygłupów powinno odwiedzać ABW regularnie i nie chodzi o odmienność poglądów tylko wręcz szkodliwe działanie przeciw Polakom

gonzor napisał/a:

Czyż to nie Polacy - Kaczyński wspierał Gruzję w rozwoju i budowaniu demokracji?
Czyżby coś poszło nie tak ??
Podpowiedzcie mi !



Kaczyńscy to zawsze były zwykle przygłupy i nie mieli nigdy i na nic wpływu. A po prawdzie to tylko największa finansjera ma wpływ na wybory, w tym w Gruzji
Zgłoś
Avatar
Ludzie_to_DEBILE 2024-04-15, 23:57 6
darek1234 napisał/a:

Widzisz synek,sam się pierdolnąłeś i to dwa razy - nie piszę z dużej litery narodowości kurewstwa, które gnębiło nasz naród przez wieki, to po primo; po secundo napisałeś Banderland, chuj że z dużej litery, ale i tak określiłeś przynależność do pseudopolaków typu Siriuz, prawdziwy Polak i inne durnie



o narodowościach mówisz? O Związku Radzieckim który był INTERNECJONALISTYCZNYM tworem?
To polecam się dokształcić i poczytać książki żebyś nie pierdolił bzdur o "złych ruskich" że "oni to wszystko zrobili". Po za tym to RZĄD który aktualne rządził był wrogiem, a nie zwykli Rosjanie, nie przypominam sobie ŻADNEJ sytuacji aby zwykli Rosjanie napadali na cywilów Polskich w przeciwieństwie do Ukraińców. Więc lepiej z takimi argumentami nie wyjeżdzaj bo jak sięgnę w historię to się okaże że mamy samych wrogów dookoła...


Po za tym:



Ale nie zrozumiesz...
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-04-16, 0:01 1
darek1234 napisał/a:

Widzisz synek,sam się pierdolnąłeś i to dwa razy - nie piszę z dużej litery narodowości kurewstwa, które gnębiło nasz naród przez wieki, to po primo; po secundo napisałeś Banderland, chuj że z dużej litery, ale i tak określiłeś przynależność do pseudopolaków typu Siriuz, prawdziwy Polak i inne durnie
Ciebie powinni skasować admini, bo swoje argumentacje i wysrywy są na poziomie totalnego głupka (nie mówiąc, że kiedyś sam napisałeś o ruskim trollingu za pieniądze). Takich przygłupów powinno odwiedzać ABW regularnie i nie chodzi o odmienność poglądów tylko wręcz szkodliwe działanie przeciw Polakom
Kaczyńscy to zawsze były zwykle przygłupy i nie mieli nigdy i na nic wpływu. A po prawdzie to tylko największa finansjera ma wpływ na wybory, w tym w Gruzji



Ok, teraz już jestem pewien - jesteś umysłowo upośledzony Na bank masz orzeczenie o niepełnosprawności i nakuwiasz całymi dniami w Internecie opłaconym z zasiłku.
Zgłoś
Avatar
mit2 2024-04-16, 0:28 3
Siriuz napisał/a:

Za to zjebany zachód wraz z UE dojebał 30% skumulowanej inflacji, a w niektórych branżach 100%, wzrost kosztów życia, cen energii, paliw... wszystko jest w chuj droższe. Wiec sorry, wole już żeby Ruskie trolle zalewały internet. Jebać zielonych komuchów, jakby Ruscy ich rozjebali to wcale bym sie nie pogniewał.


"A u was murzynów biją!".
Jeśli myślisz, że w tak prymitywny sposób uda ci się zmanipulować naszą dyskusję na twoją korzyść, to jesteś głupszy niż do tej pory podejrzewałem.
Sugeruję nie przypierdalać się do jednego przykładu, tj. farm trolli, tylko spojrzeć na całokształt wrogości kacaplandu wobec Polski.
No wiesz, wojna hybrydowa, siatki szpiegowskie, próby sabotażu i te sprawy...

I żebyś się nie przypierdolił do kolejnego bzdetu: zgadzam się, jebać zielonych, ale tak samo i czerwonych.
A twoi kochani ruscy idąc rozjebać zielonych na zachodzie, po drodze musieliby wpierw rozjebać biało-czerwonych.
Chciałbyś, żeby Polska spłynęła krwią?
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-04-16, 0:52
mit2 napisał/a:

"A u was murzynów biją!".
Jeśli myślisz, że w tak prymitywny sposób uda ci się zmanipulować naszą dyskusję na twoją korzyść, to jesteś głupszy niż do tej pory podejrzewałem.
Sugeruję nie przypierdalać się do jednego przykładu, tj. farm trolli, tylko spojrzeć na całokształt wrogości kacaplandu wobec Polski.
No wiesz, wojna hybrydowa, siatki szpiegowskie, próby sabotażu i te sprawy...
I żebyś się nie przypierdolił do kolejnego bzdetu: zgadzam się, jebać zielonych, ale tak samo i czerwonych.
A twoi kochani ruscy idąc rozjebać zielonych na zachodzie, po drodze musieliby wpierw rozjebać biało-czerwonych.
Chciałbyś, żeby Polska spłynęła krwią?



No wybacz, ale na przykład zła Rosji sam podałeś internetowych troli, a teraz dorzuciłeś do tego ogólne hasła o wojnie hybrydowej, siatkach szpiegowskich i sabotażach. Jakbym był lewakiem to skwitowałbym to krótko - teorie spiskowe. Rzecz w tym, że nie czuję żadnych negatywnych działań ze strony Rosji, no może poza obśmiewaniem naszych inwestycji typu przekop przez mierzeję, ale to samo przecież robi Europa zachodnia. Przed wojną na Ukrainie mieliśmy z Rosją chyba najlepsze od dziesięcioleci stosunki dyplomatyczne i handlowe. Nie wspomnę o Chinach.
Nie, Ruscy nie muszą przez nas przejść, żeby rozjebać zachód, za to jestem niemal pewny, że zachód broniąc się przed Rosją rozdepcze Polskę, dokładnie tak samo jak zrobił to z Ukrainą.
Zgłoś
Avatar
mit2 2024-04-16, 1:29 4
Siriuz napisał/a:

No wybacz, ale na przykład zła Rosji sam podałeś internetowych troli, a teraz dorzuciłeś do tego ogólne hasła o wojnie hybrydowej, siatkach szpiegowskich i sabotażach


Ślepy jesteś? Dwa posty wcześniej podałem kilka przykładów, a ty się przyjebałeś do jedynego, który w jakikolwiek sposób mogłeś zbagatelizować i przekierować rozmowę na inne tory.
Słaby z ciebie troll.

Siriuz napisał/a:

Jakbym był lewakiem to skwitowałbym to krótko - teorie spiskowe.


...ale nie jesteś lewakiem, więc nie napiszesz, że to teorie spiskowe. A jeżeli nie są to teorie spiskowe, to jest to prawda. No bo nie jesteś lewakiem?

Siriuz napisał/a:

Rzecz w tym, że nie czuję żadnych negatywnych działań ze strony Rosji,


To, że ty nie czujesz, to nic dziwnego
google.com/search?client=firefox-b-d&q=rozbita+siatka+rosyjskich+s...
Za samo to powinno się zerwać z tym ruskim ścierwem stosunki dyplomatyczne.
Jest jeszcze to: wiadomosci.wp.pl/ten-manewr-rosjan-mogl-zabic-polakow-maly-samolot-spa...
Trzy razy przypadkiem kacap prawie się wpierdolił w samolot Straży Granicznej. No co za przypadek.

A wlatujące "niechcący" rakiety to kurwa co?

No i jest jeszcze ten nieszczęsny smoleński wrak, to jak zbezczeszczono zwłoki i poprowadzono "śledztwo".
I to są przykłady wzięte na szybko z głowy. Jakbym się przyłożył, to pewnie niezłe wypracowanko by powstało.

Siriuz napisał/a:

Nie, Ruscy nie muszą przez nas przejść, żeby rozjebać zachód,


No tak, przelecą jak motylek nad Polską i wylądują telemarkiem u szwabów

Siriuz napisał/a:

jestem niemal pewny, że zachód broniąc się przed Rosją rozdepcze Polskę, dokładnie tak samo jak zrobił to z Ukrainą.


Uuuu, ale taktyczna wpadka Właśnie przyznałeś, że to kacapy zaatakowałyby Europę, a nie na odwrót haha.
I kiedy ostatnio sprawdzałem to ruskie, a nie NATOwskie rakiety deptały miasta ukrów.
Zgłoś
Avatar
Ludzie_to_DEBILE 2024-04-16, 1:32 1
mit2 napisał/a:

/// jakieś paranoidalne wysrywy + nienawiść emocjonalnego NPC///



Czy Ruskie są z Tobą teraz w pokoju?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie