18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
WhoCaresAboutNik 2014-09-12, 23:27
Dalej ost z jednej z gier Madness Combat.
Zgłoś
Avatar
Jak_chcesz_to_chodz 2014-09-12, 23:29 99
Laski są po prostu głupie.
Zgłoś
Avatar
w................3 2014-09-13, 9:55 77
Ta, mówią ci, że wchodzą rzadko na fejsbuka, a potem taka pizda schudnie 4 kilo przefarbuje się i najebie tapety na ryj, znika gdzieś wieczorami i pierdoli, że chce zostać przyjaciółką. Roksana pierdol się ty głupi cipiszonie jesteś szeroka jak wiadro.
Zgłoś
Avatar
clipper 2014-09-13, 10:05 17
@wsp233, już dobrze chłopcze... Mama da cycusia.
Zgłoś
Avatar
nots 2014-09-13, 10:12
@wsp233 hhahahahahah
Zgłoś
Avatar
8michal7 2014-09-13, 10:34 2
Instrukcja obsługi:

ssl.facebook.com/help/contact.php?show_form=delete_account

-Włącz powyższy link

- przez 4 tygodnie nie loguj się na pedałbuka

Teraz załóż se konto na Sadisticku, zainstaluj gadu-gadu, wyjdź z domu, zadzwoń telefonem, spotkaj się ze znajomymi, zobacz ich na żywo.

Nie wiem czy zrozumiecie ale fejsbuk to cipa i huj
Zgłoś
Avatar
Al-Yazir_Ima_Fhatti 2014-09-13, 10:37
zróbcie opłate za rejestracje proszę Was.. ;/
Zgłoś
Avatar
maksym_gorki 2014-09-13, 10:37 9
@8michal7
Wszystko jest dla ludzi, narkotyki, alkohol, facebook... to dawka czyni truciznę. Można mieć facebooka i prowadzić normalne życie, używać go np. to bycie na bieżąco z kwestiami, które Cię interesują, zażywać nie-mainstreamowych mediów i dowiadywać, co tak naprawdę dzieję się w Palestynie, na ukrainie etc., względnie o sprawach wagi mniejszej. Można też pchać tam cały czas swój głupi ryj i oblewać się wodą.
Zgłoś
Avatar
wajnona 2014-09-13, 10:42 4
Brakuje jeszcze cipy ustawiającej status "OMG, życie jest podłe, nie ma mnie dla nikogo, idę się chlastać" i jak ktoś spyta o co chodzi: "Nie chcę o tym rozmawiać!". No i moje ulubione parki typu forever love, głęboka miłość, po dwóch tygodniach status związku zaręczony albo jeszcze lepiej "w związku małżeńskim" oraz średnio co tydzień-dwa publiczna kłótnia na śmierć i życie.

Żeby nie było: dawno już nie mam tych osób w znajomych, po prostu sobie wspominam pewne rewelacje
Zgłoś
Avatar
qhash 2014-09-13, 10:47
wajnona napisał/a:

Brakuje jeszcze cipy ustawiającej status "OMG, życie jest podłe, nie ma mnie dla nikogo, idę się chlastać" i jak ktoś spyta o co chodzi: "Nie chcę o tym rozmawiać!". No i moje ulubione parki typu forever love, głęboka miłość, po dwóch tygodniach status związku zaręczony albo jeszcze lepiej "w związku małżeńskim" oraz średnio co tydzień-dwa publiczna kłótnia na śmierć i życie.

Żeby nie było: dawno już nie mam tych osób w znajomych, po prostu sobie wspominam pewne rewelacje



pokaż fejsa, sprawdzimy
Zgłoś
Avatar
Denobulan 2014-09-13, 10:58 2
Jebać fejzbuka, a internetowe znajomości to cipa i chuj.
Zgłoś