18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 18 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Siriuz 2024-04-16, 18:31
Ludzie_to_DEBILE napisał/a:

A Polska to suwerenny kraj?



Zachód: Ukraina to suwerenny kraj, mogą wchodzić w pakty z kim chcą.
Zachód: Żaden kraj bez naszej zgody nie będzie konstruował broni atomowej, ale jak będziecie w NATO to może wam użyczymy
Zgłoś
Avatar
majeńka 2024-04-16, 20:03 1
No właśnie Ukraina podpisała pakt że zrzeka się broni atomowej, i jak ktoś go naruszy to UK US i ZSRR ma winnemu wpierdolić.

Jakakolwiek pomoc Ukrainie więc jest nie "agresją" ale wypełnieniem małej części tej umowy. Powinna być ostra wojna z Chamburgerami sadzącymi grzybki na Moskwie i Gelendżyku, a póki co Ukraina dostaje tylko ochłapy. Ale jeśli skurwiele ze wschodu mówią coś przeciwko tym ochłapom, skurwiele owi powinni swoje brudne ryje zamknąć.

To dotyczy także ciebie, Siriuz.
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-04-16, 20:26
majeńka napisał/a:

No właśnie Ukraina podpisała pakt że zrzeka się broni atomowej, i jak ktoś go naruszy to UK US i ZSRR ma winnemu wpierdolić.
Jakakolwiek pomoc Ukrainie więc jest nie "agresją" ale wypełnieniem małej części tej umowy. Powinna być ostra wojna z Chamburgerami sadzącymi grzybki na Moskwie i Gelendżyku, a póki co Ukraina dostaje tylko ochłapy. Ale jeśli skurwiele ze wschodu mówią coś przeciwko tym ochłapom, skurwiele owi powinni swoje brudne ryje zamknąć.
To dotyczy także ciebie, Siriuz.



Zapoznaj się mordko z deklaracją o suwerenności państwowej USRR z 16 lipca 1990 roku, w której Ukraina "ogłasza swój zamiar bycia państwem neutralnym, które nie uczestniczy w wojskowych blokach i dotrzymuje wierności trzem antyatomowym zasadom – nie przyjmować, nie produkować i nie nabywać broni jądrowej"

Propaganda zachodu oczywiście wygodnie przemilczała ten fragment traktatów międzynarodowych dotyczących Ukrainy, ale NATO zasadniczo nie ma większego problemu z łamaniem międzynarodowych traktatów jak choćby przywołany przeze mnie wyżej o broni atomowej.

Ogarnij się dziewczyno.
Zgłoś
Avatar
Ludzie_to_DEBILE 2024-04-16, 20:41 1
Siriuz napisał/a:


Ogarnij się dziewczyno.



zakładam się o 10zł że to nie dziewczyna a facet, tylko ma wpisaną płeć żeńską by faceci jak cuckoldy, simpy i uległe pieski traktowali jego wypowiedzi lepiej. Jedna z technik manipulacji w internecie - udawanie kobiety by zyskać życzliwość mężczyzn.
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-04-16, 21:02
Ludzie_to_DEBILE napisał/a:

zakładam się o 10zł że to nie dziewczyna a facet, tylko ma wpisaną płeć żeńską by faceci jak cuckoldy, simpy i uległe pieski traktowali jego wypowiedzi lepiej. Jedna z technik manipulacji w internecie - udawanie kobiety by zyskać życzliwość mężczyzn.



Pisałem do niej kiedyś ON, ale upomniała się parę razy o zaimki Mi tam rybka, byle nie jakaś genderfluid. Fakt, że mam do niej odrobinę więcej cierpliwości, bo kobiety po prostu w takich sprawach są ułomne w swojej naturze
Zgłoś
Avatar
majeńka 2024-04-16, 21:07 1
Siriuz napisał/a:

Zapoznaj się mordko z deklaracją o suwerenności państwowej USRR z 16 lipca 1990 roku, w której Ukraina "ogłasza swój zamiar bycia i dotrzymuje wierności trzem antyatomowym zasadom – nie przyjmować, nie produkować i nie nabywać broni jądrowej"
Propaganda zachodu oczywiście wygodnie przemilczała ten fragment traktatów międzynarodowych dotyczących Ukrainy, ale NATO zasadniczo nie ma większego problemu z łamaniem międzynarodowych traktatów jak choćby przywołany przeze mnie wyżej o broni atomowej.

Nie Ukraina złamała ten traktat, a wy (ceną zrezygnowania przez Ukrainę z broni jądrowej miała być gwarancja bezpieczeństwa). A sklejać go nie ma co póki Kacapstan istnieje.

Siriuz napisał/a:

bo kobiety po prostu w takich sprawach są ułomne w swojej naturze

Jeśli tak, mogę mówić do pani używając żeńskich zaimków.

(Co byłoby nieuzasadnionym awansem, ale widzę że mizoginista jeszcze nie wyrósł z przedszkola, z czasów kiedy "dziewczynki są be".)
Zgłoś
Avatar
Ludzie_to_DEBILE 2024-04-16, 21:12
majeńka napisał/a:


(Co byłoby nieuzasadnionym awansem, ale widzę że mizoginista jeszcze nie wyrósł z przedszkola, z czasów kiedy "dziewczynki są be".)



po tym wpisie jestem prawie pewien że jesteś facetem który korzysta z DIVIDE ET IMPERA by dzielić ludzi . "mizoginia" itp.... słaby psyops.
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-04-16, 21:34 1
majeńka napisał/a:

Nie Ukraina złamała ten traktat, a wy (ceną zrezygnowania przez Ukrainę z broni jądrowej miała być gwarancja bezpieczeństwa). A sklejać go nie ma co póki Kacapstan istnieje.
Jeśli tak, mogę mówić do pani używając żeńskich zaimków.
(Co byłoby nieuzasadnionym awansem, ale widzę że mizoginista jeszcze nie wyrósł z przedszkola, z czasów kiedy "dziewczynki są be".)



Masz mordko, poszukałem treści tej Deklaracji. Super rzecz. Brakowało mi takich argumentów.
static.rada.gov.ua/site/postanova_eng/Declaration_of_State_Sovereignty...

Punkt 9: Bezpieczeńśtwo zewnętrzne i wewnętrzne
"The Ukrainian SSR solemnly declares its intention of becoming a permanently neutral state that does not participate in military blocs and adheres to three nuclear free principles: to accept, to produce and to purchase no nuclear weapons."

No i elo. Ukraina (Zeleński) rozpoczynając starania o wstąpienie do NATO pogwałciła deklaracje w ich najważniejszym dokumencie dotyczącym niepodległości, a która była jak można się domyślić kluczowa dla Rosji. Więc chuj, mogli im tam wjechać i żadne inne deklaracje nie mają w tej sytuacji znaczenia.

Zresztą w 2022 Rosja wystąpiła z propozycją pokojową, gdzie głównym punktem było ponowne zagwarantowanie tego własnie punktu deklaracji.

Dodam jeszcze jedną ciekawostkę - ChatGPT zapytany czy ta Deklaracja zawiera tego typu zapisy o neutralnosci zarzeka się, że nie
Zgłoś
Avatar
majeńka 2024-04-16, 21:44 1
Kurwa. A jaki, według ciebie, czas życia ma deklaracja niepodległości? To jest jednorazowy akt, dane z niego wpisuje się następnie do konstytucji i/lub traktatów międzynarodowych.

Zaś deklaracje zostały pogwałcone przez Kacapstan nie przez Ukrainę; po wjechaniu gadanie o neutralności nie ma już sensu bo neutralności tej nie ma, nie z winy napadniętego.
Zgłoś
Avatar
Ludzie_to_DEBILE 2024-04-16, 21:54 1
majeńka napisał/a:

Kurwa. A jaki, według ciebie, czas życia ma deklaracja niepodległości? To jest jednorazowy akt, dane z niego wpisuje się następnie do konstytucji i/lub traktatów międzynarodowych.
Zaś deklaracje zostały pogwałcone przez Kacapstan nie przez Ukrainę; po wjechaniu gadanie o neutralności nie ma już sensu bo neutralności tej nie ma, nie z winy napadniętego.



"kacapstan"

przecież z Tobą to mogą dyskutować emocjonalne zjeby podatne na tego typu propagandę opartą na nienawiści. Usuń kurwa konto PSYOPSIE.
Zgłoś
Avatar
darek1234 2024-04-16, 23:10 1
Do Siriuza dołączył Ludzie_to_DEBILE co ładnie was definiuje, pierdolone kacapSSkie kundle. Tylko półgłówki mogą bronić ruSSkich skurwysynów i morderców. Siriuz, lepiej się nie wypowiadaj, bo wychodzisz na coraz większą pizdę
Zgłoś
Avatar
Ludzie_to_DEBILE 2024-04-16, 23:17 1
darek1234 napisał/a:

Do Siriuza dołączył Ludzie_to_DEBILE co ładnie was definiuje, pierdolone kacapSSkie kundle. Tylko półgłówki mogą bronić ruSSkich skurwysynów i morderców. Siriuz, lepiej się nie wypowiadaj, bo wychodzisz na coraz większą pizdę



więcej nienawiści emocjonalny desperacie
Zgłoś
Avatar
darek1234 2024-04-17, 9:57
Ludzie_to_DEBILE napisał/a:

więcej nienawiści emocjonalny desperacie



Cyknij jakiś przypadkowy cytat i wyjdziesz z twarzą. Pomijam typowo kacapSSkie rozdwojenie jaźni - z jednej strony "bądźmy tolerancyjni i kochajmy ludzi" a z drugiej "ludzie to debile". Jedź do Buczy i powspominaj swoich braci. Ave
Zgłoś
Avatar
Ludzie_to_DEBILE 2024-04-17, 11:03 1
darek1234 napisał/a:

Cyknij jakiś przypadkowy cytat i wyjdziesz z twarzą. Pomijam typowo kacapSSkie rozdwojenie jaźni - z jednej strony "bądźmy tolerancyjni i kochajmy ludzi" a z drugiej "ludzie to debile". Jedź do Buczy i powspominaj swoich braci. Ave



za każdym razem jak widzę SS to wiem że mam doczynienia z propagandystą PSYOPS lub kretynem który kieruje się emocjami. Pozdro leszczu!

ps. już się zakończyło śledztwo w Buczy?
Zgłoś
Avatar
majeńka 2024-04-17, 11:12 2
Ludzie_to_DEBILE napisał/a:

więcej nienawiści emocjonalny desperacie

Ładnie słyszeć o "nienawiści" od bandy która pokazała co potrafi w Buczy i setkach innych wsi i miast (Bucza była na świeczniku, takie akcje robili — i nadal robia — kacapscy sołdaci wszędzie gdzie przejdą).
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie